3D hra pro 3D brýle Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

martanius
Level 2
Level 2
Příspěvky: 204
Registrován: duben 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: 3D hra pro 3D brýle

Příspěvekod martanius » 21 pro 2012 14:53

Jestli chces doporučuji tento monitor : http://www.czc.cz/lg-flatron-dm2752d-pz ... 6365300=t1

Má podporu 3D, TV tuner, HDMI atd... a 27" a je to perfektní monitor. Součástí balení jsou 1x 3D brýle a 1x 3D clip a ještě je součástí instalační CD s programem pro podporu 3D hraní. Po instalaci ti vyyhldá tvé hry v PC a ukáže jestli jsou pro 3D hru dobré případně rady s nastavením hry pro co nejlepší 3D zážitek.

Já sice úplně přesně nevím jak je to vlastně s těmi 3D monitory, ale tento má 60Hz a 3D mi krásně zobrazuje. (žádný 100+Hz minimum). Samozřejmě můžeš sledovat stereoskopické 3D filmy (alespoň ty jsem zatím testoval). Cena je 8700Kč a když budeš hledat na alze ji taky prodávají i levněji. Je to na tobě.

Pro hraní 3D nepotřebuješ žádnou speciální hru jako tomu je u filmů, stačí jen spustit tu hru přes program LG 3D Game - TriDef a můžeš hrát - ten je součástí toho monitoru. Jinak podle mého názoru na 3D jsou nejlepší akční hry (CoD, Crysis atd...) Ale při hraní ve 3D se zátěž na komponenty značně zvýší takže by bylo dobré aby jsi měl i pořádné železo v PC.
Win 10 64x
MSI MAG B550 TOMAHAWK
RAM 32GB
AMD RYZEN 7 5800X
MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24G

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 3D hra pro 3D brýle  Vyřešeno

Příspěvekod Žbeky » 21 pro 2012 15:06

Díval ses na datum?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů