MMO Wurm Online – hledám spoluhráče Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

japol1
Pohlaví: Nespecifikováno

MMO Wurm Online – hledám spoluhráče  Vyřešeno

Příspěvekod japol1 » 10 zář 2012 15:27

Hledám spoluhráče do hry Wurm Online. :smile:

To je MMO hra s rozsáhlým herním světěm plným vesnic, dolů, jezer, přístavů atd. Trochu jako Minecraft, jen realističejší a činnosti tam trvají déle. Každý předmět ve hře si vyrábí sami hráči. Narazíte na zvířata, hráče i nepřátelské npc. Většina předmětů ve hře podléhá rozkladu a když je nebudete opravovat, tak za různý čas shnijí a rozpadnou se.

Po registraci a stažení hry projdete stručný tutoriál a dostanete se k výběru, na kterém serveru chcete hrát. Osobně hraju na serveru Exodus, protože má přísnější pravidla ohledně griefingu a není na něm povolené PvP. Dlouho trvá naskillovat si skilly, aby výroba produktů netrvala moc dlouho a chce to trpělivost, když něco nejde. Hned na začátku hry je dobré postavit si někde vlastní domek a v něm truhlu na schovávání cenných věcí. Když vám umře herní postavička, zůstanou sice věci u mrtvoly a nějaký čas je nemůže nikdo ukrást, ale najít vlastní mrtvolu na tak velké mapě bývá těžké...

Asi před půl rokem jsem hrál sám, ale přestalo mě to bavit. Teď bych to rád ještě zkusil, ale ne sám. Kdyby se našlo pár hráčů, které to zaujalo a měli by zájem hrát se mnou, tak někdy můžem založit nějakou malou osadu.

Žádné povinné měsíční poplatky ve hře nejsou.



Pokud jste hru zkusili a baví vás, ale nechcete hrát sami, tak mi napište třeba sz.

wurmonline.com

Reklama
hokuspok
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: MMO Wurm Online – hledám spoluhráče

Příspěvekod hokuspok » 10 zář 2012 19:52

Ahoj,celkem mě to zaujalo :) hele a ta loď jak se ovládá?je to jen takovy prostě že to řídíš nebo musíš napnout plachty a obstaravat je a tak nebo jen to obyčeny řízeni?tu hru jsem si stahnul a nemužu se prokousat přes tutorial...no docela mě ta loď zaujala :-) rad bych se plavil na vlnach wurmu :D

japol1
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: MMO Wurm Online – hledám spoluhráče

Příspěvekod japol1 » 10 zář 2012 20:45

S loděmi zkušenost moc nemám. Občas se plavím na malé kocábce, když najdu nějakou opuštěnou. Velké lodě jde řídit tuším jen s premium účtem... Ovládání je obyčejné pomocí WASD. A co vím, tak jde ještě vyhodit a zvednout kotva, když třeba vypluješ rybařit a nechceš aby ti loďka odplouvala.

Postavit si nějakou z těch větších lodí, to je práce na hodně dlouho... :D I tak to doporučuju vyzkoušet, snad nebudeš zklamaný. :)

A ohledně tutoriálu ti rád poradím, jen se ptej :-)

hokuspok
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: MMO Wurm Online – hledám spoluhráče

Příspěvekod hokuspok » 10 zář 2012 21:40

no ten tutorial nejde vypnout?:D mě děsně štve ach jo :-/ no já bych to jako zkusil a chtěl bych si postavit loď ale zase bych chtěl aby se dala řídít a abych se na ní po době plavby mohl hybat :-) taky aby bylo takovy vymakanějši ovladani ne jen to wasd :-/ třeba že se musi napnout plachty atd :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak otevřít porty pro online hry
    od ArtisPier » 12 říj 2023 19:10 » v Sítě - hardware
    2
    1529
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    12 říj 2023 19:41
  • vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC
    od p3v4x » 04 črc 2023 21:47 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    1697
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 13:12
  • Hledám program nebo addon do Chromu co stáhne video z webu :) Příloha(y)
    od kellne » 21 bře 2024 09:49 » v Programy ke stažení
    6
    1218
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 bře 2024 07:55

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů