GTA IV se nespouští

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

GTA IV se nespouští

Příspěvekod bohnice05 » 13 čer 2013 11:47

Zdravím, mám originální hru GTA IV. Už jsem ji hrával dříve na svém stolním PC. Teď jsem si řekl, že bych ji zkusil na mém notebooku Lenovo Y580. Hru jsem nainstaloval, nainstaloval jsem i nejnovější patch 1.0.7 z oficiálních stránek, přihodil jsem češtinu, nechal DVD v mechanice a dal spustit hru. Otevře se tabulka, kde musím zadat email a heslo. To udělám a dám hru spustit. Ikona myši se změní na točící se DVD, ale poté se přepne zpět na normální myš a nic se nestane. Nevěděl by někdo co s tím? Díky moc... opravdu už mě tohle ubíjí. Podobný problém řeším i s Dragon Age, kde zase z neznámého důvodu hra nejde ani nainstalovat. S takovou se člověk na kupování originálních her pěkně z vysoka vykašle... Není to přece fér, aby když si hru někdo stáhne, tak ji bez problémů zprovoznil, ale když už za to ty peníze dám, tak musím jak idiot tvořit tisíce různých social a live účtů a propojovat je a já nevím co všechno a stejně to pak třeba nefunguje...
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

Reklama
Uživatelský avatar
Carny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 899
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod Carny » 13 čer 2013 11:51

Měl jsem s GTA IV podobný problém, ale mě se nespustilo vůbec :D Nakonec jsem ORGINÁLNÍ hru musel cracknout aby to šlo, no lol ..

Ale ujistit se že máš aktuální ovladače a že se hra nepouští na integrovaný GPU :)
MacBook Pro 13 Retina TouchBar 2016
iPhone X 64GB Black
Apple Watch S2 42mm

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod bohnice05 » 13 čer 2013 12:17

To mě taky napadlo, kde bych ten crack našel? Říkal jsem si, že by třeba pomohlo aspoň nějak udělat image toho dvd. Nebo tak něco. Chtěl bych se totiž hlásit oficiálně přes můj účet, tedy aby mi fungoval ve hře multiplayer a achievmenty atd.
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

ymorduur
Level 3
Level 3
Příspěvky: 524
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod ymorduur » 13 čer 2013 12:43

Pokuď je to možné, tak bych zkusil vložit klíč ke hře do Steamu a stáhnout to a hrát přes něj. Pak už možná žádné image nebo cracky nebudeš potřebovat.

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod bohnice05 » 13 čer 2013 13:16

Hm tak na steamu mi to vypisuje invalid product key. Hru jsem koupil hned když vyšla, tehdy vůbec na steamu nebyla.
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod MichalZR » 13 čer 2013 18:52

S tema "orginalkama" me to sere jeste vic nez Tebe bracho!!Ja zaprisahly hrac playstation si poridil pc,nakoupil nekolik novych her a snil o tom jak si budu vysmatej hrat,no stres,no problem..Chyba lavky..!Vlozim disk do mechaniky a pak uz jen ctu udelej tohle,zaloz si tamto,pripoj se k tomuhle,atd,atd..Koupil jsem strategi vcera a uz od vcerejska od 13h ta mrcha mne nenecha hrat jakmile nestahnu aktualizace..stahuju to uz 15hodin a na dalsich 10 to vypada..Bohuzel bezstarostny zivot pc hracu skoncil s uvedenim steamu,originu a dalsich podobnych sracek..Oni sice maji jistotu vetsich marzi ale krute na ukor hracu.To je muj nazor :evil:

Uživatelský avatar
adavyp
člen BSOD týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4631
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod adavyp » 13 čer 2013 19:47

bohnice05: Máš tam Win8? Zřejmě tam bude nějaký problém s kompatibilitou.
Potřebujete poradit? Napište mi SZ.

"Non scholae, sed vitae discimus." - Seneca

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA IV se nespouští

Příspěvekod bohnice05 » 16 čer 2013 13:09

Nene Win 7 64-bit, který jsem měl i předtím na stolním pc, který je uveden zde níže a na něm to normálně běželo.
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů