SC 2 nejde anti-aliasing Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

SC 2 nejde anti-aliasing

Příspěvekod AlEDiS » 04 led 2011 21:35

Zdravim poteboval bych se poradit o nastaveni antialiasing ve hre Starcraft 2 , jelikoz samotna hra nepodporuje anti-aliasing je nutno nastavit v ovladacich coz jsem udelal a nic , zkousel sem libovolne hodnoty od 2x-16x , ale i kdyz to nastavim nejde mi to , je to znat hned v pozadi menu , i ve hre , ze anti-aliasing je vypnuty.Vlastnim NVIDIA Geforce 460 GTX.Predem dekuji za pomoc jestli vas nekoho napada v cem by to mohlo byt ...

Reklama
AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: SC 2 nejde anti-aliasing

Příspěvekod AlEDiS » 07 led 2011 15:15

Nikoho nic nenapada ?

Uživatelský avatar
Vlkodlak
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SC 2 nejde anti-aliasing

Příspěvekod Vlkodlak » 07 led 2011 18:02

Upravuješ to v ovladačích přímu u hry a ne jenom v obecných? Jinak máš nastavené "Antialiasing mode- Override any aplication settings" ?

AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: SC 2 nejde anti-aliasing

Příspěvekod AlEDiS » 08 led 2011 09:12

Presne tak to delam.
*EDIT : Proste kdyz to nastavim presne tak jak si psal a vyberu si libovolnou hodnotu anti-aliasingu , tak ve hre nefunguje , je to jasne znat , protoze nejsou ani trochu hladke rohy a take takova ta vec, ktera nevim jak se cesky nazyva , ze pri pohybu napr se obvod ci rohy nejakeho objektu deli na ctverecky.

AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: SC 2 nejde anti-aliasing

Příspěvekod AlEDiS » 11 led 2011 13:45

Jeste jsem neco zkousel - kdyz nastavim anti-aliasing v ovladaci u jinych her jde bezproblemove , ale u sc2 je obraz rozmazany , i kdyz nastavim anti-aliasing na jakekoliv urovni.Tak jsem si rikal jestli GeForce 460GTX podporuje vubec anti-aliasing u sc2 , protoze nechapu cim to muze byt zpusobeno , kdyby nekoho jeste neco napadlo tak plz. piste dikes... PS : bez anti-aliasingu mi to kazi herni zazitek :-(

AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: SC 2 nejde anti-aliasing  Vyřešeno

Příspěvekod AlEDiS » 19 led 2011 17:02

Pripominam jestli nekdo newite cim to muze byt , jinak uzaviram , pac to nema cenu , hmmmm alespon budu mit vetsi fps :D


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti