Padajú mi hry Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

marcel1996
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: prosinec 11
Bydliště: Trnava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Padajú mi hry

Příspěvekod marcel1996 » 22 říj 2012 23:08

Zdravím, mal by som takú otázočku možno aj dve. Verím že si na mňa nájdete čas a pomôžete my vyriešiť problém.

Môj problém:
Keď som hral Mafiu II tak mi celá "padla" normálne vypísalo program prestal pracovať, tak som to vypol a zapol ďalšiu hru (ROME Total War) kde sa mi presne to isté stalo znovu, ale túto hru som vyskúšal aj viac krát a zakaždým v tom istom bode prestala pracovať, tak som ju odinštaloval a stiahol inú (EMPIRE Total War) ktorá možno neuveríte ale v určitom bode prestala pracovať. Chcem sa spýtať či existujú v počítači resp. v notebooku nejaké ovládače alebo programy ktoré by mohli toto robiť.

:idea: Osobne si myslím že je to niečo asi s Directxom ale naozaj neviem kde ho mám a vlastne čo na ňom mám skontrolovať (mám DirectX 11). Myslel som aj na vírus ale počítač som prekontroloval cez môj anti-vírus a nič nenašiel (Eset Smart Security 5), len mi označil cracky ale tie mi označuje už dobrý rok a toto sa mi deje len týždeň. U iných programov som nič nezbadal, hral som ešte jednu hru (Dota II) ale tam sa absolútne nič nestalo.

Na internete som hľadal nejaké veci čo by mi pomohli ale tým IT-čkárskym veciam som nerozumel, preto by som aj prosil či by ste mi to vysvetli normálne :huh:

Ďakujem
Dúfam že mi pomôžete v prblémoch ohľadom môjho notebooku, aj keď sme vás porazili v hokeji. :-)

Reklama
Uživatelský avatar
unnamedic
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 313
Registrován: leden 11
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padajú mi hry

Příspěvekod unnamedic » 22 říj 2012 23:35

*ale túto hru som vyskúšal aj viac krát a zakaždým v tom istom bode prestala pracovať, tak som ju odinštaloval a stiahol inú* *len mi označil cracky ale tie mi označuje už dobrý rok a toto sa mi deje len týždeň* No zaprvé to bude asi tím že nemáš originálni hry,a za druhé warézovky strašně zasíraj hdd(znám zvlaštní zkušenosti:D).Takže nejlépe uděláš když reinstalneš systém,stáhneš si steama a začnes si kupovat origo hry v akcich jako já...:D
Základní Deska: GIGABYTE GA​-990FXA​-UD3 Revize 1.0
Ram: Kingsto​n Value 4GB DDR3 1333 - 2x
Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Editio​n
Grafická Karta: Asus EAH 5770 Cu core 1024 GDDR5,128 Ram
Pevný Disk: Seagate Barracuda 7200.12 - 500GB
Zdroj: Fortron Black Power 550W

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padajú mi hry  Vyřešeno

Příspěvekod Žbeky » 23 říj 2012 08:22

Problémy s nelegálními programy tu neřešíme
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů