Alone stars - 4x strategie

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

tomkas
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod tomkas » 23 črc 2013 18:25

Dříve jsem dost ulítaval na Imperiu Galactica, tak jsem rád že jsem našel konečně něco podobného. Hrajete to někdo, má to konec ? Strategicky je to celkem promakané, suroviny, návrhy vlastních lodí atd. i příběhový začátek je slušný, ale trochu se časem vytráci, už mám obsazenou nebo zkolonizovanou asi půlku planet a nemůžu zatím najít centrum původní říše.

Link na hru:
http://www.civilizace.net/alonestars/cz/index.htm

Reklama
brazic
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod brazic » 25 črc 2013 08:35

Jseš dobrej, mě vydrtili skoro na začátku, měl jsem kolonie asi ve třech soustavách, pak se přiřítila cizí flotila s asi třemí Battlestary a hafem křížníků a šlo vše do háje. Problém je vůbec na začátku nakopnout ekonomiku, bez surovin nemáš šanci. Ale možná máš jinou verzi a hra se chová jinak. Já to pařil před začátkem prázdnin.

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod kellne » 25 črc 2013 10:26

Galactica vypadá rozhodně líp než tenhle odpad ! Sám jsem ji hrál a bylo to 3D a luxusní grafika k tomu. Mohl jsis létat kam jen jsi chtěl. Tohle vypadá jak nějaká strategie, která nemá naději. Koho by to chytlo ? Radši se vrať té Galactice

brazic
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod brazic » 25 črc 2013 10:52

Jak dlouho jsi ten odpad hrál?

Imperium Galactica jsem sice moc nehrál, co vím je to DOSovský kousek, tak se nedá o 3D moc mluvit, byla to klasická isometrie. Jinak ve strategiích je grafika druhořadá, důležitá je propracovanost a možnosti jaké hra nabízí. Třeba takové Space empires, grafika odpudivá, ale hratelnost super, minimálně pro člověka který do hry pronikne.

Uživatelský avatar
kellne
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2139
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod kellne » 25 črc 2013 11:52

Takovéhle hry mě nelákají, já vyhledávám hry na, které by se lidi koukaly. Takže to musí mít dobrou grafiku. Mám totiž YT channel víš ?

tomkas
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Alone stars - 4x strategie

Příspěvekod tomkas » 15 srp 2013 09:10

brazic píše:Jseš dobrej, mě vydrtili skoro na začátku, měl jsem kolonie asi ve třech soustavách, pak se přiřítila cizí flotila s asi třemí Battlestary a hafem křížníků a šlo vše do háje. Problém je vůbec na začátku nakopnout ekonomiku, bez surovin nemáš šanci. Ale možná máš jinou verzi a hra se chová jinak. Já to pařil před začátkem prázdnin.


To je dost možný, včera jsem stáhnul 1.2a a zatím je to spíše Simcity :lol: , žádní piráti ani cizáci, jinak je tam překopanej obchodní systém a v koloniích je vidět jak se zaplňujou sklady. Za to dávám plus.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti