FarCry 2 návod

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

shinoby14
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod shinoby14 » 06 pro 2008 11:53

uz som na ten problem prisiel....
cele to je v tom ze je zle nainstalovana cestina
po oprave a prepisani my vsetko islo na 100%

Reklama
pacientdopice
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod pacientdopice » 06 pro 2008 19:35

ja mam zas taky problem ze ked vojdem do tej krcmi kde su ty dvaja s tou zenskou tak sa somnou nechcu rozpravat nic len tam sedy nic mi nedaju skusal som hocco stlacat proste ma pici a jebe sa na mna neviem ci ma byt taky mampicista alebo nie ale nemozem s tej miestnosti odist pokial ich nieak nezmotam mozte mi nieak helfnut najskor nieaky save

shinoby14
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod shinoby14 » 18 pro 2008 20:47

SKus zobrat taku kazetu zo stola

pepijo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod pepijo » 19 pro 2008 18:32

Cuz poraďte pls kam se mám přesně dostat po zachráněni toho vězně hned na začátku mapka ukazuje pořád na něj ale v jednom návodu píšou, že mám jet nazačátek jenže nevim kdeide(stáhnul jsem si save kvůli tem problémům při smrti-proto nevím kde to je :-D ) můžete poslat screen, nebo cokoliv ? thx

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod Marfy » 19 pro 2008 18:36

Až osvobodíš vězně,tak se máš vrátit do budovy(myslím,že rybářská osada),kde jsi začínal hru.Tam bude další úkol a vedle v garáži kufřík s diamantem.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

PATT
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod PATT » 21 pro 2008 10:06

Ahoj mam problem v 46% hry mam jit na lod za svim kamosem.ja postrilim vsechny ty vojaky,vlezu za nim do te kabyny ale on semnou nechce mluvit.nemate nekdo save hned potom? dejl.p@seznam.cz

dekuji

tonda 12
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod tonda 12 » 23 pro 2008 21:24

Zdar, jsem ve vesnici Weelegol a mám vysvobodit zajatce. Všechny jsem zabil a barák našel taky, ale nemůžu
otevřít ty dveře ve druhým patře. Mevíte někdo co s tím?

PMIKU
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod PMIKU » 30 pro 2008 22:20

ty problemy nastanou po nespravnem nainstalovani cetiny mne i po preinstalovani celej hry to jde anglicky ale pokut tam hodim cestinu podle navodu tak to znova blbne Ako to spravne udelat popiste to podrobne pleas je to problem asi aj ostatnych

Flesh111
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod Flesh111 » 03 led 2009 17:27

Zdarvim me se stava ta chyba hned nazacatku kdyz mi ten chlapek upadne :( obevim se v nejake mistnosti kde nemuzu nic delat a u dveri stoji chlapek...na skrini je nejaka disketa ktera sviti...asi bych ji mel tlacitkem E pouzit ale nedela to vubec nic... Save jsem zkousel ale vubec se mi tam nenahraje jak kdyby tam vubec nebyl :(
Uz jsem doopravdy zoufalej...cestinu tam nemam...muzete mi nekdo poradit jak tam dat ten save? nebo jak to mam zprovoznit? moc dekuji vsem za odpovedi

pepijo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod pepijo » 06 led 2009 16:46

já jsem ten problém měl také a vyřešila to pouze čeština od kámoše je to doufám tato zkuste pisněte jestli faka jinak zkusim najit další http://uloz.to/1139564/cestina_FarCry_2.rar
Naposledy upravil(a) pepijo dne 08 led 2009 14:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod karlos » 07 led 2009 13:33

Mám lehýnký zákys. Né že by se s tím nedalo hrát, ale vrozená hamižnost mi nedovolí opustit lokalitu. Jde o diamanty. Na SZ u rafinérie stojí na odstavné koleji vagón a na jeho střeše pohozený kufřík. Na střechu se zaboha nemohu dostat. Podobné to je s kufříkem na skalce u kolejí, kousek jižněji od rafinérie... :evil:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

pepijo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FarCry 2 návod

Příspěvekod pepijo » 09 led 2009 13:30

Flesh111 píše:Zdarvim me se stava ta chyba hned nazacatku kdyz mi ten chlapek upadne :( obevim se v nejake mistnosti kde nemuzu nic delat a u dveri stoji chlapek...na skrini je nejaka disketa ktera sviti...asi bych ji mel tlacitkem E pouzit ale nedela to vubec nic... Save jsem zkousel ale vubec se mi tam nenahraje jak kdyby tam vubec nebyl :(
Uz jsem doopravdy zoufalej...cestinu tam nemam...muzete mi nekdo poradit jak tam dat ten save? nebo jak to mam zprovoznit? moc dekuji vsem za odpovedi


tento problem je řešen asi na první stránce je tam hozený save hned za vojínem a pak za dalším protože chlápek u dveří také dělal drahoty přečti si forko než se zeptaš na zodpovezenou otazku:)


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti