battlefiel 3 lagy

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

ymorduur
Level 3
Level 3
Příspěvky: 524
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: battlefiel 3 lagy

Příspěvekod ymorduur » 09 pro 2011 09:00

V jakém nastavení videa to hraješ? Já to mám zaplé vše na ultra a měl jsem stejné záseky jak ty. Přestalo to po tom, co jsem snížil o jedno dolů vyhlazování stínů.

Reklama
Pida SuXxX
Level 2
Level 2
Příspěvky: 191
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: battlefiel 3 lagy

Příspěvekod Pida SuXxX » 09 pro 2011 17:01

klasikýho singla jsem měl ultra a něco sníženo jako třeba AA, multák jsem shodil až na střední protože ty rozdíli nejsou v grafice tak velký a víc fps je třeba. Už jsem zkusil fakt hodně věcí, ale co jsem zkoušel včera večer byla rada nastavit větrák na GK na 70%. To jsem zkusil a nějak nepozoroval jsem moc rozdíl, tak jsem to zkusil pak dát na 100% a chvíli hrát a přišlo mi,že to bylo lepší. Lagy tam byli menší, ale hrál jsem fakt chvilku takže to budu zkoušet až dnes a měřit při tom teploty.Chtělo by to asi ještě zvýšit otáčky větráku na processoru, ale to nevim kde je a jestli to jde.Case mám fakt starej a větrák tam neni žádnej, takže na novej rok jdi do nový skříně s větráčkama, tak pak poznám asi nejlíp jestli to není teplotama

EDIT: odezva byla max 450 a průměr cca 10ms

--- Doplnění předchozího příspěvku (Pát Pro 09, 2011 11:43 pm) ---

Tak asi vím jak se můj problém jmenuje, je to nejspíš Rubber Banding viz tohle video - http://www.youtube.com/watch?v=uDH4zgCfhZk&feature=related a tady druhý, ale to je extrém http://www.youtube.com/watch?v=uDH4zgCfhZk&feature=related
Gigabite Z68P-DS3 , Intel Core i5 2500K , Corsair 4Gb DDR3-1600 , Ati Radeon HD5770 Vapor-X , Eurocase 400W , Westerd Digital Caviar Green 1000GB


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Lagy ve hrách
    od Lebedil » 22 říj 2023 18:41 » v Hry
    3
    1609
    od Lebedil Zobrazit poslední příspěvek
    23 říj 2023 15:53

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů