Tak teda hraju Zaklínače 3.

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

NicoleJS
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: srpen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod NicoleJS » 18 říj 2016 09:52

Ahoj přátelé,

po přečtení všech knih od pana Sapkowského jsem se se konečně odhodlal zahrát si tolik vychvalovaného Z3.
Bohužel po více než 30ti hodinách hry, musím říct jedno. NUDA.
Grafika - pěkná.
Soubojový systém - nesedí mi, jen klikám na levé tlačítko myši a uskakuju (hraju na blood and broken bones). V Z1 se mi systém líbil.
Svět - nevím, proč se vám tak líbí, postavy jsou nascriptované, nedělají nic jiného než chodí do kola, mluvit s něma nemůžete, opakují stále stejné hlášky. iphone ringtones
Příběh - neprojel jsem jej, takže nemůžu hodnotit celkový dojem, ALE. Nemám motivaci hrát dál. Nezajímá mě. Jdi tam, pokecej s ním, on ti dá úkol, udělej jej, získej informaci, jdi dál a toto se opakuje stále dokola. Ještě jsem zapomněl zmínit "použij zaklínačský smysl". Skončil jsem na Kaer Morhen, kde mám zlomit zakletí "nejošklivějšího člověka na zemi". Super, jsem nadšen.
Hudba - super.
Neberte to jako nějaký "hejt", jen by mě zajímalo, jestli když mě to teď vůbec nebaví má smysl pokračovat dál? Stane se příběh zajímavý, nebo budu stále Geralt Holmes, hledat stopy krve na zemi a hledat Ciri, protože je v nebezpečí. Nemám k tomu důvod.
popular ringtones download free and hot ringtones
Přeji pěkný den.
Naposledy upravil(a) NicoleJS dne 24 lis 2016 08:26, celkem upraveno 1 x.
Download ringtones free for mobiles

Reklama
Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod iDkcz » 18 říj 2016 10:02

Me zaklinac nadchnul. Zkus dohrát příběh, najdi plánky na mistrovské zbroje a zkus různé talentove stromy. Soudit neco, co si ani nedohral ztrácí smysl,.. to není hraní, to je jak soudit praci prášek podle reklamy v televizi.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Uživatelský avatar
socirel
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3334
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod socirel » 18 říj 2016 12:54

Už si celkem daleko, já byl teda po 30ti hodinách ještě pořád v Novigradu, a ano hlavní devíza Zaklínače 3 je hlavní příběh + některé vedlejší úkoly, pokud tě tohle nebaví, pak to asi není hra pro tebe. K nějakému prozkoumávaní světa zde není až taková motivace, máš v podstatě všechno vyznačeno na mapě v tomhle byl lepší Skyrim, ale ten se po stránce příběhu zase se Zaklínačem nemůže měřit.
Mě teda soubojový systém vyhovoval, asi nejlepší ze všech tří dílů, a nascriptované npc postavy.. no komplexní umělá inteligence ještě nebyla vynalezena.

Uživatelský avatar
Adys301
člen HW spec týmu
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8461
Registrován: říjen 12
Bydliště: Ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod Adys301 » 18 říj 2016 14:38

Všechno je ve hrách nascriptované :D Já mám na Zaklínačovi 3 asi 160 hodin a stále to hraji. A samozřejmě budeš Geralt Holmes, protože přesně tohle zaklínači dělají.

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod Michael850 » 18 říj 2016 15:07

Chtít po dnešní hře, aby nebyla nascriptovaná........ sci-fi! Jak se podělá nějaký script, většinou tě hra nějakým způsobem ani nepustí dál.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod iDkcz » 18 říj 2016 15:29

-scénář hry má 820 tisíc slov
-dabing trval dva a půl roku
-na vývoji se podílelo celkem 1500 lidí ( scénáristé, grafici konceptů, lokací či postav, animátoři, programátoři, herci, filmaři, zvukaři, skladatelé, kaskadér (!), designéři, producenti, testeři, marketingoví pracovníci, obchodníci,.. )
-nakresleno více jak 2 tisíce maleb
-rozloha světa 136km čtverečných ( Zaklínač 3 je 1,5x větší než GTA V, 3,3x větší než Red Dead Redemption a 3,5x větší než Skyrim )
-hra nabídne 1500 postav rozpohybovaných do 16 tisíc animací
-ve hře lze naleznout mrtvá i živá těla hrdinů z filmů / seriálů jako Star Wars, Hra o trůny, DR. Who,...
-hru se podařilo nejrychleji dohrát za 2 hodiny 13 minut a 15 vteřin
-hra nabídne 36 ruzných konců příběhu
-v Novigradu je několik tisíc funkčních dveří

Ve zkratce jsem to nahrabal z netu. Je to jen malej zlomek co tahle hra nabídne. Takže jestli někoho Wicher 3 nebere a nudí, nevím, co víc by hra měla nabídnout. Rozhodně se nejedná o hru jdi a udělej, tady máš odměnu a jinak s tím nehneš ( jestli to tak někdo vidí, nedokáže využít potenciál hry ). Každá odpověď, každé rozhodnutí má vliv na další průběh hry. Tu se prokecneš, tam to odneseš ve vší parádě.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Streez
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod Streez » 18 říj 2016 23:44

Jak už tu někdo psal, Zaklínač je především příběh, dialogy a různé scény. Mně docela i bavilo číst různé poznámky v bestiáři, o postavách a občas nějaké ty knížečky :)
Ano, máš pravdu v tom, že hratelnost je sama o sobě celkem nudná - dobře se to projeví, když dohraješ příběh a vedlejší questy. Například hratelnost Skyrimu je mnohem lepší. Můžeš se plížit, střílet z luku, picklockovat zámky, zabít nepřátelé pomocí pastí, je v něm i spousta bugů, který dělají hru ještě zábavnější :D a mnoho dalšího...
V Zaklínači je bojový systém celkem nuda - bloky, úskoky, znamení jsou docela fajn, ale jinak nic extra. Zaklínač má Gwent. Super. Bohužel po odehrání příběhu máš většinu karet nasbíranou a pak už je to stejně nudné. Navíc už tak nějak víš, jak budou NPC reagovat... Takže po příběhu Zaklínač nic dalšího kromě soubojů nenabídne. Mapa je taková prázdná a není co dělat...
Ještě bych zhodnotil Zaklínače i po jiných stránkách. Hudba je vážně dobrá. Nějaké tracky mě zaujaly natolik, že jsem si je stáhnul do mobilu :D
Po grafické stránce je Zaklínač zpracován dobře. Hra vypadá dobře i na nižší detaily. Počasí, voda, tráva... docela dobrý. Chtěl bych ještě říct, že když byla v Zaklínačovi bouřka a udeřil blesk a zahřměl hrom, tak jsem se občas docela i leknul :D
Hlavní postava - Geralt, líbí se mi jeho povaha :D Dabing a jeho vzhled mu vážně sedne :)
Svět toho moc nenabízí - většina míst se jakoby opakuje dokola akorát v jiném obalu - to souvisí s hratelností, kterou na začátku svého komentáře popisuji. NPC - vesničani, měšťani - takový neutrál. Jinak města sama o sobě, co se architektury týče se mi opravdu líbí, vypadají uvěřitelně.

Uživatelský avatar
StrakerCZ
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1429
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Tak teda hraju Zaklínače 3.

Příspěvekod StrakerCZ » 19 říj 2016 00:58

NicoleJS píše:Příběh - neprojel jsem jej, takže nemůžu hodnotit celkový dojem, ALE. Nemám motivaci hrát dál. Nezajímá mě. Jdi tam, pokecej s ním, on ti dá úkol, udělej jej, získej informaci, jdi dál a toto se opakuje stále dokola.
Hudba - super.


O tom přece vedlejší úkoly jsou :oh: Nechápu kdo by od plnohodnotného RPG čekal něco jiného. " a toto se opakuje stále dokola" což vlastně není pravda, když každý ten ůkol je o něčem jiném a odehrává se někde jinde.

Tyhle věci mají RPG pořád, bylo to u starého Gothicu, u diabla, u falloutu atd atd
Procesor: I3 6100
Zakladní deska: ASROCK Z170 PRO4
Chlazení: NOCTUA NH-D15S
SSD: Kingston HyperX Savage SSD 120GB
HDD : 500GB Seagate
GPU: Zatím není.
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4
ZROJ: EVGA 430W
CASE : In-Win 805C GOLD, zlatá


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů