Emergency 4

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

smetyx
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Emergency 4

Příspěvekod smetyx » 11 pro 2011 18:57

Ještě jednou zdravím. Omlouvám se,že zakládám další toppic snad to ale nebude vadit. Tamten byl bohužel z mého asi neschopného důvodu zamčen. Dnes ještě odpoledne jsem si od kamaráda půjčil Emergency 4 ORIGINÁL! Bohužel ani tato verze hry mi nejde. Nastal uplně ten samý problém. Nainstaloval jsem hru,klikl na ikonu a hra nenajela ani do hlavního menu a znepochopitelného důvodu spadla. Vždy se objeví jen černá obrazovka a hra asi po 5s. spadne.... Na starších windows /Xp/ mi hra šla naprosto bezproblémů. Kompabilitu jsem již také zkoušel,bohužel nic. Opravný patch pro hru jsem také zkoušel bohužel také nic. A nakonec restart hry,který taky nic neudělal. Prosím pokud máte nějakou radu nebo tip jak mi pomoci,prosím napiště díky...

edit:/ ještě jsem chtěl dodat že kamarád měl stejný problém. Ale stačil mu restart počítače a šlo mu to. Ale on bohužel vlastní windows XP. Já nyní windows 7

//Původní topic jsem ze zcela pochopitelných důvodů zamkl já. Řešila se v něm věc, která je zde zapovězena pravidly, warez...
//Karlos

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů