Hledání jména staré hry.

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

wasd1
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hledání jména staré hry.

Příspěvekod wasd1 » 11 črc 2010 14:47

Dobrý den,
potřebuji poradit. Jednou jsem hrál jednu hru (střílečku) která se mi mo líbila, teď bych si ji chtěl zase zahrát ale už si nevspomínám na název. Teď popíši co si ještě pamatuji >

V celé hře hraji za nějakou stranu ( nevím za co) a útočím na různé místa atd... a na konci všichni zautočí na mě.
Hra začíná tak že mě nějaká vesmírná loď vysadí ještě s někým od nás někde v lese a jdeme někam k mostu a tam začne malá přestřelka. Jak zneškodníme neprítele. mohu si od mrtvol vzít vybavení (tohle možna pomůže poznat o kterou hru jde) >> Vybavení si skládám do čtverečkované sítě. Přijdu k nepříteli (té mrtvole) a zmáčknu nějakou klávesu (už nevím jakou) a otevře se mi něpřítelova síť ve které má např. samopal, granát lékarničku atd <<< Lékarniček mám třeba 10 podle toho kolik se mi jich vleze do sitě. A kdykoliv mohu jednu použít. A v dalších misích je i neviditelnost kterou použiji a má 100 sekund , které se odpočítavají než budu zase viditelný. JAk tedy zneškodníme nepřítele u mostu tak já jdu doleva po ceste a můj kolega jde rovně přes trávu k nějaké velké budově. A za chvílí se mi ukáže ukázka že je předemnou sniper a chce strefit mého kolegu. Už nevím jestli se mu to podaří. Jak zneškodním snipera vlezu na odstřelovací věž a ze stejné cesty jako jsem přišel jede nepřátelská kolona aut. jak je zničím nějak se dostnu do té budovy. a dál už nevím....:-(

hra byla určitě v angličtině

MENU hry je tmavé vpravo je obrázek vesmírné lodi, nahoře jméno hry, a vlevo možnosti...

PROSÍM ODPOVÍDEJTE MI NA KONTAKT ATORS@VOLNY.CZ
A NA PŘÍPADNÉ DOTAZY RÁD ODPOVÍM. OMLOUVÁM NE ZA NEPŘESNOST POPISU ALE UŽ SI MOC NEPAMATUJI. DĚKUJI MOCCCC

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod karlos » 11 črc 2010 16:50

Příště si založ vlastní téma a nelez do cizích. V tématu pak vzniká chaos, kdy nikdo neví komu co je určeno.
Nepočítej s tím, že ti někdo bude odpovídat na e-mail. Toto je fórum a co se zde upeče to se tu i sní :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
skunkicz
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 653
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod skunkicz » 11 črc 2010 16:53

jak je ta hra asi stará nevíš?
Pracuji na (svobodném) operačním systému (jako koníček, nebude to velké a profesionální jako GNU) pro klony 386(486) AT.
- tohle napsal do usenetové diskuse Linus Torvalds dne 17. září 1991

NB: Intel Pentium DC, 3GB RAM, Ati Mobility Radeon HD4570, 250GB HDD - Windows 7 + Archlinux

wasd1
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod wasd1 » 11 črc 2010 17:04

ok . Sorry. JSem tu nový. a nemusí se mi tu hned nadávat. karlos!!!!:-(
A jak je stará netuším. Ale novinka to zrovna nebude.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod Žbeky » 11 črc 2010 17:08

Aspoň odhadem.

Jinak jsem si nevšiml, že by ti karlos nadával...
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod brano » 11 črc 2010 17:10

Tak ten začiatok mi pripomína Codename: Outbreak http://www.gamespot.com/pc/action/coden ... index.html 1. level sa začína tak, že vysadí vesmírna loď pri moste dvoch ľudí a idú na to. Lenže v 1. levely nie je žiadna kolóna. Potom neskôr treba likvidovať nejaké tanky atď. Už som to hral dávno.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod Rewqa » 11 črc 2010 17:10

Je to strategie? Nebo je to z pohledu první nebo třetí osoby?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

wasd1
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod wasd1 » 11 črc 2010 17:12

No strategie ne. Spíše střílečka. Toto fórum se mi líbí je zde všechno rychlé.. Ted kouknu na ten link :-)

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod Rewqa » 11 črc 2010 17:14

A vidíš to jakoby z vlastního pohledu (koukáš na zbraň) a nebo vidíš tomu panáčkovi, kterýho ovladáš, na záda?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

wasd1
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod wasd1 » 11 črc 2010 17:17

NE vidíš to jakoby očima..... koukáš na zbraň.

wasd1
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod wasd1 » 11 črc 2010 17:24

Jo a jak nás nazačátku vysadí taloď tak je nani záběr i z vesmiru myslím a vysadí nás vedle krabice z náboji.

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledání jména staré hry.

Příspěvekod brano » 11 črc 2010 17:38

Tak na to, že vidíš akoby očami by som sa nespoliehal, pretože skoro v každej takejto hre sa dá prepínať do režimu "pohľad zhora" alebo od chrbta. V tom linku čo som dal sa hrá s dvoma hráčmi medzi ktorými si môžeš prepínať a dávať príkazy tomu druhému. Na konci hry treba zlikvidovať nejakú takú matku mutantov, ktorá má sídlo v jaskyni a treba jej tam šuchnúť jadrovú zbraň, utekať von z jaskyne v časovom limite a príde vesmírna loď ktorá oboch bojovníkov vyzdvihne, tým sa končí hra, ešte sa ukáže výbuch celého ostrova a koniec. Jeden level je na lietadlovej lodi, iný na nejakej plošine v mori, potom pár v nejakom laboratóriu, na ostrovoch, pospomínaj aké boli v tej hre levely čo hľadáš.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů