Nevím co dál v RISEN Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

DarkKnight
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: červenec 09
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nevím co dál v RISEN

Příspěvekod DarkKnight » 26 lis 2009 15:33

Ahoj. Mám problém. Hraju Risen a zvolil jsem si povolání mága ale ted nevím co dál. Jel jsem podle tohoto návodu:http://www.risen.cz/risen/navod/#klaster Mám v inventáři ukol "splnit zkoušky mistrů". Zkoužku od mistra Pallase jsem neplnil protože jsem přišel s doporučením od velitele Carlose z Hrbor City. V návodu je psany že to dělat nemusím když mám doporučení. Poté mám v inventáři napsáno že zkoušky od mistrů Vitus, Cyrus, Illumar, a Abraxe jsem splnil. Zkoušku od mistra Ignatiuse jsem taky splnil ale ta není zapsaná v inventáři. No a teď se prostě nic neděje. Nikdo nemá žádnej další úkol a nevím co mám dělat. V tajné části knihovny je místnost chráněná energetickým štítem. Nemůžu se přes něj dostat tak nevím, jestli nebude problém tady. Poraďte prosím někdo. Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nevím co dál v RISEN

Příspěvekod AleRx8 » 30 lis 2009 10:29

Zkus ještě toho Pallase
Jestli to nejde, tak stiskni buď C (myslím) tam by jsi měl mít nesplněné úkoly a pak jenom zaškrtneš zobrazit na mapě a měl by jsi tam mít i cíl. Vyšetřil jsi vraždu a byl jsi v kryptě na hřbitově? Udělal jsi výcvik u Alrica? (zkouška boje)? Jestli ne, tak se do toho pusť. Jo a myslím je taky možné, že jsi málo chytrý na první seal (potřebuješ 100 bodů), který je potřeba k absolvování ,,povýšení na čaroděje,,

DarkKnight
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: červenec 09
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nevím co dál v RISEN

Příspěvekod DarkKnight » 30 lis 2009 20:52

Ahoj. Pallas se mnou nechce mluvit. Na mapě mám jenom toho Ignatiuse a ten se mnou taky nechce mluvit. Přečetl jsem všechny knihy a donesl jsem ohnivý krystal ale pořát nic. Hrál jsem to celé znova našel jsem chyby ve hře.(odpovědi a otázky v rozhovorech co tam byly poprvé tam najednou nebyly) A jak si pleas zvíším chytrost abych měl 100? Díky.

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nevím co dál v RISEN

Příspěvekod AleRx8 » 01 pro 2009 13:46

Chytrost získáš tak, že budeš číst. Nevím, zda to máš česky nebo ne, ale u té položky je napsáno wisdom a obrázek hlava člověka. Už jsi vyřešil vraždu?

DarkKnight
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: červenec 09
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nevím co dál v RISEN  Vyřešeno

Příspěvekod DarkKnight » 01 pro 2009 21:15

Aha. Jo vraždu jsem vyřešil a knihy jsem v klášteře a v přístavním městě přečetl. Kde bych našel další? Mistr Pallas chce ticho kdžyž se s ním snažím promluvit. Ale je to tou moudrostí. Mám 74 budů a ty jsi říkal že musím mít 100. Kde bych našel další knihy???


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů