Star Wars:Knights Of The Old Republic

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod MichalZR » 02 čer 2013 01:21

Cau.
Nedavno jsem zahledl v casaku prilozenou hru na dvd SW:KOTOR a zajimalo by mne jestli se do ni vyplati investovat?
Vim ze hra je uz dost stara ale pri ziskala docela vysoke hodnoceni tak by me zajimalo jestli je opravdu tolik zajimava a jestli musim byt fanda Star Wars(coz nejsem,mam radeji Star Trek ;) ) abych si hru uzil.
Dekuju za nazory
Naposledy upravil(a) MichalZR dne 02 čer 2013 01:32, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:King Of The Old Republic

Příspěvekod memphisto » 02 čer 2013 01:23

Podle mě jak nejsi fanda SW, tak bych si to nekupoval. Sice tě to může chytnou a může to bavit, ale když nebudeš chápat příběh, návaznosti a proč to a proč tam to, tak ti to přijde jako nesmyslné...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:King Of The Old Republic

Příspěvekod MichalZR » 02 čer 2013 01:28

Dik memphisto,nejsem si prave jist jestli bez slusnych znalosti filmu bych hre jako takove porozumel a chapal proc zrovna Vader je ten zly.. :D Pokud mi nekdo napise neco o gameplayu a podobne budu rad.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:King Of The Old Republic

Příspěvekod memphisto » 02 čer 2013 01:30

Opravdu podle mě pokud nejsi fanda, tak si tu hru neužiješ jak bys měl. Ty vysoké hodnocení si myslím budou právě od fanoušků... Já nejsem fanda a ta hra mě moc nechytla, ale spousta lidí říká, že je to nejlepší díl SW série...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

nopik
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod nopik » 02 čer 2013 02:09

Já taky nejsem nějakej zarytej fanta SW, ale KOTOR se mi líbil a užil jsem si ho. S dvojkou už to bylo horší, ale jedničku můžu doporučit.
Doufám že tímdle odkazem neporušuju žádný z pravidel... ale pro lepší představu si pročti pár komentářů zde:
http://www.databaze-her.cz/hry/star-wars-knights-of-the-old-republic/komentare/

kyjak
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod kyjak » 02 čer 2013 02:52

Mephisto, takhle si brouzdám netem a narazil jsem na tohle téma, tak mě naštval tvůj komentář že sem se tu musel i zaregistrovat abych sem mohl napsat komentář !!! Knights of the old republic nemá kromě názvu a světelných mečů nic společného s filmama ze Star Wars. Je to uplně jiný příběh kde neni žádný Vader nebo Yoda. Tuhle hru osobně považuji za nejlepší co jsem kdy hrál a to že neviděl filmy neznamená že to bude nechápat. Je to prostě úžasné RPG s velkým počtem možností ať už je to rozvíjení vztahů s posádkou nebo dokonalé rozhovory kdy vy sami si rozhodujete co chcete říct a podle toho se ovlivňuje příběh a bojový systém kterému musíte přijít na kloub ale za 2 hodiny trápení si ho zamilujete. Je mi 19 a hrál sem ho už před 6ti lety a od té doby si ho jednou za rok projedu tak jako teď a pokud hru jednou dohraješ, buď jestli za dobro nebo za zlo tak si to musíš zahrát znovu za opačnou stranu. Jeďiné co mi na téhle hře vadí je že ji dohrajete za pouhých 60 hodin ale mým tempem kdy musím udělat každý quest a prozkoumat každou část vesmíru si to ještě prodloužím. BEST GAME EVER !!!

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod petr22 » 02 čer 2013 08:39

Plne souhlasim - KOTOR nema s filmem spolecneho vubec nic, krome toho, ze se odehrava ve svete Star Wars - jak jiz bylo zmineno - moznost ovlivnit dej, budovani vztahu podobne jako ve Final Fantasy, v porovnani s obvyklymi hrami velmi dlouha herni doba - jednoznacne doporucuji. A to oba dily, pokud i ten druhy nekdo nabidne za takovouhle cenu.

Jedine co je potreba chapat je, co je to svetelny mec a k cemu je dobra Sila a ze existuje neco jako temna strana a svetla strana Sily (od toho se odviji dej, ktery je jiny kdyz se vrazdi vse co zabit jde, dojde se k jinemu konci). Pochopitelne ke KOTORu existuji i knihy a komixy, jako prakticky ke vsem pribehum ze sveta Star Wars.

Prakticky vse co je treba znat je uvedeno bud primo ve hre nebo na wiki:
https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars ... d_Republic

https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars ... Sith_Lords (tohle je pokracovani, ke kteremu opet neni dulezity dej predchoziho dilu)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod memphisto » 02 čer 2013 09:28

Kde jsem psal neco o souvislosti s filmem? To tazatel napsal zda je treba znalosti filmu... Psal jsem obecne o cele sefii SW.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Star Wars:Knights Of The Old Republic

Příspěvekod akem » 02 čer 2013 09:45

Zkráceně: Znalost filmové série netřeba. Je to úžasná hra a doporučuji si ji zahrát.
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 13 hostů