Odinstalace FAR CRY 3 Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod FabricioLaFontez » 26 čer 2015 16:30

Zdravim, měl bych takový dotaz.

Zhruba před rokem jsem si kdesi stáhl carcknutou verzi hry (vim, nedělá se, jsem hanba :-( ), kterou jsem ve finále ani nerozeběhnul, tak jsem to na brutála smazal.

Minulý týden jsem si koupil klíč na Key4you, s tim že si zahraju ale ouvej…

Uplay jsem měl již nainstalovaný (protože s přítelkyní občas paříme Raynmana Legends). Normálně jsem aktivoval produkt, ale nic se nezačalo stahovat. Prostě jako kdybych měl Far Cry naisntalované. Normálně by tam bylo tlačítko stahuj. Takle tam jsou 2 tlačítka. Hraj FC a Hraj Map Editor. Je jedno na které kliknu, protože mi tam vyskočí hláška že to hru nenašlo ať zkontroluju jestli je správně nainstalované…

Pročistil jsem comp CCcleanerem, opravil registry, přes nějaký program našel registr k FC, kterej tam byl opravdu zašitej, odstranil ho. Znova opravil registry… Dokonce jsem zformátoval vedlejší disk D na kterým jsem to údajně chtěl před rokem instalovat, ale pořád mi to hlásí umístění hry, jako když je nainstalovaná (ty složky už tam dávno nejsou). Když tedy chci v Uplayi dát odinstalaci hry, hodí mě to do Ovladacích panelů - odinstalovat program, kde FC bohužel neni…

Už jsem z toho šílenej, včera jsem se to snažil odinstalovat asi 3 hodiny. Přeinstalovat Windows se mi nechce, protože tam mám programy na práci.. Neporadil by jsmte mi někdo něco??? Už opravdu nevim…

Díky...

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53614
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod petr22 » 26 čer 2015 16:33

Podivej se do registru - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall jestli tam ma hra zaznam.

Pokud ano, skus nejaky uninstaller jestli to dokaze zlikvidovat, pokud ne, natvrdo ten zaznam vymaz.

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod FabricioLaFontez » 26 čer 2015 16:35

Ok. zkusim, ale mám dojem že tohle všechno už jsem dělal, přes regedit jsem hledal farcry a nic to nenašlo… :-(

--- Doplnění předchozího příspěvku (26 Čer 2015 16:40) ---

Jenom tak mimochodem, jsem včera stáhnul asi 5 programů, který se spcializujou na odinstalace veškerýho bordelu po aplikacích, ale všechny jsou postaveny na klasický odinstalaci jako v ovladacích panelech, takže tam samozřejmě Far Cry nebylo… :-(

Uživatelský avatar
Pepulin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: srpen 14
Bydliště: Každá místnost kde je PC :-)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod Pepulin » 26 čer 2015 18:16

Jaky programy? Jako jmena :-)
PC: CPU: Intel Core i5 6600 GPU: nVidia GeForce GTX 970 RAM: 8GB Kingston DDR4 Zdroj: Seasonic 520W MB: MSI H170 Gaming M3 Case: NZXT Source 340

PS 1 Slim

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod FabricioLaFontez » 26 čer 2015 18:46

Yet Another Cleaner, Revo Uninstaller... a já nevim jaký další... jdu zkusit najít ten registr...

--- Doplnění předchozího příspěvku (26 Čer 2015 19:05) ---

petr22 píše:Podivej se do registru - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall jestli tam ma hra zaznam.

Pokud ano, skus nejaky uninstaller jestli to dokaze zlikvidovat, pokud ne, natvrdo ten zaznam vymaz.



Tam nemám šanci to najít... :-( ještě nějakej tip?

--- Doplnění předchozího příspěvku (26 Čer 2015 19:16) ---

Podle mě tam nic neni... jak by se to ještě dalo jinak odstranit??

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod liborek » 26 čer 2015 19:27

Odeslaná SZ.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod FabricioLaFontez » 26 čer 2015 21:49

Už nikoho nic nenapadá???

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod liborek » 26 čer 2015 21:55

Co ještě zkusit odinstalovat i Uplay, pročistit a oboje znova?
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3

Příspěvekod FabricioLaFontez » 26 čer 2015 22:30

Bohužel, to už jsem udělal snad 10x... i registry.. všechno.... asi mi holt nic jinýho nezbyde než přeinstalovat windowsi... :-/ nechápu v čem to může bejt....

FabricioLaFontez
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace FAR CRY 3  Vyřešeno

Příspěvekod FabricioLaFontez » 27 čer 2015 20:58

Tak už se mi to porařilo, přes nějakej server jsem stáhnul nějakou ruskou verzi :D a ono se to spárovalo s UPLAYEM :D a pak jsem to z toho normálně odinstaloval.. :D a teď už stahuju tu zprávnou verzi :D :D jupí :D :D sice 4 večeri v prdeli :D ale úspěch :D :D


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů