Hry na joystick

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
mike127
Level 3
Level 3
Příspěvky: 488
Registrován: červenec 08
Bydliště: ČR
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Hry na joystick

Příspěvekod mike127 » 17 kvě 2009 20:00

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás nezná nějakou hru, která by se dala ovládat joystickem. Zkoušel jsem hrát Plane Arcade, ale hledám něco lepšího. Taky jsem měl od kámoše pujčený Microsoft Flight Simulator 2004:Century of flight, trořku jsem to však nepochopil. Myslíte že Microsoft Flight Simulator X je lepší? (hlavně na ovládání aby nebyl tak složitý, jako jeho předchůdce :lol: ). Pokud máte i Vy nějaké jiné tipy, klidně napište. Diky :bigups:

Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit p*del.

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na joystick

Příspěvekod memphisto » 17 kvě 2009 20:07

stará dobrá klasika: :lol: :lol:

River Ride:

Obrázek

Summer Games:

Obrázek

tohle byly panečku hry. Jinak ten MS Simulator bude dobrý, ale ovládání těchto her je hodně složité
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na joystick

Příspěvekod jarbad » 18 kvě 2009 17:25

Dá se ta hra Rive Ride někde sehnat?Hledal jsem na googlu a nic jsem tam nenašel?

/sry to je River Ride.memphisto

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na joystick

Příspěvekod memphisto » 18 kvě 2009 18:08

River Ride je už hodně straŕá hra, ale třeba tohle je celkem povedený remake (demo :-( ) ale určitě existují i free verze
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hry na joystick

Příspěvekod jarbad » 18 kvě 2009 20:19

Právě,že to je hodně citová záležitost,když jsem tam viděl ten obrázek,tak mě srdce poposkočilo a vzpomněl jsem si na dny,kdy jsem ji asi tak před dvaceti lety hrával na tv a na nějaký kazetě od vietnamců :D .

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hry na joystick

Příspěvekod Owner » 18 kvě 2009 20:28

Taky se připojuji k prosbě o tuto hru , popř. sám pohledám ještě dneska večer a napíšu .
U mého případu se také jedná o citovou záležitost :D , protože jsem to jako špunt doslova hltal na konzoli připojené k tv a strávil s touto hru spoustu času.
EDIT : Nebyla náhodou i na Atari 2600 ? Možná by šel sehnat rom a přes emulátor si to zahrát.
River raid (1982) ( activision) (pal) [p1][!](Atari 2600)

Obrázek
Link ke stažení :wink: :
http://bit16.ru/index.php?modules=go&cat=a26&id=1915

Ještě si musíte k tomu stáhnout emulátor na Atari 2600 a máte vyhráno a hrajte! :D
Web na kterém jsem tu hru našel http://bit16.ru/index.php?gl=roms&cat=a ... &let=R&p=7 , hold rusové mají všechno.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů