Dobré hry na Android?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Albeda
Level 3
Level 3
Příspěvky: 570
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Dobré hry na Android?

Příspěvekod Albeda » 26 čer 2016 10:22

Zdravím,
chtěl bych založit tento topic, abyste mi poradili nějaké dobré hry na Android a naopak. Chtěl bych jenom ty, ze kterýma máte osobní zkušenost. A dále je rozdělit do těchto dvou kategorií, viz níže. Jen napsat pár her, které vás baví/bavilo hrát na mobilu. Zkrátka takové nejlepší z nejlepších se kterýma jste se setkali.

1)DLOUHÉ - pod to spadá - delší načítání, delší jeden herní úsek, potřeba obou ruk na ovládání, ... - hry na sezení ve vlaku, kde člověk stráví více času na jednom místě.

Za mě Hearthstone, Hitman Sniper, Flight Pilot, Planet vs Zombies 2



2)KRÁTKÉ - relativně rychlý start hraní, krátká herní doba, jednodušší ovládání, ... - hry například do tramvají nebo při nějakém otravném čekání na veřejném místě, kde by člověk vypadal jako idiot, kdyby nakláněl mobil a šaškoval tam

Za mě Limbo, Jetpack, Bridge constructor (trochu na hraně, ale podlě mě sem spadá)

Reklama
kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobré hry na Android?

Příspěvekod kimi999 » 27 čer 2016 08:32

To tvoje rozdělení je hrozně zvláštní. Každopádně do první kategorie bych doporučil New Star Soccer (v současné době f2p). Hra je sice o něco horší, než když byla placená ale stále dobrá hra, kdy hraješ ty sám jako fotbalista. Dále bych doporučil všechny hry od společnosti Kairosoft (ty spíše spadají do druhé kategorie). Hry v pixelové grafice a spousta různých témat. Osobně mám rád sportovní manažerské hry, proto ještě doporučuji vyzkoušet Football Chairman (hraješ jako majitel klubu) a Motosport Manager (manažer závodní stáje). Těžko říct, kam tyto dvě hry zařadit.

Lama6543
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 361
Registrován: listopad 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobré hry na Android?

Příspěvekod Lama6543 » 29 čer 2016 17:33

AC pirates, doporučuji :) Asi to patří do kategorie "dlouhé" :) Když tak mrkni na videa.
Intel-Core i5-3470S 2.90Ghz, turbo boost 3.60Ghz
MSI N770 TF 2GD5/OC Gaming
16 GB ram
Win 8.1 64bit

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobré hry na Android?

Příspěvekod Michael850 » 29 čer 2016 17:54

1) GTA SA :-). Dohrál jsem to celé, ale to ovládání je celkem o pysk. Na druhou stranu se díky tomu dostanu na místa a ani jsem nevěděl, jak jsem to udělal.
Screenshot_2016-05-07-12-05-27.png

Chce to trochu trpělivosti a ono to nějak půjde něco hůř, něco líp, určitě se stane, že se sem tam přehmátneš a uděláš něco co nechceš. Jde si to trochu i přizpůsobit a změnit tlačítka. Jen střelba mě trochu štvala, pokud kolem tebe někdo šel nebo jel, tak jsi skoro nemohl ovlivnit míření a vždy to zamířilo na něco automaticky, takže jak jsem chtěl např. sestřelit policejní helikoptéru, tak pokud bylo něco na sestřelení "dole", měl jsem holt smůlu a musel jsem se spokojit s tím, že jsem musel např. střílet po nevinných civilistech, co šli zrovna kolem, ať se mi to líbilo nebo ne.
Je to hra, která se mi v mobilu usadila na hodně dlouho a zároveň jediná kterou jsem celou dohrál. Většinou si něco nainstaluju a ještě ten den to letí pryč nebo to vydrží max. pár týdnů.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
SuperGamer
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobré hry na Android?

Příspěvekod SuperGamer » 24 říj 2016 21:00

SuperGamer
Zaujímajú ma počítače a všetko okolo nich.
______________________________________________________________________________________
Som Slovak!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů