Závodní hra

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Pepulin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: srpen 14
Bydliště: Každá místnost kde je PC :-)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Závodní hra

Příspěvekod Pepulin » 16 kvě 2015 22:32

LOL prej to bez volantu nemá cenu.. Mám volant ale stejně hraju na gamepadu nebo na klávesnici....
PC: CPU: Intel Core i5 6600 GPU: nVidia GeForce GTX 970 RAM: 8GB Kingston DDR4 Zdroj: Seasonic 520W MB: MSI H170 Gaming M3 Case: NZXT Source 340

PS 1 Slim

Reklama
Uživatelský avatar
LosMajos
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 663
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Závodní hra

Příspěvekod LosMajos » 16 kvě 2015 22:38

Mno tak mi zbývá GTA V... ale tak asi se shodneme si že na volantu je to jiný kafé.. :-) proto jsem se zeptal jestli to má smysl a pak mě trklo že jo ale na volantu to bude lepší..
Don’t panic, it’s organic!

Intel Core i5-10400F, Gigabyte GTX 1660 Super OC, HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 2666 CL13, Seasonic CORE GM-500 - 500W, ASRock B460M PRO4 - Intel B460, Kingston A2000, M.2 - 1TB, Arctic Freezer 34 eSports, Ducky Shine 7 MX silent red, Endgame Gear XM1.

Erazghûl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 60
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Závodní hra

Příspěvekod Erazghûl » 18 kvě 2015 00:13

K čistě závodním bych ještě doplnil Asetto Corsa, Next Car Game: Wreckfest (to ale ještě nekupovat !!, spíš jen sledovat vývoj - vývojáři tak nějak přestali vydávat updaty, což je škoda ta hra měla/má potenciál)
Podobný jako GTA: Saints Row, Just Cause, trochu i Far Cry, i když tam jde hlavně o střílení.

Krantz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 626
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Závodní hra

Příspěvekod Krantz » 18 kvě 2015 06:45

Stále hľadáš niečo iné, závodná hra odporúčam ti Blur, NFS, The Crew, Project Cars, Forza...je ich veľa až na starú klasiku Flatout. Podobné ako Mafia 2 netuším či niečo také je, ale asi to bude krstny syn či tak nejak sa to volá, alebo ešte Max Payne 3, inač potom po mafii 2 som hral FC3, ktorá bola pre mňa veľmi úspešná a mala fakt pekný príbeh a nútilo ma ich zachraňovať 24/7 :D neskôr FC4 ale tá už je pre mňa od veci, nuda príbeh nič moc. Skús ešte hru volá sa Wolfenstein The New Order/Old blood. Ale Wolfenstein je ťažká hra a pokiaľ na to nemáš nervy tak bohužiaľ. Najľahšia obtiažnosť tejto hry je "Can I play daddy?" takže určite si daš tu lepšiu, wolfenstein na obtiažnosti uber kto prejde nemal by mať už nikdy problém s inými hrami. Ďalej hra Just Cause 2 je veľmi úspešná hra je to zase ako GTA V ako keby maš otvorený svet, môžeš ísť kam chceš...o chvíľku výjde Just Cause 3 a to bude trhák.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů