CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 22 říj 2016 16:44

Čau,
chtěl bych se zeptat, co děláte, když zapnete competitive, nemáte s kým hrát a najednou máte v teamu hromadu lidí, co neumějí hrát, neznají callouty a hrají solo? Já většinou jedu na nějakých 30-40 fragů za zápas, ale v teamu mám většinou lidi, co dají za celý zápas maximálně 5 fragů, takže to pak vypadá tak, že když se dá něco vyhrát, tak to vyhraju solo, protože většinou je tým už dávno mrtvej a já jsem ten, kdo musí dát clutch a vyhrát to.
Z nějakýho důvodu už se mi povedlo dostat se z MGE do GN2 a zdá se, že to jde pořád níž a níž... Příjde mi, že ať člověk trénuje sebevíc a sebelíp, tak je to zbytečné, protože je to týmová hra a když i jeden hráč hraje špatně, tak je pak problém to tahat, protože někdy i ten jeden hráč je dost potřebnej.
A mě by zajímalo, jak takové situace řešíte vy?
Je totiž docela smutné mít na účtu přes 200 vyhranejch zápasů a být zpátky v GN2
http://screenshare.cz/

Reklama
Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod satik » 22 říj 2016 16:52

Jednou dostaneš trouby do týmu ty, jednou soupeř, statisticky to vychází líp pro tebe, protože s tebou jsou jen 4 spoluhráči (ty přece trouba nejseš :D ), zatímco u soupeř je hráčů 5.

Stačí hrát a pokud opravdu většinu zápasů taháš, tak statisticky se brzo musíš prostě vyhrabat vejš.

Solo se dá dostat i do globálu, takže tým není ten hlavní problém ;)

Jde i o to, že třeba sice dáváš fragy, ale třeba neříkáš info / flamuješ nebo chodíte na blbý spoty že třeba nehlídáte druhej plant apod. - pak je dobrý prostě nechodit tam, kam chceš, ale tam, kde je málo vačich hráčů, obzvlášť v těhle nízkých rankách, kde spousta lidí si dělá co chce a moc u toho nepřemejšlí :) .
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 22 říj 2016 17:03

No právě, v tomhle je ten problém... Teď asi 2 hry zpátky jsem měl chuť je přiškrtit, protože jsem spoluhráči řekl, že je za ním a že ho dostane zezadu, ale ten to ignoroval a šel si vesele dál a pak vteřin na to ho dostal zezadu přesně jak jsem to říkal... :lol:
Pak další věc, jednou něco nevýjde a najednou si začnou dávat votekick a nebo se zabíjet na spawnu, přičemž jeden z nich dostane ban za zabíjení na začátku kola a další bude mrtvej, takže to pak většinou dopadá tak, že zbytek týmu je nas...(Nechci bejt sprostej :D) a začnou dělat uplný kraviny...
Jako takhle, neříkám, že já chyby nedělám, já vím, že je dělám a že jich občas taky dokážu nasekat hodně za celej zápas, ale není snad nic horšího než dostat do teamu rusáky, kteří neumí anglicky ani slovo a mluví jenom rusky a kompletně ignorují, co jim kdo říká.

Tady si dovoluji přiložit jeden vyhraný zápas z cache (Oblíbená mapa, na dust už snad radši ani nechodím, tam je šance na rusáka v teamu dost vysoká :lol:)
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-2BL5m-eZHWS-6yYaz-3T7Ey-V27vO
Nasekal jsem tam taky spoustu chyb, ale přece jenom se to vyhrálo, protože se tam pár lidí snažilo, dávalo se celkem dobré info a hrálo se jako tým, což je tam vidět u forkliftu, že jsem měl málo HPček a čekal jsem než příjde teammate, protože nepřítel byl na site za containerem, to prostě byl takovej match, kterej se dal považovat za solidní, ale takový match se stane málokdy, většinou to je katastrofa... Ale naštěstí nejsem ten typ člověka, co by házel věcma nebo tak, já to většinou řeším tak, že je to spíš taková menší výhoda, protože si alespoň můžu natrénovat hlavy na protihráčích a v něčem se alespoň trošku zlepšit, když už nic jiného.

A když můžu, tak hraju s kámošema, ale vzhledem k tomu, že jsou z Ameriky, tak to není řešení, protože to bych musel zůstavat hodně dlouho vzhůru a nebo brzo vstávat... Takže většinou jedu solo MM a nebo chodím trénovat na aim mapy + 1v1 servery.
http://screenshare.cz/

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod satik » 22 říj 2016 17:21

Obcas se stane, ze dostanes i vic her za sebou blbej tym, ale obcas zase celkem dobrej, proste hraj, snaz se, zadnej zapas nevypoustej (ani ty prohrany + spousta se da otocit - uz jsem zazil i otoceni z 13-2) a rankup prijde :)
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod Fiba » 22 říj 2016 17:52

Se nediv, kdyz jsi G2... Tam jsou hraci co prezili potrat.
Retardy budes chytat az do DMG. Od toho LE-LEM je to hratelny, ale i tak obcas narazim na vyjimku.

Uplne nejlepsi je hrat eseu, ale to se ti v G2 asi moc nevyplati. :D
Takze jediny reseni je se dostat aspon z goldu a hrat premade.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Tomiuk
Level 2
Level 2
Příspěvky: 184
Registrován: září 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod Tomiuk » 22 říj 2016 18:49

Fiba píše:Uplne nejlepsi je hrat eseu, ale to se ti v G2 asi moc nevyplati. :D
ESEU je nejlepší LEM+ nebo SUP+, pokud necheš být D-..


A neni chyba jen ve spoluhráčích když jsi spadl z MGE do G2 .. To je 5 ranků.. A všechno neni jen o killech... Můžeš mít 30+ killů ale týmu můžeš být úplně k hovnu.
PSP
PS2
Samsung Galaxy Y
Nintendo Wii

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 22 říj 2016 19:07

Tomiuk píše:
Fiba píše:Uplne nejlepsi je hrat eseu, ale to se ti v G2 asi moc nevyplati. :D
ESEU je nejlepší LEM+ nebo SUP+, pokud necheš být D-..


A neni chyba jen ve spoluhráčích když jsi spadl z MGE do G2 .. To je 5 ranků.. A všechno neni jen o killech... Můžeš mít 30+ killů ale týmu můžeš být úplně k hovnu.

Jako samozřejmě to není jenom o spoluhráčích, něco jsem taky zkazil já, to nepopírám, ale to že oni se zabíjejí na spawnu a pak dostávají bany, to už neovlivním a popravdě tak vypadá většina týmů... Já vůbec nechápu, že na ten MM lezou. Mně by úplně stačilo, kdyby po sobě neházeli flashe na začátku kola a nezabíjeli se :lol:
http://screenshare.cz/

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod Andrew98 » 22 říj 2016 21:02

Fiba píše:Se nediv, kdyz jsi G2... Tam jsou hraci co prezili potrat.
Retardy budes chytat az do DMG. Od toho LE-LEM je to hratelny, ale i tak obcas narazim na vyjimku.

Uplne nejlepsi je hrat eseu, ale to se ti v G2 asi moc nevyplati. :D
Takze jediny reseni je se dostat aspon z goldu a hrat premade.


Chtěl bych oponovat tím, že blbce najdeš na všech rancích, dokonce i v pro scéně.

Hodně záleží na tvé psychice a jak se ke spoluhráčům chováš. Když budeš pozitivní, nebudeš všem nadávat atd., tak hra bude nejen příjemnější pro obě strany, ale je i větší šance na výhru. Prostě si stačí představit, co právě zažívají hráči, kterým to právě nejde, a jak by jsi jim dokázal nejlépe pomoct.
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Uživatelský avatar
HappyMental
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1414
Registrován: září 11
Bydliště: Nýdnol, Bulharsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod HappyMental » 22 říj 2016 21:13

Pokud chceš hrát vážně, najdi si spoluhráče z česka/slovenska, kteří mají stejný problém a hraj s nima. S randomama toho moc nenaděláš, navíc ještě na tak nízkým ranku. Tam hrají většinou lidi, které nějaká prohra fakt netrápí. Ale jak už tady padlo, pokud seš tak dobrej jak píšeš, měl by ses z G2 dostat celkem bez obtíží a na vyšších rancích bude trollerů ubývat. Rychlost postupu ale taky hodně ovlivní tvůj přístup k týmu. Nic nedokáže odradit od snažení víc, než tahoun co flamí celou hru a je pěkně toxickej. Pokud je to tvůj případ, zkus být trochu přátelštější, i když to někdy není zrovna lehké, a občas spoluhráče povzbudit pokud se snaží a nedělá to schválně.

Andrew98 to popsal dobře.
I use Arch BTW

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod jerabina » 22 říj 2016 23:23

Jak už tady zaznělo, nejvíce asi záleží na psychologii. Také je to závislé i na tom, jakým způsobem chceš hrát. Chceš hrát kvůli tomu, aby jsi se dostal mezi jedny z lepších hráčů a na vysoké ranky? Nebo to hraješ jenom kvůli zábavě a získávání vyšších ranků je pro tebe bonus k tomu?

První klíč k úspěchu je podívat se objektivně sám na sebe. Jak hraješ, jak se chováš k týmu, najít svoje leaky co děláš. Takže takové ty klasické věci jako rozehrání před každou session, trénování jedné mapy(cally, pozice, granáty, smoky, one-way smoky, jumpy...), trénování aimu, management týmové ekonomiky atd. Můžeš si najít klidně i coache, dost lidí co jsou třeba LEM(i vyšší) coachují zadarmo a nebo za směšné částky jako skin v hodnotě 1€ za hodinu. To si myslím, že se dost vyplatí, přece jenom ta sebereflexe není taková jako když tě hodnotí někdo, kdo tě zase tolik nezná a tudíž je více objektivní než můžeš být kdy ty. Nejlepší je asi procházet replaye tvé hry, to je na zlepšení asi nejlepší.

Dále, pokud chceš rychle vysoký rank, tak nějaký premade tým je nutností. Pokud najdeš lidi, kteří hrají na podobném ranku jako ty a mají přibližně podobný skill, za předpokladu, že ty svůj rank porážíš, tak je velice pravděpodobné, že budeš mít winrate okolo 80-85%.

Pokud ale musíš hrát matchmaking s náhodnými lidmi(což je tvůj případ) tak na to musíš trochu jinak. Osobně mám vyzkoušené oba způsoby a musím říct, že to jde oběma, ale jak jsem již říkal, u toho druhého na to musíš trochu jinak.

Zaprvé je třeba si uvědomit, že hráči co s tebou hrají jsou jenom lidé, kteří se chtějí bavit a vyhrávat. Pokud teda samozřejmě nepotkáš totálního trolla(toho je nejlepší hned vyhodit, je lepší hrát s 3 normálními lidmi, než s 4 z nichž jeden tým rozkládá zevnitř), to potom nemáš šanci hru nijak moc ovlivnit. Každopádně, pointa je v tom, že musíš udržovat tým v dobré náladě už od začátku hry. Na začátku hry pozdravit, zeptat se jak je... je jedno, že ti třeba dva lidi neodpoví, důležité je se už od začátku pasovat do role velitele, který +- určuje co bude dál a tým vede. Prostě ty musíš být ten přístav uprostřed rozbouřeného moře. To znamená, že ty v žádném případě nesmíš tiltovat(alespoň ne nahlas), nadávat ostatním, střílet do ostatních, i když se hra vyvíjí jakkoliv.

Další věc, jedna z nejdůležitějších, dost možná nejdůležitější, musíš lidi ve svém týmu pořád motivovat a chválit a celkově jim projevovat svojí důvěru a to, že na ně spoléháš. Cokoliv se jim povede, pochválit. Cokoliv pokazí, přejít(např. "Nice try, next time it'll be better") a případně jim slušně a s klidným hlasem říct, jak by to mohli příště udělat lépe. A hlavně, i když se hra vyvíjí jakkoliv, vždycky věřit, že se to dá vyhrát. Jak někde zaznělo, když člověku řekneš, že něco dokáže, tak to také dokáže. Nezdá se to, ale psychika člověka je velice mocná věc, namotivovaný člověk je schopen neskutečných věcí.

S tím souvisí i další věc. I když většinu času budeš říkat, co dělat, radit jim co mají dělat atd. tak vždycky jim musíš nechat nějaké svobodné rozhodnutí. Třeba když na začátku řekneš, že půjdete A ale tým jde B, nezačneš kvůli tomu hned křičet a snažit se je přesvědčit aby změnili směr, ale přejdeš to a přidáš se k nim i když třeba víš, že to není nejlepší nápad. To samé se dá aplikovat na mnohem více situací, např. 4x AWP v týmu. No a co, tak si chtějí zahrát s AWP, nech je, případně jim třeba jen vysvětli, že 4x AWP v týmu není zase tak skvělá věc.

Potom ještě můžeš rozdělit spoluhráče do 2 kategorií - úplně náhodní lidé co mezi sebou vůbec nekomunikují a potom ti, ve kterých jsou malé skupinky. Např. premade ve 2 nebo jen stejná národnost, na tom vcelku nezáleží. Pokud potkáš tu skupinu, ve které spolu lidé komunikují např. rusky, ty jim nerozumíš a jsi takový v podstatě vyvrhel, tak buď ticho a omez svojí komunikaci na důležité věcí jako cally nepřátel apod.
Většinou když jsou totiž lidi nějak ve skupině, tak je velká šance, že budou hrát lépe, navzájem se podporovat a dokáží si i efektivněji poradit.

A poslední věc je tvoje vlastní psychika. Můj přístup k práci s náhodnými lidmi v MM počítá s tím, že se ty staneš tím vůdcem, jak jsem psal, ale pokud ty sám nejsi v pohodě, tak je těžké na ostatní působit dobře a oni to poznají. Proto je důležité hrát doopravdy jen když na to máš chuť a cítíš se dobře. Přemlouvat se k hraní jenom proto, že musíš odehrát pár zápasů je k ničemu. V tom případě, pokud chceš pracovat na svojí hře tak je lepší trénovat aim, smoky atd. prostě se individuálně zlepšovat.
To platí i pro to, když tě něco rozhodí uprostřed session. Je jedno co, nemáš svůj den - určitě to znáš, soupeři zbyde 20 životů, všechno střílíš vedle, nejdou ti smoky... - nebo jen prohraješ 2-3 hry v řadě a zlobíš se na celý svět... v tom případě nemá smysl ve hře pokračovat, akorát se trápíš a budeš se propadat stále hlouběji do deprese a dále prohrávat. V tom případě je nejlepší se na to ten den vykašlat, nebo si třeba jen jít pročistit hlavu, dát si kafíčko, zajít ven... prostě se odreagovat a ne se paličatě za každou cenu pokusit prolomit "prokletí".

No, je toho docela dost a možná to všechno nebude dávat úplně smysl, ale věřím, že většina z toho ti může doopravdy pomoct jak lépe pracovat s týmem :-)
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod satik » 23 říj 2016 14:45

Naprostý souhlas s jerabinou.

A ohledně tý psychiky, je to i o tom, jak se dokážeš koncentrovat - např. u sebe jsem zjistil, že se občas dostanu do takovýho stavu, kdy trefuju všechno a někdy jsem zase tak rozhozenej, že nemůžu nic trefit, ale většinou jsem schopnej se po pár kolech zase zkoncentrovat.

Pokud jsi v nějakým nížším ranku a chceš stoupat, tak se nezaměřuj na ranky, ale na sebe - trénuj aim, snaž se analyzovat svoje prohrané hry, trénuj smoky, crosshair-placement, apod. a ignoruj ranky, prostě se pak postupně dostaneš do vyššího ranku sám, jakmile se dostatečně zlepšíš, pak prostě vyhraješ skoro všechno - i takhle se dá potahat hra:
insanesmurf.jpg

:)

Např. já se v dubnu 2015 na ranku kolem G1 rozhodl, že do konce roku chci bejt Global elite a v říjnu 2015 (=asi po půl roce) jsem se tam převážně solo (tak 80% her) dostal (trochu tomu pomohlo i to, že jsem byl měsíc doma s antibiotikama).
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO - Jak řešíte špatné spoluhráče?

Příspěvekod strangereu » 23 říj 2016 18:52

Já bych se do vánoc hrozně rád dostal do LEM, sice nevím jestli se mi to povede, ale doufám že jo... Jinak k té psychice, nic podobnýho jsem ještě nikde nečetl a to jsem prošel už spoustu článků ohledně týmového hraní, ale něco na tom asi bude, protože je fakt, že člověk, který je motivovaný k úspěchu většinou dokáže skoro nemožné věci.
Takhle... Já většinou, když hraju a vidím třeba někoho, kdo má snahu se zlepšit nebo tak a už jsem třeba mrtvej a jenom se koukám jak hraje, tak mu i klidně řeknu ať míří o něco výš, že když bude mířit do země, tak toho moc netrefí a prodlouží mu to o hodně reakční čas. A jinak většinu času trénuju smoky, flashe a molotovy na cache, dneska jsem zrovna procvičoval smoky na midu, který se určitě budou hodit až se půjde na mid... Ono, co jsem zjistil, tak v goldech a v silveru moc lidí na mid nechodí, takže je to většinou nekryté a hráči na "A" sledují převážně squeaky a main, ale už se nekoukají tolik jestli náhodou někdo nejde přes mid, takže je to jednoduchý cíl zaútočit na A přes mid. A taky se mi hodně vyplatilo, když jsem teamu řekl, že mají koupit decoy, hodit to na B Lobby a pak přes garáž rychle na A, ale to jsou v podstatě takové věci, které se dají dělat jenom v případě, že team má snahu hrát nějakou strategii a postupovat podle nějakého plánu.
Většinou, když se mění kompletně celej plán a chci jim něco vysvětlit, tak hodíme i timeout, aby to všichni pochopili a každej měl svoje místo, které bude střežit.

Jinak, co ještě dělám docela často... Chodím na tuhle mapu ze které jsem si natočil nějakou dobu zpátky tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=d3JvB1p2wLU
A během dalšího tréningu si natáčím další videa, která pak porovnávám zrovna s tímhle, což mě dost motivuje k dalšímu trénování, protože tam přesně vidím ten pokrok, to jak rychle reaguju, jak rychle dám hlavu, jakou mám přesnost a tak...
Od té doby, co ten aim trénuju, tak ta hra je mnohem lehčí, dřív jsem se do MGE dostal tím, že jsem hrál spíš na techniku, že jsem dával ninja defuse a tak... Nic nezpříjmení hru víc, než povedenej ninja defuse a reakce hráčů ve voicechatu a v normálním chatu :lol:

A jinak mám na kanálu ještě další videa - většinou ace.
https://www.youtube.com/watch?v=zqsaopbETfs
https://www.youtube.com/watch?v=dW23aZUqohc
https://www.youtube.com/watch?v=WbpAAri0y8I
To bylo ještě předtím než jsem pořádně začal trénovat aim a crosshair placement, ale ten ace jsem prostě dal a odehrál kompletně celé kolo sám, akorát mě štve, že většinou, když se mi něco hodně povede, tak jsem z toho vyklepanej ještě několik dalších kol, takže to pak většinou zkazím. Neumím si říct, že je to jenom ace a neřešit to... :lol:
http://screenshare.cz/


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Televize Philips a špatně párující se soundbar
    od Edom » 13 lis 2023 17:31 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1005
    od Edom Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 15:00

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů