NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dát z5

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dát z5

Příspěvekod tux » 11 říj 2011 16:48

Hoj, nainstaloval jsem si Need for Speed Undercover, chtěl si to nastavit ale omylem jsem nastavil rozlišení 1280x960 a jelikož můj monitor má 1600x900 tak to nejde, hru jsem zkusil odinstalovat, vyčistit registr a smazat všechno co mi po tom průzkumník našel ale stejně to nejde, po spuštění se jenom objeví okno který se hned zase zavře a vyskočí typická hláška Program přestal pracovat.
Takže je nějakej soubor kterej stačí editovat a napsat tam to správný rozlišení nebo musim hledat monitor s rozlišením 1280x960 abych to na něm mohl nastavit zpět?
Just Fucking Google It!

Reklama
Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2016
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod Funstorm007 » 11 říj 2011 16:53

Nezkoušel sis pohrát s kompatibilitou? Jinak, někde ti tam muselo něco zůstat z původní instalace ale když to znovu nainstaluješ, není tam někde nějaký konfigurační soubot, kde by se dalo rozlišení přepsat ručně ve win?

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod tux » 11 říj 2011 16:57

No asi bude když to tak zůstalo ale kde?
Btw, proč všechny NFS maj podporu jenom takovýho debilního rozlišení? Nikdy jsem neviděl u NFS normální rozlišení, vždycky je to 4:3 (což má dnes málokdo) a navíc malý, těch 1280x960 je největší co jsem kdy viděl (u PS, nižší měly max XGA).
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2016
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod Funstorm007 » 11 říj 2011 17:01

Moment, undercover už snad má širokoúhlé rozlišení ne? Nejsem si teď jist, tu hru jsem hrál už to nějaký pátek bude ale možná je tam ještě na výběr z normálního a širokoúhlého rozlišení ne? Některé hry to tak mají, jak nastavíš widescreen tak se objeví i ostatní rozlišení. Ale je pravda, že MW a myslím i Carbon s tím problém měli. podívej se po tom configu v nové instalaci nebo to zkus pustit s tou kompatibilitou... Je tam na výběr i základní rozlišení, možná se to aspoň spustí a pak už to přenastavíš...

--- Doplnění předchozího příspěvku (11 Říj 2011 17:30) ---

Tak už jsem možná něco našel, do pole Cíl ve vlastnostech zástupce NFSU připiš parametr Add -SAFEMODE. Musíš to naspat za uvozovky a s mezerou myslím. Když to bude špatně, nenechá tě to potvrdit takže ozkoušet. Měl by na tebe pak vyskočit sřejmě nějaký registr, ve kterém už by rozlišení mělo jít změnit.

NEBO

Spusť editor registru (regedit) a vyhledej klíč: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ EA Games \ Need for Speed ​​Undercover
Rozlišení obrazovky lze nastavit úpravou následujících dvou klíčů: g_Width = 1024 g_Height = 768 (pro rozlišení obrazovky 1024x768)

--- Doplnění předchozího příspěvku (11 Říj 2011 17:32) ---

Jo a ještě připomínka, co jsem se dohledal, rozlišení plochy (win) by mělo být ve stejném poměru jako ve hře jinak to blbne. Nejsem si jist jestli nemusí být rozlišení dokonce totožné...

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod tux » 11 říj 2011 17:38

No má 16:10, 16:9 nemá.
Ta kompatibilita pomohla ale je normální že se ta hra tak divně zacukává? Dělá to hlavně když zatáčim ale i když jedu rovně, prostě když se mění obraz předemnou, FPS běhá pořád 49-50 takže v tom bych chybu neviděl.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2016
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod Funstorm007 » 11 říj 2011 17:43

No co jsem se dočetl, někomu to bezproblému běží na širokoúhlém rozlišení a níž by někde něco měnil a někomu to nejde přenastavit ani ručně. Někomu zase ta hra vůbec neběží. Já osobně jsem s tím kdysi problém neměl, rozlišení máš teď jaké? BTW, 1600x900 není 16:9 ne? Jak jsem řekl, nastav tam rozlišení jako máš normálně na monitoru a pak uvidíš. Postahuj do toho všechny patche co vyšli, jestli teda vůbec nějaké vyšli... :D

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod tux » 11 říj 2011 17:58

1600 (16) x 900 (9). Kdyť to se ani nemusí přepočítávat, stačí vykrátit.
Teď tam mám nastavený 1400x900, WXGA++ tam na výběr není.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2016
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NFS Undercover - nastavil jsem špatný rozl. a njde to dá

Příspěvekod Funstorm007 » 11 říj 2011 19:45

Mno, co jsem koukal někteří tam měli vysoká rozlišení jako 1920x1200 a podobně... podle mě tam to tvoje jít nastavit musí, jen to chce trochu pohledat na netu. Jenže já NFSU momentálně nemám takže ti nemůžu tak úplně pomoc... Zkoušel jsi to hledat v těch registrech? Tam by mělo jít přímo zadat rozlišení jaké chceš...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PDF spatny text Příloha(y)
    od eipa » 18 pro 2023 15:14 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1258
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    19 pro 2023 11:00
  • Remote Desktop konfigurace - i když jsem za providerem
    od Wiston » 08 říj 2023 17:47 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    2632
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 18:08
  • Jsem jediný uživatel, aplikaci zablokoval správce, co s tím? Příloha(y)
    od Minapark » 06 led 2024 09:58 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    983
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    06 led 2024 14:58

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů