Risen – 1) Líbí se vám? 2) Kde najdu návod?*

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Risen – 1) Líbí se vám? 2) Kde najdu návod?*

Příspěvekod Spyke » 14 říj 2009 17:31

Jasně, že se to dá, asi jako každá hra. Nejde o to, že bych tomu nerozumněl, toho se nebojím. Jde mi spíše o to, že když tu na přelomu měsíce má ta cz být, tak proč bych si na ní nepočkal, že? :D
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Reklama
Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Risen – 1) Líbí se vám? 2) Kde najdu návod?*

Příspěvekod AleRx8 » 14 říj 2009 17:41

Frakci si vyber podle tvych zkusenosti: nejlehci je mag, sam za nej hraju, jsem na zacatku 2. Actu a prave jsem se ucil krystalovou magii. Takovy stred je bandita, to je hlavne na boj a nejtezsi je asi inkvizice, protoze se tam klade duraz hlavne na boj s holi, ale zase je tam taky krystalova magie. Takze vyber si sam :D.

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Risen – 1) Líbí se vám? 2) Kde najdu návod?*

Příspěvekod bohnice05 » 14 říj 2009 18:22

dle zkusenosti z Gothiců bych to viděl takhle, jako nejlepší díl série vidím G2 s datadiskem Noc havrana. No a tam je to Paladin ten kdo kombinuje magii a boj, pak j tu mag z klastera ten je ciste kouzelnicky a nakonec zoldak z Onarovy farmy, který je zase ciste bojovnik... a tam je to nejjednodussi za paladina nejen ze jejich "tabor" je vlastne hned prvni msito na ktere narazite ale je to taky hlavni mesto atd.

Takze stylove opovida asi takhle Paladin/Inkvizitor , Zoldak/Bandita, a Mag/Mag ten je stejny... v G2 byl teda paldin nejlehci, pak asi zoldak a nejtezsi mag... nejspis to prekopali kdyz rikas ze mag je jednoduchy... a nebo je mag porad nejtezsi ale hra je celkove zlehcena... zkousel jsi uz i ty jine frakce ? jako hrat tim stylem atd ? ja nejspis pudu banditu... for freedom :D

Btw Mag pouziva jen a jen kouzla ? Inkvizitor hul a kouzla a bandita mec, mec a stit nebo obourucak ? nebo byhc mohl i s inkvizitorem vzit mec ? nebo s magem aspon hul ?
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Risen – 1) Líbí se vám? 2) Kde najdu návod?*

Příspěvekod AleRx8 » 14 říj 2009 18:38

Za kazdou frakci muzes pouzivat zbran, jakou chces. Tady jde jen o to, ze u Inkvizitoru je duraz na vycvik s holi, a maximalni mec, ktery tam mas ma dmg 30, coz je min nez vetsina holi, navic v Inkvizici se boj s mecem myslim vubec neuci (mysleno v chramu, kde ale budes peceny-vareny). Pak kdyz budes prozkoumavat ostrov, tak muzes najit mec i dmg 120, coz je myslim nejvic, ale ja bojuji s holi myslim 44. Kdyztak se podivej na www.risen.cz/forum/bugy a figly/tipy na kvalitni predmety, akorat ze tam je problem, ze nalezci vubec nenapisou, kde mec nasli :D


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti