Fajnová FPS hra?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Bacty
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Bacty » 08 srp 2012 13:45

Čaute, chtěl bych se vás zeptat, na nějakou slušnou FPS hru. Měla by mít dobrý příběh, třeba podobná Modern Warfare sérii, která se mi líbila. Taky by neměla být nějak extra náročná (HP Pavilion dv6: AMD Athlon II P340 Dual-Core 2,2 GHz, 4 GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD 4200 Series/5400 series), ale zase by měla dobře vypadat. Kdyby jste ale věděli i o jiné hře s dobrým příběhem, tak ji tady klidně napište. Všem děkuji za odpovědi. :)

Reklama
Uživatelský avatar
Kaze79
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 12
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Kaze79 » 13 srp 2012 13:49

Upřímně, jestli hledáš příběh, tak to jsi ve špatném odvětví her :D vůbec mě nenapadá kvalitní FPS, kde by byl dobrý příběh. Pokud střílečka, tak doporučuju všechny tři Maxe Payny. Pokud hodláš obětovat příběh a chceš hrát online, tak dva megakvalitní F2P hry dostupné na Steamu:
Team Fortress 2
Tribes Ascend: http://goo.gl/66B2T

Oprava 1: FEAR série a jak píše uživatel pode mnou, Mass Effecty (i když pro mě je to spíš RPG) a hlavně Bioshock, můj fail :-(
Naposledy upravil(a) Kaze79 dne 13 srp 2012 13:56, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod memphisto » 13 srp 2012 13:52

Mass Effect 1,2,3
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod kellne » 13 srp 2012 14:15

Ja mohu doporucit Battlefield: play4free a nebo Battlefield: Heroes jsou sice bez pribehu ale hra to je dobra a je zdarma ke stazeni po registraci a zabira jen neco o kolo 1 GB mista. Hral jsem oboji :D

Potom me este napada Far Cry 2 ale ta je dost narocna, me bohuzel nesla

A jak se tu uz pise zkus Mass Effect 2 me bavila az dokonce kde vsichni umreli :(

xD

Uživatelský avatar
Kaze79
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: srpen 12
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Kaze79 » 13 srp 2012 14:27

A jak se tu uz pise zkus Mass Effect 2 me bavila az dokonce kde vsichni umreli :(


Existuje tady tlačítko na spoiler :roll:

Uživatelský avatar
Robobobo
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Robobobo » 13 srp 2012 14:30

Max payne 3,Spec ops: The line - střílečky z třetí osoby,obě skvělá hratelnost+příběh,a z těch stříleček je nejlepší+příběh fakticky modern warfare no,ale zkus třeba Call of juarez:Bound in blood,nebo Cartel,ještě možná Duke Nuke : Forever :D
Windows XP-Professional 32bit,ATI Radeon HD 2600pro 512 MB,2GB ram,Intel CPU G620 2.60 GHz Dual core.
Playstation 3 160 Gb

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Žbeky » 13 srp 2012 17:21

Kaze79 píše:
A jak se tu uz pise zkus Mass Effect 2 me bavila az dokonce kde vsichni umreli :(


Existuje tady tlačítko na spoiler :roll:

O tom kolik jich umře a zda-li vůbec rozhoduje jen tvé hraní. Já mám třeba úplně jiný zážitek, takže to jako spoiler nepovažuju
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod kellne » 14 srp 2012 06:54

ja vim ze hra se ridi podle toho jake vybyrame moznosti. Posledni mise na te jejich lodi tak tam byla jen ta doktorka sama. A pak kdyz jsem se dostal k lodi tak mi rekli ze ona se k nim nedostala. Takze sem asi nezachranil ani jednoho :D

Uživatelský avatar
HappyMental
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1414
Registrován: září 11
Bydliště: Nýdnol, Bulharsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod HappyMental » 14 srp 2012 09:21

Já doporučuji obě Mafie (i když to asi není to, co přesně hledáš, ale mají bezchybný příběh), Mafii 1 rozjedeš bez problémů, Mafii 2 maximálně na nejnižší detaily ( já jsem ji na mojí sestavě rozjel na nejnižší, když jsem měl ještě HD 4250).
I use Arch BTW

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod kellne » 14 srp 2012 12:10

jj na Mafii jsem zapomněl ale spise 2 ja ji dohral celou :D a bavila me ale nektere casti byli docela obtizne. Jinak hra s pribehem Just Cause 2, nebo Hitman Blood Money. Vyzkousej neco ? koukam ze vubec neodepisuje autor ne !

Bacty
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod Bacty » 16 srp 2012 13:19

Čaute, díky všem, co jste mi tady napsali. Z toho všeho, se mi zalíbil ten Mass Effect.. No bude to taky tím, že ty ostatní hry, co jste tady napsali, jsem už dohrál.. =D ...Ale přesto díky. Pokud by vás ještě něco napadlo, tak napište :) (Neodepisoval jsem, jelikož nešel internet - nejhorší dny mého života :/ :D)

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fajnová FPS hra?

Příspěvekod kellne » 16 srp 2012 14:38

to ti verim, me treba nejde internet od rana do 12:00 a ja malem umrel :D

--- Doplnění předchozího příspěvku (16 Srp 2012 14:39) ---

jo a zkus este Timeshift, hratky s casem

dobra hra !


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti