League of Legends

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Jak se vám líbí tento příspěvek?

Velice pěkně provedené.
1
33%
Pěkné.
0
Žádná hlasování
Tak napůl.
1
33%
Ujde to.
1
33%
Nic moc.
0
Žádná hlasování
Hrůza!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

marbon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 270
Registrován: březen 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

League of Legends

Příspěvekod marbon » 06 pro 2012 15:17

League of Legends

Ahoj, dovolil bych si vytvořit diskusi na téma League of Legends, a zároveň udělat takové menší představení hry pro nováčky.
Co hrajete nejradši za championy? Jaký máte level? Kde hrajete? Těch otázek je spousta. Nuže, já začnu.

Hraji na westu, mám level 21. Nejradši hraju AD Carry a to zejména Graves, Vayne, Ashe. Hraji 3v3 a 5v5, Dominion a ARAM mě vůbec nechytli. Momentálně mám našetřeno něco kolem 18 000 IP a přemýšlím o runách (hrdiny se mi moc nechce kupovat, protože mi přijde zbytečné si je kupovat když po nějaké době budou free). Nejvíce se mi povedla hra za Corkiho,kdy nám leavli při 5v5 dva hráči někdy v 15 minutě a my to stejně vyhráli (vím, museli to být slabší hráči :D ).
To je tak asi vše o mě a lolku.
A co vy? :)

A teď už k samotné hře.

Co je to Leauge of Legends?
League of Legends je freewarová hra vyvíjená společností Riot Games, ve kterém se střetávají na bojovém poli nejčastěji pětice či trojice hráčů. Každý hráč si ze začátku hry vybírá jednoho hrdinu se kterým bude po celou 1 hru hrát. Každý hrdina má jinou funkci (AD carry-slabší ze začátku, ke konci silný, Support-podpora, AP- hrdina který využívá svých magických shopností, jungler-hráč který se pohybuje v tzv. jungli, tank-dokáže přijímat spoustu ran atd.)Ve hře nebojují pouze hrdinové ale i tzv. minioni (jsou to menší slabé jednotky, jež chodí po stejných trasách) Bojuje se na 3 respektive 4 lajnách, top mid bot a pak jungle. Úkolem každé skupiny je zničit tzv nexus a tím vyhrát danou hru.

Měna
Ve hře jsou dvě měny, influence points (IP) a riot points (RP). IP získává hraním her a naopak RP získáváte kupováním za reálné peníze. Jaký je rozdíl mezi IP a RP? Pokud se rozhodneme koupit si hrdinu tak bude stát více IP než RP. Dále pak za RP si můžete kupovat vzhledy na hrdiny a také nějaké vylepšení (zvýšený zisk IP apod)

Čas
League of Legends (nebo také LOLKO) je velký žrout času, když hrajete 5v5 tak se průměrná hra pohybuje něco kolem 45 minut ovšem může se stát že strávíte u jedné hry přes hodinu. Průměrný čas 3v3 je něco kolem 30 minut.

Mapy
Pro každá mód je jiný typ mapy, například pro hru typu 3v3 (The Twisted Treeline) je mapa menší a uzpůsobená rychlejšímu hraní než je to u 5v5 (Summnore's rift) . Pak je zde mapa Dominion kde je vaším cílem mít kontrolu nad krystaly (control pointy). Poslední mapou je zde tzv ARAM, hráči dostávají náhodného hrdinu a s ním bojují na jedné lajně všichni proti všem.

Level
Maximální level je 30, kterého dosáhnete hraním her. Při dosáhnutí levelu 30 se vám otevírají tzv Ranked games, které vás posouvají v žebříčku podle odehraný ranked zápasů.

Odkazy
Oficiální web o hře
Stáhnutí hry
Český web o hře (doufám že to není bráno jako reklama)

Trailer


Ukázka ze hry

Tak, to by bylo vše. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku k příspěvku, neváhejte napsat. Pokud máte nějaké dotazy ke hře, či chcete zmínit vaše herní zážitky, tak neváhejte a pište! :)
Nezapomeňte odpovědět na anketu.


P.S: Doufám že jsem neporušil žádná pravidla fora, pokud ano, nemažte hned prosím toto téma, rád bych si uschoval tento můj výtvor. Nebo pokud bude možnost, obměním znění v příspěvku.
P.P.S: Všechno sepsáno vlastními slovy.

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů