NHL 09 framerate drop

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

SFrank
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NHL 09 framerate drop

Příspěvekod SFrank » 02 lis 2013 21:06

Zdravím, takže mám takový problém. NHL09 mi v pohodě běží na 60FPS, ovšem někdy z ničeho nic při nějaké akci FPS na chvíli klesne, aby se pak opět obnovilo. Možná se to nezdá jako veliký problém, ale počas hry mě to dokáže otravovat. Dále se framerate zníží i při začátků každé ukážky (třeba když golman chytí puk, nebo když je icing, tak začátek následné ukážky), sice se to hned vyšplhá na 60, jenomže těch pár roztrhaných snímků dokáže naštvat. Fakt, zda mám při tom zpuštěné něco v pozadí nebo ne, nezohrává žádnou roli. Navíc podotýkám, že notebook je více-méně nový (4 měsíce) a ze začátku tohle nedělal. Pravidelně ho čistím pomocí Malwarebytes, ESET SMART 7, defragmentuju, takže stav je OK a tudíž nevím co by to mohlo způsobovat. Taky při hraní FIFY 13 se občas obraz na malou chvilku(cca 0.25 sec.) prostě zasekne (zajímavé ale je, že předtím to nedělalo a na FIFÉ 14 to nedělá ani teď). Na jiných hrách než FIFA 13 a NHL09 nic podobného nesleduju.

Jinak NB má procesor i5 3210m, grafika GeForce GT 630M, RAM 4GB,.. sice ne nějaká herní bomba, ale NHL 09 na full detailech by rozhodně měl tahat bez této potíže. Nevíte, co by mohlo být na příčině? Pomalý HDD?

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti