Mafia - padání hry při načtení hry

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

amiga
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod amiga » 10 kvě 2012 09:36

Dobrý den,
nainstaloval jsem hru Mafia (The city of lost heaven), při každém spuštění hry a následném spuštění - Nová hra, jízda,úvod, atd... hra okamžitě snadne - tedy jakoby načte danou misi a kdy má dojít už k hraní okamžitě padá... pouze u tutorialu lze hrát tak 15 vteřil a pak opět spadne.., pouze autoenciklopedie funguje... výpis problému dokládám v screenu, jestli to pomůže viz http://utaes.wz.cz/!/mafia.PNG

- na jiném PC mafia lze bez problémů spustit, dříve jsem na této sestavě zkoušel hru a fungovala bez jakýchkoliv problémů
- jak jsem napsal hrou to není, funguje po zkopírování na jiný PC bez problémů
- ani když do mafie nahraju savy a snažím se načíst jinou kapitolu, nefunguje
- zkoušel jsem měnit i nastavení v setup.exe tedy nastavil jsem komprimované textury atd... ale problém přetrvává ( i když toto s tím nemá co společného)
- nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal a vždy mafia fungovala (snad asi 6 instalací jsem prováděl a nikdy žádná chybička)


P.S. Zkouším to na sestavě AMD Athlon XP 1500MHz, 1GB RAM, Win XP professional SP3 + všechny aktualizace z MS update, Grafika GeForce 5200, 128MB + ovladače, Indeo kodek mám naistalovaný, disk zkontrolovaný proti virům a jinému škodlivému kódu Nodem32

Reklama
Uživatelský avatar
Moony
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 935
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Moony » 10 kvě 2012 13:32

Zkus patch. Nebo si kup origošku, teď už bude za pakatel.
MSI B450 A-PRO MAX, Seasonic S12II 500 W, AMD Ryzen 2600 3,4 GHz, 8 GB Kingston DDR4 3200 MHz, Asus Radeon RX 5500 OC 8 GB, Kingston SSD 250 GB, Windows 10 64bit, case Thermaltake Matrix, Arctic Freezer 33 + 2x Arctic PWM 140 mm

Uživatelský avatar
Martin63
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2862
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Horní Bříza
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Martin63 » 10 kvě 2012 13:42

To mi ta hra dělala, když jsem tam měl nestabilní mód. Stáhni si patch 1.0. Ten 1.1 a 1.2 jsou docela nestabilní. Hru mám nahranou na Ulož.to, ale odkaz ti dát nemohu. Je to proti desateru tohoto fóra :D .
Raději se 3x zeptej, než provedeš něco, čeho bys pak mohl litovat. :lama:

Je lepší to opravit přes TeamViewer a do fóra pak napsat konečné řešení problému, než trávit drahocenný čas radou, kterou méně znalý člověk může pojmout jinak, než byla samotným tvůrcem myšlena.

Jsem tu, pokud nemůžu spát, a pokud nemůžu spát, tak je něco špatně.

amiga
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod amiga » 10 kvě 2012 14:00

Zkusil jsem ted patch 1.0 / z uložta a stejně mi to nejde, akorát se "prodloužila doba, kdy je černá obrazovka, než to spadne" ...
martin63 - co nemůže být na foru, může být na mail utaes@seznam.cz ... Díky

Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1255
Registrován: únor 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod pidlo » 10 kvě 2012 15:36

Některé hry rády blbnou taky mám mafiu a občas padá na stránkách hry skorpiona se o tom bavili. Verze 1,0 prý tolik nepadá já mám verzi 1,2 a občas padne prý to občas dělá skus hru projet ccleanerem i pc mě to pomohlo taky sem vynutil opravu konzistence disku mě to pomohlo. Padá mi to při vypnutí hry. Ale jinak jen občas v jízdě a v extrémní jízde

Uživatelský avatar
Martin63
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2862
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Horní Bříza
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Martin63 » 10 kvě 2012 16:24

stáhněte si patch 1.0! Je mnohem lepší. Výhody oproti v 1.1, nebo 1.2, které jsem zpozoroval: 1. O trochu rychlejší načítání 2. velká stabilita hry 3. podporuje ho většina módů, 4. narozdíl od 1.1, nebo 1.2, v misi Fiarplay, nebo nevím jak se to píše :smile: není před cílem ta zeď... což je docela chyba. 5. Ve Fiarplay můžete podvádět :D Nevýhody: 1. Pokud si v jízdě vybíráte auto, tak se Vám nezobrazují černobílé obrázky. jedině v encyklopedii. 2. Nejde vyšší dohlednost přes cheat, pokud jí chcete docílit tak jedině přes mód. 3. Můžete si zvolit obtížnost závodu fiarplay.
Raději se 3x zeptej, než provedeš něco, čeho bys pak mohl litovat. :lama:

