Rundl32 win7 :(

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Machus87
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Rundl32 win7 :(

Příspěvekod Machus87 » 26 čer 2010 23:58

Dobry den,jsem uz v koncich a nevim co dal proto pisi zde a zadam o radu.Pri spusteni jakkekoli hry se mi pri prvnim poklikani na spousteci soubor nespusti zadana aplikace ,ale misto toho ve spravcich uloh soubor rundl32 pri cemz ma vyuziti cpu 50%.po druhem poklikani na aplikaci se hra pusti ,ale rundl stale bezi a zere.Zkousel jsem minimalizovat a rundl ukoncit ,ale v tu chvili mi spadla i hra.pri zapnuztem stavu se hra seka.Prochazel jsem veskera fora je nas vic s timhle problemem ridil jsem se par odpovedmi prez prikaz shell:games jsem vse zakazal vuci aktualizacim atd.....,ale to nepomohlo.Projel jsem ccleanerem neco malo nasel a odstranil ,ale stejne tak nic.Nevim co dal predem diky za odpoved.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rundl32 win7 :(

Příspěvekod Pic » 27 čer 2010 00:13

Vítám Tě na Pc-help! Co uvést složení PC a hru, abychom mohli posoudit zda PC má potřebné parametry. Doporučuji zkontrolovat PC programem Mwav.exe, který je schopen nalézt různou verbež sídlící v PC. Ke stažení třeba zde:
http://www.download3k.com/Install-Micro ... olkit.html
Po spuštění, jej aktualizuj, pak zaškrtni Hledat Spyware a spusť kontrolu. V okně programu se zobrazí nalezené problémy a ty sem zkopíruj - ne celý log!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Machus87
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Rundl32 win7 :(

Příspěvekod Machus87 » 27 čer 2010 11:04

Zdravim.Jedná se o notebook acer aspire 6530G.Procesor dvoujadrovy AMD Turion X2 ultra dual core mobile zm80 2.1GHz ,graficka karta ati radeon 3650,ram 4gb DDr2, Bluray mechanika,HDD 320 giga + doplnky:o)).Vuci hram je to ve smes skoro ve vsech.Black and whit,Kane and Lynch,Assassins Creed,nejaky ty Lega tam to bylo pocitit nejvic.a tady je ten vypis ,ale nevim jestli jsem to urobil spravne:
Objekt "CoreGuardAntivirus2009 Corrupted Adware/Spyware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "CrackSpider.net Search toolbar Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "Spyware.NetScreenWatch Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\lego_data\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\lego_data\Audio\_Music\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\lego_data\Audio\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\lego_data\Audio\_CutScenes\PL2_PC\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "C:\Program Files\Giant\LEGO Star Wars Game\lego_data\Audio\_CutScenes\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Dekuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Instalace win7
    od jarek3202 » 27 led 2024 21:53 » v Windows 11, 10, 8...
    15
    2086
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    28 led 2024 09:14
  • WIN7 nefunguje uprava jasu
    od Bary-Jan » 08 říj 2023 14:02 » v Windows 11, 10, 8...
    16
    6160
    od Bary-Jan Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 09:53

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů