Hledám WoW server - high rate WotLK Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod Tholus » 09 říj 2014 18:38

Ahoj, rád bych si zahrál znovu WoW na nějakém high rate WotLK serveru, požadavky napíšu do bodů:
- dostatek hráčů
- může být i zahraniční, ale měl by mít dobrou latenci
- větší rate, protože nemám tolik času
- žádný blbosti ve stylu vendorů na profese atp., hledám v podstatě blizzlike s většími raty
- žádný pay to win obchod (level a startovní gear není problém, ale nemělo by tam být něco ve stylu wrathfull za peníze atp.)

To by snad mělo být vše. Doufám, že něco takovýho ještě existuje. Díky za tipy.

Reklama
Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod Tholus » 10 říj 2014 23:08

UP

Nut
Level 3
Level 3
Příspěvky: 441
Registrován: listopad 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod Nut » 11 říj 2014 10:39

V CZ/SK je na výsluní Twinstar,ale tam je jen Blizzlike,ale aukce postav tam je dobrá,koupíš 60+ lvl a ten kousek doexpis. Další CZ/SK je Anathema - momentálně tam jsou 2x XP,poslední a asi nejlepší EU je https://www.molten-wow.com/information/ .

Nejlepší možnost na WoW je officialní server,momentálně se cena pohybuje ve stovkách (ja za to dal 2500kč před lety) a je tam balíček s boost 90 (hned na 90lvl),bez bugů a jiné. Pro pracujícího člověka skvělá možnost,pustit zahrát si,neřešit bugy,pády a cheaty :)
Když něco nejde silou použij na to větší sílu.

lucaso84
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2704
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod lucaso84 » 11 říj 2014 10:51

Ten Molten pro něj spíš bude, když hledá High Rate. Wow na offiku nevím, nevím Cata ještě šli, ale MOP už je tak ulehčené, že to zváldne i dítě. Nevím jak na tom bude ten nový datadisk.
CPU: Intel Core i5 10400F 2,9GHz
OP: 16GB Kingston 2666MHz
GFX: GIGABYTE RX460 WINDFORCE OC 4G
MB: GIGABYTE B460M DS3H - Intel B460
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB
SSD: Samsung 860 EVO 500GB
Zdroj: Fortron HEXA+ 400W
Case: Evolveo Ray 4
OS: Windows 10 64bit
Chladič: Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod Tholus » 11 říj 2014 16:47

Díky za rady. Na Twinu jsem hrál dřív a z důvodu, že nemám čas expit jednu postavu měsíc, jsem přestal. Anathemu taky znám, ale 2x není zas tak moc, chtělo by to něco ještě o trochu rychlejšího, hraju WoW už od classicu a to expení je pro mě fakt nudné a vyčerpávající, alespoň v této době. Molten jsem zkoušel nedávno, první na Cata, ten mě ale nějak přestal bavit a proto jsem se přesunul na jejich WotLK, jenže latence se pohybovala kolem 150 a to se mi zdá už moc - několikasekundový lagy (i když to logicky nevychází - 150 ms = 0,15 sec pokud se nepletu) jsou v PvP na nic.

WotLK je podle mě nejlepší datadisk na WoW vůbec (MoP jsem ale nehrál, nezaujal mě) a proto hledám server na něj. Ty věci na offi se mi vůbec nelíbí - 90 lvl za peníze a nejen to, a že je to bez cheatů? OK, ale plno lidí tam botuje, takže to vyjde nastejno jako na free, kde už na většině serverech mají ochranu proti SH atp.

I tak ale díky za rady a snad se najde něco podobnýho jako Molten, akorát s lepší latencí. :)

EDIT: Tak jsem se díval na tu Anathemu a nevypadá to až tak zle, asi to půjdu prozkoušet. :bigups:
EDIT2: Takže jsem zjistil, že se tam ani nepřipojim. :D Z nějakýho důvodu mi to píše ban - hrál jsem tam před mnoha lety a koukám, že tam mám trolla huntera lvl 46 a v tý době jsem ban nedostal, takže je to asi tím, že teď jedu na jiný IP (už nebydlím u rodičů a net mám jiný). Ban jsem za nějaký prohřešek nedostal na 100%. No, nebudu to zatím řešit a radši si počkám, třeba se najde lepší server. Teď zkouším potřetí Molten, jak je na tom s latencí, akorát má asi nějaký výpadek.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod Tholus » 13 říj 2014 10:49

UP

Uživatelský avatar
HAFcool
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2469
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK

Příspěvekod HAFcool » 14 říj 2014 23:48

jenže latence se pohybovala kolem 150 a to se mi zdá už moc - několikasekundový lagy (i když to logicky nevychází - 150 ms = 0,15 sec pokud se nepletu) jsou v PvP na nic.


Nejdůležitější bod, proč jsem skončil na Moltenu. Další je VIP. Dle mého už se tam nevyplatí hrát/ani to zkoušet, protože ta latence se tam prostě nezmění.


Asi bude nejlepší, když budeš hledat na stránkách se seznamem private realmů a budeš zkoušet štěstí tam. Z českých je to asi ten Twinstar, ale raty jsou opravdu malé. Můžeš také zkusit Posterus, ale komunita je tam už hodně malá.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám WoW server - high rate WotLK  Vyřešeno

Příspěvekod Tholus » 16 říj 2014 08:10

Tak Molten je na nic. Na Posterusu mám plno 80tek, tam nemají moc dobře vyřešený arény - po založení nového teamu tě to loguje proti 5/5 WF holy paladinům a diskantům, kteří si z nudy zvyšují ego (neříkám, že by se to nějak nedalo prolomit, ale chce to asi nafarmit full rele a pak se teprve o něco snažit, protože ta jejich výbava bývá občas fakt vymaxovaná co nejvíc to jde) a pak se mi tam nelíbí ty BG. Když už mě to teda hodí k opačné frakci, tak ať mi to nemění skin postavy - na co si pak vybírám vzhled a rasu postavy, když stejně pak celou hru koukám na někoho jinýho.
Takže jsem nakonec dospěl k názoru, že obnovim Twinstar Cata a založim si novou postavu, protože lepší server asi nenajdu.
I tak tedy díky všem za rady a snahu mi pomoct. :) Téma zamykám.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Domaci server
    od diablo311 » 01 bře 2024 21:43 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    11
    1953
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 bře 2024 15:13
  • Spam server Discord
    od luckydasty » 05 srp 2023 18:43 » v Komunikace na internetu
    1
    2427
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    06 srp 2023 13:34
  • Pomůže mi někdo rozjet server Fujitsu Primergy TX1320 M3 ?
    od roninn » 10 srp 2023 16:58 » v Vše ostatní (hw)
    2
    1695
    od roninn Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 21:18
  • Přístup na domácí server (WebDAV) z lokální sítě i z internetu
    od remkren » 30 pro 2023 17:19 » v Administrace sítě
    5
    1608
    od Microsheep Zobrazit poslední příspěvek
    31 pro 2023 08:29
  • Velké změny před námi! Update fóra a přechod na nový server
    od Ltb » 15 dub 2024 12:23 » v PC-HELP -> NOVINKY
    0
    1738
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2024 12:23

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 5 hostů