Need For Speed Underground na Windows 7

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 28 pro 2009 02:18

Zdravím, dnes jsem si koupil první hru na PC v životě :-) Hry nehraju ale NFS Demo mě bavilo tak jsem si koupil Underground (1) a těšil jsem si jak si zahraju svou první full hru... ale hra se spustila jen jednou a to ještě nevím jestli normálně nebo v režimu kompatibility :-( Každopádně jedu na Windows 7 a hra se spustí, přepne do fullscreenu a pak hned "umře" takže je jen černo fulscreenu a pak konec a hláška, že program přestal pracovat... Nevěřím tomu že je to nevyřešitelný problém, přeci kvůli tomu že má někdo novější OS než je podporován hrou tak nemá konec ne? Takže kompatibilitu jsem vyzkoušel asi ve všech verzích a pořád je to stejné... Naději mi dělá to že jednou se hra spustila a hrála... nastavil jsem rozlišení 1024x768 a nejvyšší detaily a začal hrát... hra se trhala tak jsem jí ukončil s tím že jí spustím znovu ale s menšími detaily ale už se nespustila :-( Následoval asi 5x reinstall s tím že jsem zkusil smazat po hře vše co bylo v kompu, dále jedna instalace se spuštěním instalačního procesu také v režimu kompatibility... a nic :-( Prosím poraďte jak hru rozeběhnu. Moooc děkuji.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Reklama
Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod CZechBoY » 28 pro 2009 03:02

Underground 1 mě teda moc nevzalo ;) to už radši u2 :-)
Co máš za komponenty ? GK a CPU, možná zdroj (W+značka)
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 28 pro 2009 11:12

Hardware mám v podpisu a ovladače jsou nejnovější.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 28 pro 2009 11:31

Tak teď jsem zkusil opět nainstalovat Demo té samé verze a to jde! Tak už tedy nechápu nic :-(
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 28 pro 2009 19:30

Tak jsem zkoušel instalovat jinam než do Program Files tak jak jsem to našel na netu že to někdy pomáhá a nic... nainstaloval jsem DrectX9.0c a nic... také jsem zkoušel nainstalovat plnou hru Total Immersion a to samé... vždy se spustí rundll3.exe a ten zabere veškerý procesor (vytížení stále na 100% a hra nejde :-( prosím poraďte.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Marfy » 28 pro 2009 19:39

Zkus jiné ovladače.Pro staré grafiky nejsou dobré nejnovější ovladače.Zkus tyhle http://support.amd.com/us/psearch/Pages ... =&items=20
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod liborek » 28 pro 2009 20:01

Tyhle hry nehraju moc nehraju,ale hlavně hry od EA mají ten z*****ý SECUROM.Nevím jestli to už má NFSU 1,ale pokud jo tak můžou být problémy.Je potřeba odinstalovat nějaký emulační programy/pokud máš/např.ACOHOL,Deamon Tools nebo ISO Power.Pak teprve instalovat a ještě není jistota,že to rozjedeš.Já zrovna teď chtěl hrát Mercenaries2 a po pilné korespondenci s Technickou podporou EA jsem je po neustálém odinstalovávání,čištění a opětovném instalování půl dne,poslal do /musím to napsat/prdele.Hru mám originál,ale stejně ji hraji s pomocí ****** :D :D .Každý se dovtípí.Prostě kupuj originály a budeš bit :evil:
To ovšem nemusí být tvůj případ.Jinak zkus napsat na tu technickou podporu.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod peacoq » 28 pro 2009 20:04

Zde si zkontroluj co podporuje tvoje GK karta: http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx
Vpravo nahore zadej:
- Component Cathegory > Graphics
- Operatinfg System > xxx
- Product Line > xxx
- Product Model > xxx

Kdyz GK nepodporuje posledni aktualizaci;
- je nutne zkontrolovat, zda tim, ze jsi instaloval nejnovetjsi ovladace (respektive tedkom jedes na x-yz, ale z hlediska aktualizaci, jsi tedy postupne aktualizoval na doporucenou verzi) GK je uz nebyla schopna ''utahnout'', a jako prvni se nevyinsaluje Catalyst (Control Center), coz je dulezitejsi mit vyinstalovany CCC prave u her a treba starsi ovladace (treba jen 9-2, 9-8, ale i treba 8-xx, ale funkcni CCC), pripadne se pri instalaci mohla stat chyba a instalace smazala predchozi, ale neprepsala/neaktualizovala CCC.
Prekontroluj:
Program Files\ATI > a pod touto slozkou je dulezita slozka: Program FIles\ATI Technologies\podslozka ATI.ACE
(A v nabidce Start/Spustit musi byt v programech slozka Catalyst Control Center)

Je mozne, ze posledni ovladac nepodporuje tvuj system/PC, a dale postupuj podle doporuceni, tj. budes muset instalovat starsi verzi, typicke ja 9-8 (ale i nizsi), aby jel Catalyst Control Center - CCC, coz je dulezita podpora ATI-grafiky, a je lepsi mit starsi verzi ovladacu a funkcni CCC, nez mit posledni aktualni verzi ovladace graficke karty a CCC nebude funkcni (ani vyinstalovany).
...je mozne, ze dokonce vypadne doporuceni instalovat ATI driver, tzv. ATI Legacy, coz je jeste specificke a toto ATI vydava myslim jen 2krat rocne, a je to pro PC se ATI slabou grafikou.

/ ..vidim, ze Marfy ti dal odkaz na 9-11, coz by mela byt verze pro tvoji GK.
Nicmene to co jsem ti napsal (mam to nakopirovane, kdyz to potrebuji nekomu podrobneji sdelit), pouzij pro ptipad jako informaci, vcetne Catalystu, coz je casto prvotni problem pri hrani her, jeho absence - a nespravny typ ovladace (sice aktualni, ale nekompaktibilni s dannou GK)

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 28 pro 2009 23:16

Tak se obávám, že to GK nebude :-( Ovladače jsou jak jste poradily a stejné... zkusil jsem i integrovanou GK co mám na desce a nic... pořád stejné....
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 29 pro 2009 14:40

Tak jsem zkusil instalovat hru na jiném kompu kde je Windows XP SP2 a tam běží v pohodě... takže to vidím jednoznačně na nekompatibilitu s Windows 7.... Nenapadá Vás tedy další možnost jak to vyřešit? Díky.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod peacoq » 29 pro 2009 17:14

Catalyst je instalovany? (instalaci sem-tam dojde k tomu, ze se instalator sice smaze stary zapis, ale neinstaluje novy - vyjimecne se CCC musi instalovat zvlast, coz zase plati o kartach, ktere nepodporuji posledni aktualni ovladac, 9-12 a bez Catalystu hry delavaji problem).
Program Files\ATI Technologies\podslozka ATI.ACE ...kdyby instalovany nebyl, ATO Technologies bude prazdna.

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Need For Speed Underground na Windows 7

Příspěvekod Zeppelin » 29 pro 2009 18:10

Vše je v pohodě (s ovladačema) Teď jsem koupil a nainstaloval NFS Most Wanted a to fachčí naprosto O.K.... Ale to Underground bych stejně postupně rozchodit chtěl. Tak jestli Vás ještě něco napadne tak prosím písněte. Díky.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Windows 8.1 CMD
    od Daniel_Jackson » 29 dub 2023 13:33 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1643
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    29 dub 2023 14:38
  • instalace windows 7
    od ladislavhu1993 » 18 lis 2023 19:04 » v Windows 11, 10, 8...
    10
    1909
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 20:27
  • Windows 11 - Optimalizace na hry
    od Faster1 » 08 zář 2023 16:23 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    4549
    od Faster1 Zobrazit poslední příspěvek
    07 lis 2023 00:52
  • windows 11-pluginy
    od showpayne » 02 črc 2023 19:55 » v Windows 11, 10, 8...
    0
    834
    od showpayne Zobrazit poslední příspěvek
    02 črc 2023 19:55
  • Okenko Windows
    od Lebedil » 29 čer 2023 21:10 » v Problémy s hardwarem
    2
    787
    od Lebedil Zobrazit poslední příspěvek
    29 čer 2023 21:39

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů