Hledám dobré hry! Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

DarkMoon97
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 377
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám dobré hry!

Příspěvekod DarkMoon97 » 21 srp 2015 17:37

Já všechny tyhle hry hrál na Radeon HD5670. Vůbec nevím, jaký výkon má ta integrovaná, ale řekl bych, že podobný.

Reklama
Uživatelský avatar
Makaan
Level 1
Level 1
Příspěvky: 97
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám dobré hry!

Příspěvekod Makaan » 21 srp 2015 17:51

Pillars of Eternity - takový nový Baldurs Gate. Je to ale velmi komplexní hra - ale když máš rád tu customizaci ... oh well.

Shadow of Mordor - dobře udělané souboje, hra mne osobně moc baví na oddech.

na skopičiny se koukni po Broforce https://www.youtube.com/watch?v=TmKWcd17_Gw

Diablo 3 Reaper of Souls - po vydání D3 nebylo nic moc, Reaper of Souls jej fixnul a nyní je fajn ....tolik ke customizaci zbraní, hodně lootu ....atd :D

určitě tam máš kritickou díru - Zaklínač 2 a 3 - excelentní hry/příběh a zaklínač 3 zabere bez problémů i víc jak 200 hodin na jedno dohrání
HW: CPU i5-4590, cooler Hyper 212 Evo, Asrock Fatal1ty H97 Perf., MSI GTX 970 Gaming ME, 2x4gb Hyperx Fury, SSD Crucial M500 120gb, HDD 1TB WD Blue, PSU Seasonic 550RM, case Corsair 300R, SSD Kingston Savage 240gb, monitor ASUS VX239H

patoq
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Hledám dobré hry!

Příspěvekod patoq » 21 srp 2015 18:52

preco by nehral ,, na obcasne hranie netreba grafiku za 10 tisic

SkillNOTcz
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám dobré hry!

Příspěvekod SkillNOTcz » 23 srp 2015 16:49

behavioralista píše:Zaznělo tady už hromada her,ale pochybuju,že něco z toho vůbec spustíš.Na HD4600 jsem byl rád,že se mě jakštakš rozjela FIFA 15.Už vidím,jak paříš Crysis 3,Metro anebo Watch Dogs.A už vůbec nevěřím,žes hrál GTA 5.

Zajímá mne kdo říkal že budu hrát zrovna Crysis 3, psal jsem že si zahraji Crysis 1 co mi to v pořádku rozjede. Metro 2033 jsem též v pohodě dohrál na 40 + - FPS. Navíc jsem zde psal že: "Metro Last Light dohráno na PS3" nevím proč bych to měl hrát znova na PC když vím že mi to neutáhne. Nikdo tu nezmiňoval Watch Dogs, navíc se mi hra nelíbí. Též jak u Metra 2033, v pořádku GTA V jelo 30+ FPS. Kdybych nevěděl že mi to Grafika neutáhne tak bych GTA V nekupoval a hrál bych to jen na PS3. Zde obrázek. http://postimg.org/image/qres1lvcl/

A ještě něco kdyby jsi si stěžoval že to hraji v okně a že mám takové rozlišení, HRAJE SE MI S TÍM KRÁSNĚ. Peace.

SkillNOTcz
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám dobré hry!  Vyřešeno

Příspěvekod SkillNOTcz » 23 srp 2015 16:54

Děkuji lidem co zde psali hry které si zahrát.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů