Arcania-Gothic 4 nejde spustit

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

divinator
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod divinator » 19 říj 2010 17:09

Zdravim mám problém stáhl jsem si demo Gothic 4 ale po instalaci při spouštění my naběhl error Arcania.exe spoštění této aplikace se nezdařilo, protože konfigurace aplikace není správná. Tyto potíže lze pravděpodobně vyřešit opakovanou instalací aplikace...Zkoušel sem a nepomohlo tak sem si demo stáhl na druhý Pc kdě běželo fajn tak jsem se rozhodl hru koupit ale když jí nainstaluju na ten první "hrací" pc tak zase ta hláška že se spouštění nezdařilo...nevíte co s tím pls???

Reklama
Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod iDkcz » 19 říj 2010 17:20

A sestava obou PC ?
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod mike007 » 19 říj 2010 17:21

Uveď i operační systémy.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod raZeR » 19 říj 2010 18:46

zkus toto:(w7/vista)
1.Ovladaci panely-Hardware a zvuk-zvuk a tam v záložce 'Přehrávání' vyber Speakers/Reproduktory,
2.klikni pravym tlacitkem a dej VLASTNOSTI,potom upřesnit a výchozí formát nastav na 24 bitů , 48000 Hz (studiová kvalita/studio quality)
3.pouzit -ok zavri vsechno a pust hru

Windows XP: 1.Ovládací panely -> Zvuk
2.v záložce 'Přehrávání', vyber Speakers/Reproduktory,Zvol 'Vlastnosti'.
3.v okně Vlastnosti reproduktor, přepni na záložku 'Pokročilé'.
4.výchozí formát nastav na 24 bit, 48000 Hz (Studio Quality) Pouzit,ok vsechno zavrit a pustit hru

mě to taky psalo program prestal pracovat potom co jsem tohle udelal vse jede paradne

"hrací" pc: gpu-nvidia geforce 9600gt, cpu intel core duo 2,6ghz (taktlé na 3,2ghz,teplota je ok) ,ram 2gb a ten druhý je notebook ted presne nvm co je zac ale je výkonostě slabší. notebook má vin vista a ten druhý pc vin xp professional

to raZeR: v ovládacích panelech:zvuky a zvuková zařízení pod záložkou zvuk nevidim nic jako vlastnosti

btw: sem celkem lama tk kdyztak napiste co chybi

to raZeR: nemyslíš náhodou hardwerovou akceleraci? tu už sem zkoušel a nic a ru záložku se zvukem sem projel upně celou fakt už nvm čim by to mohlo bejt...jestě me napadlo jestli nemuze bejt neco s hdd ale dělal sem test a je ok a hrou to tky nebude zkoušel sem to u kamaráda a bezi v pohodě jen na mojem pc se ji proste nechce tak nvm někde nejaky chybny nastavení? ještě mě napadly ovladače tak je jdu vyzkoušet...

přeinstaloval jsem ovladače grafiky a stejnak nic :-( uz me nic nenapada vypada ze zbytecne vyhozeny prachy :-///

// 4 Příspěvky sloučeny !!!
// Pokud chceš něco dodat a ještě nikdo po tobě nepřispěl, použij tlačítko >> Upravit << a svůj příspěvek doplň. Díky.
//mike007

Uživatelský avatar
Spooner
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 982
Registrován: srpen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod Spooner » 20 říj 2010 21:37

na vistach potrebujes minimalne 3GB ram na XP 2GB nebude to tim?
Edit:me hra delala zas problem ze nesla sputis pri 24bit 192000 hz studiove kvalite,musel jsem nastavit 16-bit DVD kvalitu (jedna se o original)
A jeste stahnout polsky patch na opravu deste,kdyz zaclo prset dest byl jako celek a ne kapky a bylo to nepruhledne(naky bug) :smile:
AMD Phenom X4 955 3,7GHz,2x4GB-DDR3 Kingston Hyper-X 1600MHz + 1xDDR3 4GB Corsair Vengeance 1866MHz,
MSI GTX 950-2G,Gigabyte 790XTA-UD4,Seagate Barracuda 1TB,Seasonic 620W bronze,CM 212+ (2xfan),Roccat Kone+,Roccat Kave 5.1,Roccat Alumic,
LG 27" M2752D-PZ

divinator
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod divinator » 20 říj 2010 21:44

na xp mam 2gb ram...a tohle nastaveni najdu kde? nebylo to tu uz s tim zvukem? to sem bud slepej nbo nvm...

Uživatelský avatar
Spooner
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 982
Registrován: srpen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod Spooner » 20 říj 2010 21:54

takze na tom cem ti to nejde je XP 2GB a notas je vista,a ten zvuk si zkousel nebo ne?ja mam realtek a to zmenim tak ze si rozkliknu ikonku u hodin a tam hned vychozi format a tam se to zmeni,a psalo mi to ze aplikace prestala pracovat kdyz jsem nezmenil kvalitu zvuku.postupne tu kvalitu zhorsuj dokud ti to nepujde(jesli ze je to teda ta pricina)
AMD Phenom X4 955 3,7GHz,2x4GB-DDR3 Kingston Hyper-X 1600MHz + 1xDDR3 4GB Corsair Vengeance 1866MHz,
MSI GTX 950-2G,Gigabyte 790XTA-UD4,Seagate Barracuda 1TB,Seasonic 620W bronze,CM 212+ (2xfan),Roccat Kone+,Roccat Kave 5.1,Roccat Alumic,
LG 27" M2752D-PZ

divinator
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod divinator » 20 říj 2010 22:05

jj presne nejede to na xp 2gb a ten zvuk skousel sem akorat hardwerovou akceleraci ale tohle co tu popisujes nemuzu najit mam taky realtek a kdyz to rozkliknu naskoci mi to okinko a tam zvukovy efekt, smešovač, v/v zvuku, mikrofon a ukazka zvuku v 3D ale tyhle nastaveni kde se dava 24bit 192000hz to nemuzu najit, jak rikam bud sem slepej nbo uz z toho tak zblblej...

tak po dni hledani na googlu jsem "našel" že by to mohlo spravit pár programů na pročištění a opravu registrů...zkusil sem a error najednou zmizel...ale hra se nezapla nic to nedělalo a při dalším poklikání byl error zase...a jestě mě napadlo že když error hází arcania.exe že bych hru mohl zkusit cracknout, stejně bez výsledku...

// Příspěvky sloučeny.
// Pokud chceš něco dodat a ještě nikdo po tobě nepřispěl, použij tlačítko >> Upravit << a svůj příspěvek doplň. Díky.
//mike007

Lonlely
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod Lonlely » 22 říj 2010 08:33

Zdravím,
mám úplně stejný problém ale z trochu jiného úhlu.

Na sestavu vůbec nehleďte: Mám v kompu dva windowsy, jeden tatkův (a ten je pomalý protože tam je kopec jeho programů) a jeden svůj. Na tatkovém windowsu to jede ale seká se to a na tom mojem to nejede a hlásí mi to stejnou chybu (jinak je windows v pořádku, např. G3 jsem tam rozjel v pohodě).

Mám widnws XP a když dám ovládací panely - zvuky a zvuková zařízení .....a taky to tam nemůžu najít.

Prosím kdo víte tak poraďte...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Arcania-Gothic 4 nejde spustit

Příspěvekod guest » 22 říj 2010 08:53

To divinator, nepiš prosím několik příspěvků za sebou, ale používej tlačítko Upravit. // Příspěvky jsem sloučil. Příště mu i napálím trestnou kartu za znepřehledňování diskuze a porušování pravidel. Mike007

To Lonlely Vítej na PC-Help.
Pokud jsi četl pravidla fóra, tak jistě víš, že v případě podobného anebo i stejného problému je třeba založit si vlastní příspěvěk a nemontovat se do jiného.
Není možné v jednom vlákně přehledně řešit byť stejný problém. Každý má jiný HW, jiný systém a tedy je i jiné řešení. Drž se toho příště. Díky!

a taky to tam nemůžu najít

Co vlastně nemůžeš najít ?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    3070
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25
  • AMD Adrenaline Edition - nelze spustit
    od janekdeeste » 26 zář 2023 07:42 » v Vše ostatní (sw)
    0
    2286
    od janekdeeste Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 07:42
  • Nelze spustit windows defender Příloha(y)
    od PARKR » 19 pro 2023 17:29 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    1903
    od PARKR Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 09:18
  • nelze spustit wifi po vměně karty Příloha(y)
    od akem » 28 pro 2023 14:33 » v Problémy s hardwarem
    28
    1718
    od akem Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 22:19
  • Windows 8.1 - nejde spustit nástroj čištění disku
    od Kaisinel » 23 zář 2023 12:50 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    1503
    od Kaisinel Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 14:41

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů