GW2/League of Legends= anketa Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Co bude pro mě vhodnější, co bude zábavnější , méně stereotypní a daleko méně časově náročnější?

1.) League Of Legends
3
75%
2.) Guild Wars 2
1
25%
 
Celkem hlasů: 4

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod Pic » 24 říj 2014 23:57

Co od toho očekáváš. Každý má jinou představu a každého baví něco jiného. Tak si hry odzkoušej sám. Tady stejně z toho nic nevydoluješ a bude to jen plkání.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Reklama
Uživatelský avatar
creativ718
Level 2
Level 2
Příspěvky: 183
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod creativ718 » 25 říj 2014 00:14

Záleží jestli se chceš věnovat progamingu v budoucnu např., nebo se prostě jen odreagovat, u lolka se mi odreagování moc často nestávalo, tak proto bych spíš volil GW2, ale jak už jsem psal, pokud tě láká teamplay a plánuješ něco většího, tak bych volil jinou cestu. Věřím, že se v tomto musíš rozhodnout čistě sám, nejlépe si zahrát obojí nějaký čas a pak uvidíš.

Sarlane
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod Sarlane » 25 říj 2014 11:41

Takhle.
Jelikož mám notebook Acer Aspire V3 571G a Acer dělá tradičně mizerné chlazení, ale byl to tehdy nejlepší kus za 15 000 tak opravdu nevím kolik bych měl CPU,GPU teploty.
Když jsem zkoušel LoL a měl jsem to na nižší ve widescreenu, polovina obrazovky 1920x1080 tak GPU 50C a CPU 55-60C, ale nevím kolik by přibližně bylo tak u GW 2, ale i tak nerad hrají na fullscreenu. Jsem už tak zvyklý u těch MMO.
Kolik myslíte? Ten model je z plastu. Tím pádem víc topí jak hliník a hlavně to jde od klávesnice.
Jako s podložkou Zalman za 300-, Kč, kterou jsem dostal, tak když surfují po netu tak max. 40-42C, i 39C, což už je pod minimem.

GW 2 je casual hra, ale naopak LoL je nekonečná hra. V GW2 udělám level 80 pak budu dělat armor, ale stejně v PVP armor vůbec nerozhoduje, nebo je tam k ničemu. Přidělí staty rovnoměrné jako ostatní.
A neustále obíhání dungů,raidů, eventů(které prý stojí za nic) a další věci. Nevím zda někoho bude bavit dělat legendární věci, což je jenom samé PVE.
Jako jde mi pouze o zábavu, ale aby to taky nebylo stereotypní.
Nechci být žádný proskiller, ani progamer hráč, v žádném případě nic takového. Prostě 100% zábava, ale taky nechci vyhodit zbytečně 500 Kč.

Baverdall
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod Baverdall » 25 říj 2014 12:04

Ono LoL sa už veľmi zmenilo, väčšina ľudí to tlačí na "ProPlay" a to po stránke zábavy nie je sranda ale samy stres a deje sa to momentálne na každom level, nových hráčov je minimum a na všetkých leveloch prevažujú "smurf". Čo sa týka stereotypu tak ja som mal po necelom roku hrania odskúšané takmer všetko čo v hre bolo. Prakticky každá hra sa po čase stane stereotypnou. Ja by som v súčasnej dobe na ten oddych, zábavu a "časovú voľnosť" volil teda GW2 skôr ako LoL

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9505
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod mmmartin » 25 říj 2014 12:14

Tvoje anketa má stejný smysl, jako by ses zeptal, jestli je lepší koprová nebo rajská. Při dostatečném počtu odpovědí to vyjde 50 na 50.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Sarlane
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod Sarlane » 25 říj 2014 12:22

Děkuji vám za odpovědi.
mmmartin= máš pravdu, ale chtěl jsem, aby hlasovali na úkor toho, co jsem napsal do topiku.
Takže, abych to shrnul než tohle téma uzavřu. Tak prosím podle toho,co napíšu mi odpovězte, co by bylo pro mě 100% vhodnější a také zda to na tom Acer Aspire V3 571G mělo cenu hrát ten GW 2. Nechci ho utopit, i když surfování po netu, je to pod minimem.

'Jsem ještě student SŠ(IT) a věnují se(webovkám,grafice,office+ samozřejmě školní povinnost)) a workoutu. Přes týden dojíždím domů kolem 14:30-15:00+ samozřejmě povinnosti do školy a další malicherné věci". V LoL mě netáhne žádný "proskill", ani bych se progamerem nechtěl stát a hejtování od nerdů unesu pomocí ignorace.Nejde mi tam o žádný cíl.Je to jen hra. Jak říkám jde mi jen o zábavu. A ohledně GW 2 jen to HW zda nebudou teploty vyšší jak 75C ve widescreenu'

Pomocí toho mi prosím řekněte, co bude pro mě výhodnější a vhodnější. Hlavně, aby to třeba po měsící nebylo stereotypní(po herní stránce).
Pak to uzavřu a uvidím. A děkuji vám za vaše názory.

Baverdall
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GW2/League of Legends= anketa

Příspěvekod Baverdall » 25 říj 2014 12:36

Ak sa stáva že musíš odbehnúť od NTB tak GW2 ak nie tak LoL.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů