Hry na mé sestavě Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
marxadus
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 135
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hry na mé sestavě

Příspěvekod marxadus » 27 říj 2010 15:24

Tak bych se chtěl zeptat, jakou hru maximálně (ale hladce) rozjedu na této sestavě: Intel Celeron 1.7 GHz, 2 GB RAM, ATI Radeon HD 4650 (pokud se divíte tomu procesoru, tak to proto, že operační pamět i grafárnu jsem vyměnil, ale procesor mám pořád starý). Případně mi řekněte, jaké hry se na tuto sestavu hodí. Díky.
Pokud máte rádi elektronickou hudbu a nemáte co na práci, můžete si poslechnout mou hudební tvorbu na SoundCloudu.
Případně mě můžete podpořit koupí mých skladeb/EP na iTunes nebo poslechem mé tvorby na Spotify :)

Reklama
Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod Orcus » 27 říj 2010 15:54

A jaký hry pán rád?.)) FPS, RPG, Strategie, sportovní, logický, naučný, erotický ?:))

Mě se vždycky vyplatilo nějakou hru vybrat, vygooglit její nároky a podle toho sem se rozhodoval kterou si koupím:)
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod X » 27 říj 2010 15:56


Uživatelský avatar
marxadus
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 135
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod marxadus » 27 říj 2010 16:01

to Orcus: no, všechny hry kromě třech posledních žánrů, ty zrovna dvakrát nemusím
to X: ano ano, CYRI znám, ale já bych spíše potřeboval takový posudek, navíc CYRI není přesný, říkalo mi to, že mi na tom nepojede fůra her a hele, skutek utek...takže tomuhle bych moc nevěřil...
Pokud máte rádi elektronickou hudbu a nemáte co na práci, můžete si poslechnout mou hudební tvorbu na SoundCloudu.
Případně mě můžete podpořit koupí mých skladeb/EP na iTunes nebo poslechem mé tvorby na Spotify :)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod X » 27 říj 2010 16:05

To si už budeš muset otestovat sám, co člověk to jiná sestava PC ... pokud budeš mít dobrou grafiku, tak je to často pro procesor velká pomoc, ale neplatí to u všech her ... a hodně záleží i na upgradu nebeta nových ovladačů grafiky a zvukovky.

Uživatelský avatar
marxadus
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 135
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod marxadus » 27 říj 2010 16:14

Jak testovat, když CYRI považuje, že když mám slabý procesor a dobrou grafiku, tak i přesto nemůžu rozjet třeba Spore, který vyžaduje procesor s rychlostí aspoň 2 GHz, a Spore mi běhalo jak Usain Bolt, takže testovat jde jen tak, že si danou hru na dané sestavě prostě musím vyzkoušet, na což ale nemám čas, kdybych zkoušel jednu hru po druhé. A proto se táži vás, jestli dokážete posoudit, co by se cca na mé sestavě rozjelo.
Pokud máte rádi elektronickou hudbu a nemáte co na práci, můžete si poslechnout mou hudební tvorbu na SoundCloudu.
Případně mě můžete podpořit koupí mých skladeb/EP na iTunes nebo poslechem mé tvorby na Spotify :)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hry na mé sestavě  Vyřešeno

Příspěvekod X » 27 říj 2010 16:24

Jak testovat? Vložíš médium a dáš install ...nebo chvíli počkej, podívám se, kde mám křišťálovou kouli :smile:

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hry na mé sestavě

Příspěvekod Speed_dead » 27 říj 2010 16:51

Já mám CD6600 na 2,4GHz a se staršíma hrama jsem měl problémy, jelikož vyžadovaly 3Giga. Prostě nebraly do úvahy, že frekvenčně pomalejší procesor může být dostatečně silný pro danou hru.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 35 hostů