Divne stahovani!?!

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Divne stahovani!?!

Příspěvekod MichalZR » 16 kvě 2013 19:54

Cuz chlapy.
Zrovna jsem se chystal instalovat nove zakoupenou hru nfs the run,otevru krabicku ve ktere jsou dve dvd,tak to prvni vlozim do mechaniky a zas nejaka Origin sluzba po me chce udaje,prihlasovani a dalsi nesmysly k tomu abych si hru mohl stahnout a zaparit a ja se ptam k.rva,jak je to mozne??????
Nechtel jsem zadne tyhle sluzby,myslel jsem ze dvd vlozim,instaluji a pak akorat spustim a hlavne ze si ji ztahnu normalne z divka..Tak jak to ze Origin ktery byl soucasti toho divka me nuti stahovat digitalni verzi z jejich stranek???Nevite nekdo co to ma byt???Opravdu hru si nenainstaluji z dvd?A to hru budu mit instalovanou na nejakem jejich disku nebo na svem??A co kdyz nebudu pripojeny na net??Zahraju si ji vubec??
Budu moc vdecny za rady a pomoc co s tim??Jestli je to normalni a tak..
Dik mooooc!! :sick:

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod Žbeky » 16 kvě 2013 21:59

Instalovat to můžeš i z DVD. V obou případech to bude na tvém disku. Origin bude fungovat jako test legálnosti. Nevím jestli to umí jako steam, ale když se přepneš do offline režimu, nebudeš potřebovat připojení na net.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53610
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod petr22 » 16 kvě 2013 22:34

Ano, je to normalni - predpokladam ze u te hry mas napsane, ze vyzaduje ucet na Originu a internet k instalaci.

A nekdy je to jeste horsi, prrotoze na DVD je pouze instalace klienta, ktery stahne hru z webu a nainstaluje.

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod MichalZR » 17 kvě 2013 11:14

Ahoj!Na obalu je napsano pouze ze k instalaci je nutne pripojeni na net..Tohle bylo napsany u rady her od EA ale vzdy se to instalovalo pouze z dvd nikoli z jejich stranek prez ucet!?!Vzdy se to akorat na minutu pripojilo k jejich servru pro overeni pravosti asi ale stahoval jsem to jak rikam jen z dvd.Tohle se mi stalo poprve proto jsem nejak nechapal.Kdyz jsem hru vcera paril tak se mi to jednou behem hrani vyplo a psalo na skle "problemy z pripojenim" nebo neco v tom smyslu a tak me hned napadlo ze pokud bude potiz s netem jakakoli tak si hru nespustim :-(( Proto bych radeji to odinstaloval a nainstaloval normalne z dvd ale tohle mi hra neumoznila kdyz jsem ji vcera poprve zasunul do mechaniky..

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2013 11:16

Však ty to hraješ z lokálního HDD. Jen ta hra asi vyžaduje online připojení pro ověření pravosti. Nic víc
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod MichalZR » 17 kvě 2013 11:20

Lokalniho tim myslis hdd v mem pc?Ja ti rozumim co pises ale potom mi prosim vysvetli z jakeho duvodu se mi hra behem parby jen tak vypla kvuli potizim s pripojenim???Pokud bych mel hru na svem disku a on line sluzbu mel jen jako bonus navic k turnaji po siti treba tak by potize s internetem me hrani preci nemelo ovlyvnit..??????????

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2013 11:23

Spousta her dneska vyžaduje stálé připojení k netu kvůli ověření pravosti. Assassins creed, Sim city,...
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

MichalZR
Level 2
Level 2
Příspěvky: 150
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod MichalZR » 17 kvě 2013 11:33

Dobra..Takze jakmile vypnu net,hra fungovat nebude?Je to tak?A to se ta "pravost" overuje pokazde kdyz hru spustim?Koukam ze bez internetu si dneska zahrajes tak maximalne 7 dni a 7 noci .. :))

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Divne stahovani!?!

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2013 11:42

Origin nemám, ale možná by šlo jej přepnout do offline. Steam to umí
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový PC, divné zvuky,
    od Bananqtz » 17 led 2024 04:12 » v Problémy s hardwarem
    1
    947
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    18 led 2024 07:55
  • Sem tam divné mapování a chyby v obrazu Příloha(y)
    od Edom » 20 lis 2023 18:43 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1551
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    21 lis 2023 14:51
  • Po reinstalaci windows, kurzor myši se chová divně Příloha(y)
    od N0váček » 01 kvě 2023 16:35 » v Vše ostatní (sw)
    14
    3066
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    09 kvě 2023 17:36
  • Libre Office Calc - Divné chování při kopírování textu Příloha(y)
    od EZumrova » 02 dub 2024 08:12 » v Kancelářské balíky
    14
    2140
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 19:11
  • nové PC - divné "zrnité" zobrazení Příloha(y)
    od Gerill » 05 srp 2023 04:02 » v Problémy s hardwarem
    0
    724
    od Gerill Zobrazit poslední příspěvek
    05 srp 2023 04:02

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů