World of Warcraft - Success

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Shadymoore
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 109
Registrován: duben 13
Bydliště: Zatím Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

World of Warcraft - Success

Příspěvekod Shadymoore » 12 kvě 2013 22:17

Zdravím všechny,

Mám takový "menší" velký problém. Občas se mi u hry World of Warcraft stává, že při načítání se místo načtení postav zobrazí pouze "Success", což v překladu znamená "Úspěch" a nic dál. Prostě se nemohu připojit. Internetem se mi nezdá, že by to bylo, protože ostatní hry mi i v tyto momenty jdou, ale na internetu jsem našel zase jen, že problém je v internetu. Tak já nevím, ale vím, že v 99% času mi to funguje jak má. To prostě tak 2x do týdne třeba hodinu nemůžu. Jinak hru mám koupenou, přes 6 let jsem hrál na oficiálním serveru a teď na free serveru (to znamená bez poplatků) blizz 1x. Ale ostatním hráčům to jde, když mě se ukáže jen Success. Vím že ta hodina +/- mě nezabije ale naštve to, když tam mám něco naplánovaného a prostě se nepřipojím.

Nečekám, že by někdo věděl přesně. Není to až tak problém PC jako spíš konkrétně u WoW takže nevím, jestli to někdo bude vědět. Ale i tak díky za každý komentář.

Odpovím na cokoli pro ujasnění příčiny : o) díky.
私はすべてを愛し ^^

Reklama
Uživatelský avatar
Shinji-kun
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 723
Registrován: září 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Success

Příspěvekod Shinji-kun » 12 kvě 2013 22:21

je to pripojenim k serveru. ak to nieje problem v tvojom internete tak potom nekomunikuje dobre tvoj klient so serverovym...skus vymazat cache zlozky WTF a WDB a reconnect. vymaze ti to vsetky nastavenia v hre - tak isto je mozne,ze mas nejaky addon, ktory sa na serveri nechce leadovat pretoze funguje na inom jadre.

Uživatelský avatar
warcraftan
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4890
Registrován: září 08
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - Success

Příspěvekod warcraftan » 12 kvě 2013 22:33

Neměníš routry? nebo prostě typy připojení k internetu? Jinak ano, bude to něco s připojením tvého internetu k serveru, čili chyba u tebe, nikoliv u wowka.
"You don't need to say sorry, it's poker" Antonio Esfandiari
"Poker actually isn't about winning or losing, poker is about making a right decision" Doyle Brunson


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů