Resident Evil 4 - ovládání myší

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: Marfy, Mods_senior

Resident Evil 4 - ovládání myší

Odeslatod Verxes » 24 Kvě 2007 12:09

Nazdar lidi,
je to už nějakej pátek co se snažim na nettu najít patch, pomocí kterýho budu moct ovládat RE4 s myší. nevíte někdo, kde to sosnout? Nikde jsem to zatim nenašel - prolez jsem všechny fóra, strejda Google mi taky moc nepomohl (což o to on by pomoh, ale když nevim jak se to přesně jmenuje, tak to asi těžko najdu.. :evil: ).. :-(
Naposledy upravil Verxes dne 28 Kvě 2007 09:01, celkově upraveno 1
Verxes
Level 3
Level 3

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Nespecifikováno

google adsense
Google

Odeslatod Elusive » 25 Kvě 2007 20:19

Zkoušels třeba toto? RE4 jsem na PC nehrál, ale mám takový pocit, že je to přesně to, co hledáš. :wink:
LianLi A71+5xNoctua NF-S12, Enermax Liberty 500W, C2D E6600@3.0GHz, Noctua NH-U12F, Asus Commando, 4GB DDR2 800MHz Corsair, EN8800GTS, WD Raptor 74GB, WD 750GB, Seagate 400GB, Samsung 932B, Sound Blaster X-Fi Fatal1ty, JBL Harman/Kardon SoundStick II
Elusive
Level 5
Level 5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Muž

Odeslatod Verxes » 28 Kvě 2007 09:00

Jo dík to je přesně ono. Myslel jsem si bůhvíjak to nebude s myší dobrý, ale po chvíli hraní se vracím z5 ke gamepadu.. ale dík.
Verxes
Level 3
Level 3

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Nespecifikováno

Zpět na Hry