Minecraft-problém se spuštěním serveru

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Nortex
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Minecraft-problém se spuštěním serveru

Příspěvekod Nortex » 06 kvě 2012 08:10

Zdravím mám problém spustit server na Minecraft. Šel jsem normálně na stránku mého routeru (Tenda W311R+) a chtěl jsem forwardnout port, zadal jsem start-end port oba 25565 a TCP/UDP.. koncovku IPv4 adresy mám 100, a ještě jsem přidal port do firewallu. Dále jsem pomocí jednoho programu zjistil viditelnost portu a tady nastává problém, a to že není vidtelný, přes mou veřejnou IP jsem se skoušel připojit, ale já, ani mí kamarádi se na můj server nepřipojí. Skoušel jsem server spustit pomocí nějakých tutorialu, ale nic nefunguje.

Díky za každou pomoc.

Reklama
_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2420
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Minecraft-problém se spuštěním serveru

Příspěvekod _vcn » 06 kvě 2012 11:16

Zkus v nastavení routeru najít DMZ (Demilitarized Zone), napsat do něj IP svého PC a aktivovat DMZ. Pak zkus zapnout server, ale pozor - TY se na server připojuješ nejlíp přes Localhost IP, zatímco ostatní se napojí přes Veřejnou IP. DMZ zpropustní všechny porty, takže je celkem riskantní, ale zároveň tím můžeš líp zjistit, jestli je problém v blokaci portů nebo jestli to nezpůsobuje třeba nějakej SW v routeru/PC. Jestli to nepůjde ani při zapnutým DMZ, tak je víc možností:
1) Ještě jiný zařízení na trase k PC?
2) Software v routeru/PC (firewally, ...).
3) Je veřejná IP opravdu veřejná?
4) Blokace portů na straně poskytovatele.
5) Špatně založený server.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů