CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod jerabina » 23 říj 2016 20:06

strangereu píše:Jinak k té psychice, nic podobnýho jsem ještě nikde nečetl a to jsem prošel už spoustu článků ohledně týmového hraní, ale něco na tom asi bude, protože je fakt, že člověk, který je motivovaný k úspěchu většinou dokáže skoro nemožné věci.

Ano, je to tak. Prostě motivace a dobré rozpoložení je základ. Jak toho docílit jsem v zásadě napsal už v minulém příspěvku, každopádně i tak by se toho dala napsat ještě spousta, ale myslím, že na většinu věcí přijdeš v pohodě i sám.

strangereu píše:ale to jsou v podstatě takové věci, které se dají dělat jenom v případě, že team má snahu hrát nějakou strategii a postupovat podle nějakého plánu.

A to je přesně to, o co by jsi se měl ty snažit, namotivovat tým, aby měl snahu tu hru vyhrát :-)

Jinak bych ti mohl doporučit knihu Pozitivní poker aneb psychologie vítězů. Je to aplikované na poker, ale docela jednoduše se to dá vše využít i na csko, akorát je to jen o svojí psychice, nikoliv o týmovém hraní. Ale určitě doporučuju přečíst, hrozně +EV, dost ti to pomůže zvládat tilt, stresové situace atd.
I třeba to, jak píšeš že jsi rozklepaný ještě pár kol po tom, co se ti něco povede, popřípadě něco pokazíš, tak tohle by ti mohlo pomoct. Případně si zajdi zahrát live poker a časem se naučíš zklidnit třes rukou při složitých rozhodnutích, když se ti něco nepovede nebo jen z přemíry adrenalinu. Docela dobré cvičení k csku :-)
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Reklama
Kappa123
Level 2
Level 2
Příspěvky: 176
Registrován: říjen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod Kappa123 » 23 říj 2016 20:37

Pak je tu ještě třetí varianta hráčů - takoví ti hodně vysmátí retardi, co dělají píčoviny (sry) a experimenty, a pořád jsou top-fraggeři, tyhle lidi strašně miluju, myslím si že patřím i k nim... Jinak k tvému hraní - hraješ dobře, na tvůj rank jsi nadprůměrný, jde vidět že se snažíš, jen tu je pár věcí - pre-aim. Crosshair by jsi se měl pokaždé snažit na úrovni headshotu, za 98% okolností, protože nikdy nevíš, co je na goldu/mg (vlastní zkušenost) za retarda a bude čekat uprostřed midu nebo situ a čekat na tebe... Pak tu je druhá věc - crouch. Pokud sis všiml, tak pokaždé, když střílíš s SMG/Puškou, si hned dřepneš, to je špatně, protože tě to zpomalí a pokud se na tebe enemy otočí, má větší šanci že tě zabije, protože vypadáš v dřepu více jako koule :D Já bych osobně coruchoval až po určité chvílí burstu, takové 1-1,5 vteřině, kdy to začne být přesnější, důvod máš v předchozí větě+první výstřely jsou relativně přesné.Neumím si říct, že je to jenom ace a neřešit to... jo, moc lidí to neumí... když se tak na to podívám, tak get_right taky většinou dělá to samé... Ale dám ti na to radu, prostě si to musíš říct... nebo hrát klidný po celou dobu hry, prostě top fragovat a vyhrávat, což není lehké, zvláště pokud jsi v pubertálním věku jako já, kdy je chování náhodnější než kdy jindy... Ale když třeba chytám rage, tak ho prostě... udusím... prostě jako by nebyl... Není to lehké, ale usnadní to hru, protože nebudeš mít potom prioritu zabít toho a toho, ale jenom tu stálou a to je vyhrát... semtam se hodím do režimu, kdy jenom tu hru hraju, ale na nic jiného se nesoustředím... Prostě 100% do hry, a to je teprve něco...

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod satik » 23 říj 2016 20:49

ad crouchování - na nižších rancích crouchování = dostaneš dřív hlavu, pže většina loupáků neumí moc mířit na hlavu a míří někam na hrudník => dřepneš si a střílí ti na hlavu => umřeš :D .

Dřepování doporučuju spíš až proti vyšším rankům nebo pokud střílíš někde na dálku a potřebuješ vyšší přesnost.
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 23 říj 2016 22:06

Jestli se 19 považuje za pubertální věk, tak jsem ještě puberťák, ale nějak moc náladovej ani nejsem, to akorát, když se blbě vyspím, ale jinak většinou všechno beru celkem s klidem, pokud tu hru někdo teda nekazí naschvál, aby se třeba prokopal do nižších ranků.
A jinak k tomu crouchování - už jsem si stáhl mapu na recoil, kde jsou zobrazené patterny, takže jedu podle toho a snažím se moc si neklekat. Ale 100% si klekám, když střílím přes celej dust2 long s akčkem, akorát třeba v DM na to čas moc není, protože tam to člověk hned schytá ze strany. A ještě k tomu DM, když se rozehraju, tak za těch 10 minut dám třeba 60 killů, což mi příjde celkem v pohodě :lol:

Ale, co ještě nevím jak pořádně udělat je to, že když se hraje třeba inferno, jsem poslední naživu a jdu proti jednomu, který už dávno položil bombu, vycházím od CT druhým východem (ne přes knihovnu, je smoknutá) a pak najednou nevím na kterou stranu se podívat nebo jak vylézt aniž bych to schytal, protože většinou stojí u knihovny za rohem a nebo za rohem směrem na mid a vzhledem k tomu, že většinou už není žádný flash po ruce, tak mi to příjde spíš jako taková tipovačka, protože přes mid už bych to nestihl, vzhledem k tomu, že bych musel proběhnout přes banana a pak ještě přes celej mid nebo apartmány, takže přes to CT to je většinou ta nejrychlejší cesta, ještě k tomu třeba na pistol round, kdy si člověk ty flashe tolik dovolit nemůže, to si většinou někdo z nás koupí defuse kit a pak se hraje na to, že když ten člověk umře, tak ho někdo sebere a snaží se přemístit na místo, kde byl viděn hráč s bombou, aby ten defuse kit byl při ruce.

Jinak se mi líbí, že třeba na infernu je dobré, že když teroristi rushujou banana, tak se to dá udělat dobře tak, že 3 lidi se postaví na site na B a zbytek jde zezadu a tím pádem jsou v pasti a to kolo trvá pak většinou jenom pár vteřin, vzhledem k tomu, že většinou jenom jeden z nich kontroluje záda a jinak ostatní se tam nedívají a pak si ani nevšimnou, že ten kdo je kryl už je dávno po smrti... :lol:

Ještě tu přikládám obrázek z "Watch", 2 výhry jsou po rankupu, takže doufám, že když to takhle půjde dál, tak brzo skočí GN4 a zase budu moct vesele šplhat dál.

match.jpg


PS: Ty 4 vyhrané hry jsou s kámošema a hrál se fullteam, takže to šlo úplně parádně, ale někdy prostě není jiná možnost než, aby člověk hrál solo. Většinou, když se vyskytne ta příležitost hrát fullteam, tak se toho ujmu a hned se hraje mnohem líp. Sice na fullteamu nedám tolik fragů, protože jsme vesměs stejně dobří a máme score většinou, tak nějak vyrovnané.
http://screenshare.cz/

Kappa123
Level 2
Level 2
Příspěvky: 176
Registrován: říjen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod Kappa123 » 23 říj 2016 22:20

No, muži prej dospívají do 21 :D u inferna to je tipovačka, ale co vždy udělám je to, že se vždy nalepím na pravou stranu a podívám se roh u longu, potom na levou, podívám se rychle směrem k midu a potom do knihovny...

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 24 říj 2016 21:42

Opět pár her s kámošema... Doufám, že už ten rankup příjde brzo... Vyhrál jsem už od rankupu 5 matchů s 5MVP+
Tady v tom zápase padl ace a 2x 4. Ta komunikace opravdu funguje perfektně... Hlavně, když se všichni známe a víme, co umíme... :lol:

match2ace.jpg
http://screenshare.cz/


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Televize Philips a špatně párující se soundbar
    od Edom » 13 lis 2023 17:31 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1148
    od Edom Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 15:00

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů