Two Worlds 2 kapitola 2

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

jason100
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Two Worlds 2 kapitola 2

Příspěvekod jason100 » 11 říj 2011 14:19

Zdravím! Mám problém v 2.Kapitole na tý univerzitě je tam quest Angiina esej-mam ho červený nevšim sem si toho a celej den hral dal a presavoval puvodni ulozeni no asi sem udelal chybku a vratil sem tu esej te druhe co me tam pristihla-Lisa noa tak to nejak pokracovalo tim ze se angii zabila cim se semnou prestala bavit Annaya pred qstem nicmene je to quest ktery vam spristupni pokracovani bud k dr anaye nebo profesorovi kterej mne portnul pryc z toho svyho kanclu azavrel dvere cili nejde komunikovat ani snim tudiz ani s jednou postavou nutnou pro pokracovani v pribehu proste sem to nejak posr*l a sem v situaci kdy- anaya semnou nemluvi vzdy vyzvejkne neco o tom ze se mi bude dobre spat kdyz sem ji zabil atp no a profesor Rhodeus zavrel vratka a nevim jestli je mozne najit ho jinde nebo sem si timto zasekal hru jo a ten david chodi pred dverma univerzity a vzdy mi rekne ze si musi neco promyslet zjevne to ma co docineni s qstem litr za knihu, dale ten sarius semnou taky nemluvi s oduvodnenim ze nema cas takze mam vsecky postupove postavy zasekane

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 37 hostů