Je lepší to opravit přes TeamViewer a do fóra pak napsat konečné řešení problému, než trávit drahocenný čas radou, kterou méně znalý člověk může pojmout jinak, než byla samotným tvůrcem myšlena.

Jsem tu, pokud nemůžu spát, a pokud nemůžu spát, tak je něco špatně.

Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1255
Registrován: únor 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod pidlo » 10 kvě 2012 16:27

Mimo extrémní jízdu mám mafii dohranou a znovu jí hrát nechci. Jak přeinstalovat na verzi 1.0? Abych nemusel mise dělat znovu?

Uživatelský avatar
Martin63
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2862
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Horní Bříza
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Martin63 » 10 kvě 2012 16:34

Zálohuješ složku savegames. A pak si stáheš patch 1.0. Nemusíš hru přeinstalovávat! Dokonce jsem ani nezaregistroval, že by se mi savy smazaly. No já mám dohranou i extrémku. Jestli chceš, tak ti pošlu moje savy. Mám odemčená všechna auta.
Raději se 3x zeptej, než provedeš něco, čeho bys pak mohl litovat. :lama:

Je lepší to opravit přes TeamViewer a do fóra pak napsat konečné řešení problému, než trávit drahocenný čas radou, kterou méně znalý člověk může pojmout jinak, než byla samotným tvůrcem myšlena.

Jsem tu, pokud nemůžu spát, a pokud nemůžu spát, tak je něco špatně.

Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1255
Registrován: únor 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod pidlo » 10 kvě 2012 16:39

Jestli tam máš bonusky zaparkovaný před barákem tak mi to postni do sz a nebo na mail Blahzd@seznam.cz . Ten patch 1,0 je prý lepši ale 1,2 umí prý líp pracovat s ati kartou kterou mám zrovna já nebudou pak s tím nějaké potíže?. A 1.2 opravuje chyby reproduktoru, tak jak na tom pak bude zvuk?

Uživatelský avatar
Martin63
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2862
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Horní Bříza
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Martin63 » 10 kvě 2012 16:46

Má to 17mb. Takže přes mail ne

--- Doplnění předchozího příspěvku (10 Kvě 2012 16:46) ---

ano bonusky tam mám taky

--- Doplnění předchozího příspěvku (10 Kvě 2012 16:46) ---

a všechny
Raději se 3x zeptej, než provedeš něco, čeho bys pak mohl litovat. :lama:

Je lepší to opravit přes TeamViewer a do fóra pak napsat konečné řešení problému, než trávit drahocenný čas radou, kterou méně znalý člověk může pojmout jinak, než byla samotným tvůrcem myšlena.

Jsem tu, pokud nemůžu spát, a pokud nemůžu spát, tak je něco špatně.

Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1255
Registrován: únor 12
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod pidlo » 10 kvě 2012 16:49

A máš to někde pýchlí? Nebo to někam upni třeba na uložto a pošli mi odkaz .

Uživatelský avatar
Martin63
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2862
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Horní Bříza
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mafia - padání hry při načtení hry

Příspěvekod Martin63 » 10 kvě 2012 16:51

ALE ZACHOVEJ SI SVOJE SAVY! Ve hře mám módy, cosa nostra, modern mod a spoustu dalších, takže tě savy jako uložené hry nemusí funkovat správně. Ale extrémka + všechny odemčená auta tě určitě půjdou, ale co tě jít nemusí je prvních 15 uložených pozic. http://www.uloz.to/xqYtoBk/savegame-rar
Raději se 3x zeptej, než provedeš něco, čeho bys pak mohl litovat. :lama:

Je lepší to opravit přes TeamViewer a do fóra pak napsat konečné řešení problému, než trávit drahocenný čas radou, kterou méně znalý člověk může pojmout jinak, než byla samotným tvůrcem myšlena.

Jsem tu, pokud nemůžu spát, a pokud nemůžu spát, tak je něco špatně.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů