Odinstalace GTA SA se nedaří Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
adavyp
člen BSOD týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4631
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace

Příspěvekod adavyp » 07 úno 2013 18:42

Jaojao mě předběhl. Zkus v nouzáku strčit do PC to instalační CD a nainstaluj to do stejné složky, kde to máš původně nainstalovaný. Až to uděláš, tak to zkus znovu odinstalovat.
Potřebujete poradit? Napište mi SZ.

"Non scholae, sed vitae discimus." - Seneca

Reklama
patas
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace

Příspěvekod patas » 07 úno 2013 19:15

Peyrac10: Ten program mi našel složku Rockstars Games v ní GTA San Andreas a má to 6.7GB
jaojao: Zkoušel sem to stím CD ten setup soubor a spustila se instalace ale dojelo to těsně za půlku a už to nejelo, po druhé to stejný, ve složce s hrou jsem ten soubor uninstall nenašel. Díky za rady. Co teď dál? Mám to udělat to stěma registrama? Napsal by si mi prosím trošku podrobnější návod jestli to půjde prosím? Díky

--- Doplnění předchozího příspěvku (07 Úno 2013 19:39) ---

Zkusil jsem si půjčit jíné CD této hry (taky originál) otevřel jsme cd a dal jsem zase ten setup a nainstalovalo se to celý a už to ZATÍM jede, a má to 8.17GB což je trošku blbý ale hlavně že to jede. JINAK VŠEM DĚKUJI MOC ZA VAŠE RADY A OCHOTU. :))))))

--- Doplnění předchozího příspěvku (07 Úno 2013 19:40) ---

Zkusil jsem si půjčit jíné CD této hry (taky originál) otevřel jsme cd a dal jsem zase ten setup a nainstalovalo se to celý a už to ZATÍM jede, a má to 8.17GB což je trošku blbý ale hlavně že to jede. JINAK VŠEM DĚKUJI MOC ZA VAŠE RADY A OCHOTU. :))))))

--- Doplnění předchozího příspěvku (07 Úno 2013 19:40) ---

Zkusil jsem si půjčit jíné CD této hry (taky originál) otevřel jsme cd a dal jsem zase ten setup a nainstalovalo se to celý a už to ZATÍM jede, a má to 8.17GB což je trošku blbý ale hlavně že to jede. JINAK VŠEM DĚKUJI MOC ZA VAŠE RADY A OCHOTU. :))))))

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Odinstalace GTA SA

Příspěvekod jaojao » 08 úno 2013 06:52

Nemáš zač, můžeš toto téma zamknout nahoře vpravo zelenou fajfkou :flyer:
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
peyrac10
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1361
Registrován: listopad 12
Bydliště: kdesi v Česku
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace GTA SA

Příspěvekod peyrac10 » 08 úno 2013 07:19

Jen pro zajímavost - z toho druhého CD předpokládám, že se hra přeinstalovala (doinstalovala). Nebo ji teď máš 2x? Jednu kompletní a jednu částečnou?
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odinstalace GTA SA

Příspěvekod Arha » 08 úno 2013 08:00

To první DVD bude asi poškrábané, když se ti nenainstalovalo celé.
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů