Sdílení her ve službě steam Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

SklyneCZ
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sdílení her ve službě steam  Vyřešeno

Příspěvekod SklyneCZ » 31 říj 2014 20:36

Zdravím. Zkusil jsem spustit mou sdílenou hru Half-life na svém a bráchovým PC a šlo to (jen jsem musel spustit bráchovi dřív než mě, jakmile to spustí první majitel, nelze spustit jinde), multiplayer šel též. Jen mám dotaz, jestli bude fungovat i u novějších her, jestli to nemají náhodou nějak zabezpečené, jestli lze hrát třeba jednu hru CoD Black Ops 2 na dvou PC multiplayer a hlavně jestli za to není BAN.

Máte už nějaké zkušenosti? Předem děkuji za odpověď.

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sdílení her ve službě steam

Příspěvekod Žbeky » 01 lis 2014 20:25

Teoreticky by vůbec nemělo jít spustit hru z jednoho účtu na více zařízeních, takže to je spíš náhodná chyba
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Deny18
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sdílení her ve službě steam

Příspěvekod Deny18 » 01 lis 2014 20:33

SklyneCZ píše:Zdravím. Zkusil jsem spustit mou sdílenou hru Half-life na svém a bráchovým PC a šlo to (jen jsem musel spustit bráchovi dřív než mě, jakmile to spustí první majitel, nelze spustit jinde), multiplayer šel též. Jen mám dotaz, jestli bude fungovat i u novějších her, jestli to nemají náhodou nějak zabezpečené, jestli lze hrát třeba jednu hru CoD Black Ops 2 na dvou PC multiplayer a hlavně jestli za to není BAN.

Máte už nějaké zkušenosti? Předem děkuji za odpověď.



Black Ops 2 Multiplayer spolu najednou hrát nepůjde. Když tu hru sdílíš a zapneš ji ty, v ten stejný okamžik ji jiný (připojený) uživatel nemůže vůbec hrát.

SklyneCZ
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sdílení her ve službě steam

Příspěvekod SklyneCZ » 02 lis 2014 08:07

Dobře díky. Myslel jsem si to že to nepůjde a ten Half-life je asi fakt jen chyba.
Téma jde zamknout.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů