Bioshock 2 Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Marek Lučin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 527
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bioshock 2

Příspěvekod Marek Lučin » 09 úno 2010 16:56

Koupil jsem si originálku téhle hry, ale vypadá to, že si jí nezahraji.
Problém je, že hra vyžaduje vytvoření profilu v Games For Windows.
Ten vytvořen mám, ale protože v něm mám uveden stát ze kterého pocházím ČR, není možné se přihlásit a hrát.
To považuji za velice nefér.
Nechci vytvářet jiný profil, kde budu lhát a uvádět jako místo bydliště jiný stát.
Jde to nějak vyřešit?
Jde vytvořit offline profil?
Hru zřejmě vyreklamuju.

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Bioshock 2

Příspěvekod peacoq » 09 úno 2010 18:15

lhat - jiste muzes, ale prozradi te IP adresa, a i kdyby jsi se pokousel schovat za proxy-server, prevdepodobne budou mit opatreni eliminovat registrace pres anonymni pripojeni

reklamovat - muzes, ale pochybuji, hra splnuje podminky k prodeji a vyrobce/prodejce neni povinen informmovat te o pripadnych podminkach, ''protoze mu nejsou znamy''

stezovat - si muzes maximalne na vydavatele, ktery ''by mel'' zakaznika informovat o limitnich prvcich jako je pristup z urcite zeme, ale ''tyto zalezitosti se mohou lisit a dojde-li k zakoupeni pred uvedenim takoveho opatreni'', pochopitelne na prebalu hry tato informace nebude

- ve tvuj prospech hraje skutecnost ''zaplaceni, a tedy se citis byt obelhan'', ale podobna opatreni plati ''vsude'' - onlive TV, registrace ne nejake servery,... > blokace pristupovych zemi
- zjednodusene receno, takovato ''zavada'' se da pritovnat snad jen ''ke skryte zavade v okamzik prodeje. ktera se projevila az pri pouzivani, ale podstata byla dana jiz pred prodejem - pred pouzitit tebou jako zakaznika/kupujiciho''
Naposledy upravil(a) peacoq dne 09 úno 2010 18:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bioshock 2

Příspěvekod memphisto » 09 úno 2010 18:15

U profilu si jen změň stát na třeba USA a mělo by to fungovat. Podobné problémy byly i s GTA IV. Nevím, co to mají ve zvyku to takhle propagovat :evil: :?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Marek Lučin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 527
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bioshock 2  Vyřešeno

Příspěvekod Marek Lučin » 09 úno 2010 18:17

Vyřešeno.Našel jsem tam i možnost offline účtu.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů