Kterou hru koupit?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kterou hru koupit?

Příspěvekod AleRx8 » 09 úno 2010 14:49

Ahoj, dostal jsem na narozky nějaké peníze, a teď přemýšlím, jakou hru si koupit. Nakonec mi vyšli 2 kandidáti: Dragon Age:Procitnutí (hlavní hru mám) a CMC Dirt 2 CZ. Která je lepší? Dívám se hlavně na to, jak to poběží na mém PC (viz podpis), dále na dobu hraní a kvalitu. Vysoká cena mi nevadí. Pokud víte o něčem stejně dobrém, nebo lepším, nebojte se napsat. Nebo zda se chystá nějaké dobré RPG (Typu zaklínače nebo Gothica, nebo závodní NFS či Grid, hlavně ne MMORPG) do léta tak taky napište. Multiplayer bude předností, ale když tam nebude tak mi to nevadí. Hra by měla být nová (stáří do 1 roku) Prosím o nějaké odpovědi a předem díky
EDIT: A co říkáte na Saboteura?

Reklama
Uživatelský avatar
Flame
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: prosinec 09
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod Flame » 09 úno 2010 14:58

Dozvidam se, ze Dragon Age ted pekne jede, a to i u kamosu, kteří tomu davaj 10/10bodu, Dirty spatny nejsou ale to jezdeni skoro porad dokola, nevim nevim....Saboteura jsem hral, ale moc me to nebralo, je to takove nezazivne, spise nejakou hru, kde je pekny a napinavy pribezh :) ,sestava Ti to utahne v pohode to se nemusis obavat, doporucil bych Ti akorat GTA 4...co myslis?..navic to muzes hrat jako MP, na me sestave jsem to hral na plovicni detaily, takze u tebe to vidim mezi trictvrte a lepe :)
CM HAF 912 / Z68X-UD3-B3 / 2500K + Noctua NH​-U12P / GIGABYTE R787OC-2GD / Kingston 8GB Grey Series / Seasonic MII-620 / Logitech G400 / Microsoft SideWinder X4 / Ultimate x64 / LG Flatron IPS224

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod AleRx8 » 09 úno 2010 15:15

GTA 4 mám, je to supr hra, už jsem ji dohrál a teď hraju ten mulťák. Takže myslíš, že to Procitnutí? A co ty nově chystané hry-nebude nic pro mě?

Uživatelský avatar
Flame
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: prosinec 09
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod Flame » 09 úno 2010 15:19

jo taak tak gta 4 mas.. aha :)..., no ta jedine zkus ten dragon age, chlapci mi o nem porad mluvi :), zkus to no...
CM HAF 912 / Z68X-UD3-B3 / 2500K + Noctua NH​-U12P / GIGABYTE R787OC-2GD / Kingston 8GB Grey Series / Seasonic MII-620 / Logitech G400 / Microsoft SideWinder X4 / Ultimate x64 / LG Flatron IPS224

Uživatelský avatar
Flame
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: prosinec 09
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod Flame » 09 úno 2010 15:20

zalezi jake mas rad typi hlavne, bud s pribehem, nebo jezdeni a nebo ty rpgcka typu dragon.. :)
CM HAF 912 / Z68X-UD3-B3 / 2500K + Noctua NH​-U12P / GIGABYTE R787OC-2GD / Kingston 8GB Grey Series / Seasonic MII-620 / Logitech G400 / Microsoft SideWinder X4 / Ultimate x64 / LG Flatron IPS224

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod X » 09 úno 2010 15:56

Stáhnul bych si dema, případně bych si to zařídil jinak (o téhle variantě se tu nesmí mluvit :lol: , kamarád, herna, ...) a podle dojmů a nadšení bych teprve nakupoval.

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod AleRx8 » 09 úno 2010 16:32

No právěže demo Dirtu 2 jsem už hrál a dost dobré, Dragon Age mám a taky dost dobré, právě proto sem píšu. A nechystá se nějaké RPG nebo závody do léta?

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod Žbeky » 09 úno 2010 16:40

Byla by tu hra co v názvu RPG má ale jsou to spíš je střípky - Mass effect 2. Je úplně parádní, ale aby sis ji vychutnal musel bys mít i jedničku.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod Marfy » 09 úno 2010 16:41

Zrovna tento týden vyšel BIOSHOCK 2 .Jedinečná hra s dlouhou hratelností.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod AleRx8 » 12 úno 2010 10:10

Ještě jsem zapomněl napsat-střílečky moc nemusím. Jako nevadí mi, ale není to úplně moje krevní skupina, jediná, co mě kdy bavila byl Crysis, který si občas sjedu i teď, když nemám co dělat, ale jinak ty RPGéčka mám rád Gothic (tzn. meč, kouzla, vylepšování postavy atd) Bioshock mě nebere vůbec a o Mass Effectu jsem četl recenzi a je tam málo RPG prvků. Ještě jsem se díval na Mafii 2, prej má vyjítv květnu. To bude asi dobrá investice, že?
Jinak hry co sleduji jsou Zaklínač 2, Two worlds 2, nové GTA, nové Dragon Age, a můj sen je Gran Turismo na PC. Nejsou nějaké závody ve stylu Grand Turisma na PC? Prej tam má být přes 1000 aut což je skvělé, třeba u kámoše jezdíme na Playstationu 2 myslím 3. díl a je to supr. Omluvte mé vysoké požadavky, ale když si jednou za půl roku koupím hru, tak chci, aby byla co nejlepší :wink:

jenicek96
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kterou hru koupit?

Příspěvekod jenicek96 » 18 úno 2010 20:57

Já bych si hro vybíral podle toho, co mě baví. Pokud si chceš koupit nějakou hru, a nevíš, jest-li tě bude bavit, zkus na netu sehnat její demo (obyčejně je bez problémů k sehnání). Když tě bavit nezačne, nic se neděje.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů