Přeinstalace Borderlands 2 Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod Speed_dead » 29 kvě 2013 09:14

Můj 120 giga SSD je docela zaplněný a proto bych mu rád ulehčil přesunutím této hry na druhý disk. Necelých 10 giga by bylo dost poznat. Základ hry mám již dohraný a rád bych pokračoval na DLC. Co vše si musím zazálohovat, či jak přeinstalaci provést, abych nepřišel o tuto pozici?
Naposledy upravil(a) Speed_dead dne 29 kvě 2013 10:02, celkem upraveno 1 x.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trinstalace Borderlands 2

Příspěvekod memphisto » 29 kvě 2013 09:20

To mas Steam verzi?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
zezr
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1852
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trinstalace Borderlands 2

Příspěvekod zezr » 29 kvě 2013 09:27

Prostě tu hru vezmeš a přesuneš jinam uložené pozice jsou v dokumentech 2Kgames borderlands. Hra by si měla sama dohledat kde to je. Já mám v pc Bordelands 2 3X a všechny 3 verze čerpaj z jednoho savu
Svět ztrácí genie. Einstein umřel ,Mozart umřel a mě je taky nějak špatně!

CPU: Ryzen 5 3600 , MB: Asus Crosshair VI EXTREME, GPU: MSI ARMOR GTX 1070 Ti , Ram: Cruicial 32GB @3733MHz Zdroj: CX 550M
HDD: Segate 7200.14 2TB SSD: OCZ-ARC100 256GB, Kingston A1000 512GB

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trinstalace Borderlands 2

Příspěvekod memphisto » 29 kvě 2013 09:44

Savy si dohledá, s těmi se hýbat nebude, ale jestli to šoupne ze složky Steamapps jinam, tak jestli to Steam najde...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
zezr
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1852
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trinstalace Borderlands 2

Příspěvekod zezr » 29 kvě 2013 09:58

No jo no. Já to nemam přes steam :D
Svět ztrácí genie. Einstein umřel ,Mozart umřel a mě je taky nějak špatně!

CPU: Ryzen 5 3600 , MB: Asus Crosshair VI EXTREME, GPU: MSI ARMOR GTX 1070 Ti , Ram: Cruicial 32GB @3733MHz Zdroj: CX 550M
HDD: Segate 7200.14 2TB SSD: OCZ-ARC100 256GB, Kingston A1000 512GB

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod Speed_dead » 29 kvě 2013 10:05

Já to mám přes Steam. Mám sice fyzický DVD, ale po naběhnutí instalace následně se všechny data (cca 8,5giga) stáhla ze Steamu. Tak jsem nějak nepochopil, k čemu ty data na tim DVD jsou. Až tak velký problém jsem s tím neměl, mám rychlý net, ale někdo s 1Mb připojením by si to "užil". Když mě odešla o vánocích základovka a musel jsem kompletně přeinstalovat, tak si to nějaký save natáhlo ze Steamu. Ale nechci riskovat, že na to spolehnu a pak se budu divit, že savy tam nejsou.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Uživatelský avatar
zezr
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1852
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod zezr » 29 kvě 2013 10:18

Tak se mrkni do dokumentů ;-)
Svět ztrácí genie. Einstein umřel ,Mozart umřel a mě je taky nějak špatně!

CPU: Ryzen 5 3600 , MB: Asus Crosshair VI EXTREME, GPU: MSI ARMOR GTX 1070 Ti , Ram: Cruicial 32GB @3733MHz Zdroj: CX 550M
HDD: Segate 7200.14 2TB SSD: OCZ-ARC100 256GB, Kingston A1000 512GB

cerberos2
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 663
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod cerberos2 » 29 kvě 2013 10:24

Steam ukládá buď do dokumentů nebo do vlastního Cloudu takže o savy nouze nebude.
Asus M5A78L-M LX V2
AMD Athlon II X4 640
8GB DDR3 1333MHz
MSI Radeon HD5670 Cyclone 1G
Windows 10 Pro 64-bit

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod memphisto » 29 kvě 2013 10:26

Třeba zrovna u Borderlands jsou savy jak v dokumentech tak i cloudu. Přeinstalací PC a znovu instalací Border 2 jsem o savy nepřišel. U L.A. noire bohužel jo...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod kimi999 » 29 kvě 2013 10:31

Speed_dead píše:Já to mám přes Steam. Mám sice fyzický DVD, ale po naběhnutí instalace následně se všechny data (cca 8,5giga) stáhla ze Steamu. Tak jsem nějak nepochopil, k čemu ty data na tim DVD jsou. Až tak velký problém jsem s tím neměl, mám rychlý net, ale někdo s 1Mb připojením by si to "užil". Když mě odešla o vánocích základovka a musel jsem kompletně přeinstalovat, tak si to nějaký save natáhlo ze Steamu. Ale nechci riskovat, že na to spolehnu a pak se budu divit, že savy tam nejsou.


Při instalaci můžeš zvolit instalaci z DVD nebo přes internet, já mám tuto hru aktivovanou přes Steam a instaloval jsem z DVD.

K problému: Save bych taky neřešil, proste odinstalovat a nainstalovat na druhý disk. Podle mě nejrychlejší řešení. Na steamu si akorát přes nastavení vytvoříš novou složku na druhém disku. Jinak save je uložený na serverech steamu, z vlastní zkušenosti vím, že mohu hrát na notebooku, potom hru vypnout a zapnout na pc a pokračuji tam, kde jsem skončil. (Samozřejmě nutnost připojení k internetu)

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod Speed_dead » 29 kvě 2013 10:35

memphisto píše:Třeba zrovna u Borderlands jsou savy jak v dokumentech tak i cloudu. Přeinstalací PC a znovu instalací Border 2 jsem o savy nepřišel. U L.A. noire bohužel jo...


A kde přesně v těch dokumentech je. Ve WinXP jsem je byl schopen celkem bez potíží dohledat, ale teď mám Win7 a tápu. Pokud jsou uložená u mě na C, tak bych je stejně radši zazálohoval, kdyby se něco nepovedlo.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přeinstalace Borderlands 2

Příspěvekod kimi999 » 29 kvě 2013 10:40

Mohlo by to být takto: C:\Users\Tve_uživatelské_jméno\Documents\my games\borderlands 2


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů