Vše k Mafia 2

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Žbeky » 20 zář 2010 15:22

Co člověk to názor... skoro jak u Aplha protocol, tam se to ale rozcházelo možnín ještě víc

Já jse si ji koupil, dohrál 2* hned po sobě a líbilo se mi to. Každému to sedlo trochu jinak - já patřím mezi tu šťastnější část hráčů
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Reklama
Uživatelský avatar
Nodon
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 725
Registrován: březen 08
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Nodon » 20 zář 2010 15:27

Mafia 2, takovej příběh prostě žádná jiná hra nemá :wink:

K_O_S_A
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 106
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod K_O_S_A » 20 zář 2010 16:44

NAOPAK od všeho co tu píšete příběh mě pohltil, příběh byl skvělý , grafika také jen vcelku krátké , ale to lze pochopit k náročnosti grafiky a všeho co k vývoji hry patří. viz. CoD MW2 - grafika výborný , děj , klasika , ale zase krátký , dokonalost je vždy na úkor něčeho. a no-a co že to skončilo otevřené to si jen vývojáři nechali místo pro další pokračování. další díl . A já ho rád uvítám , mafie je z jedněch základních kamenů českých her ( spolupráce ) spolu například Operace Flashpoint. A můžem bejt rádi jestli takto budou dál pokračovat. sice hra nedostávala možností jako GTA4 ale pokud někoho vtáhl příběh jako mě , nic jiného ho nezajímalo. Toď můj názor

Uživatelský avatar
Vlkodlak
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod Vlkodlak » 20 zář 2010 19:52

Mafia I byla po všech stránkách super. Silný příběch, grafika se mi líbila, vedlejší ůkoly, atd. Z mafie II jsem ňáký rozpačitý. Takže u mě je crysis pořád numero uno! Snad crysis 2 nedomrví stejně jako mafii.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod memphisto » 20 zář 2010 20:23

Asi ti vezmu iluze o MW2. Grafika je stejná jako u čtyřky a pětky. Jen s hodně mírným vylepšením. Příběh nudný a rozpačitý. Prostě v každém díle CoDa musí proběhnout alespoň jeden jaderný výbuch :roll: Délku nebudu komentovat, naprostá katastrofa a tak jsem se u téhle hry těšil alespoň na multiplayer, protože MP je primární u téhle hry a po třech hodinách hraní ta hra letěla otevřeným oknem na ulici. S prominutím, ale dojebali to nehorázně. Nepodařilo se mi hrát ani 20 minut v kuse, aby to nespadlo a nehledalo další server, připojování nehorázně dlouhé a anticheat klient úplně na prd. Každý druhý wallhack, aimbot, apod. Prostě série CoDa měla skončit po čtyřce, protože ty další díly už stojí za prd.

Kupoval jsem si hry. Od nynějška si první stáhnu warez verzi a až po zahrání se rozhodnu, jestli ta hra za to stojí, protože za tyhle parodie na hry už neutratím ani korunu a hotovo!
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
jimmy3
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1358
Registrován: červenec 08
Bydliště: Severní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod jimmy3 » 20 zář 2010 20:31

Naco budeš kupovat originál když už budeš mít warez? :lol: škoda peněz
CPU Intel Core i5-3210M GPU NVIDIA GeForce GT 640M RAM 8GB DDR3 HDD 1TB+1TB OS Windows 10

CPU AMD Phenom II X4 965 BE GPU SAPPHIRE NITRO+ RX 580 OC 4G RAM 8GB DDR3 SSD 120GB HDD 500GB OS Windows 10

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod iDkcz » 20 zář 2010 20:34

Že by CD-key na multiplayer her ? Ten si na warezu ze hry nevycucáš a když, tak s ním budou leda problémy.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Uživatelský avatar
jimmy3
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1358
Registrován: červenec 08
Bydliště: Severní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod jimmy3 » 20 zář 2010 20:35

To je tvůj názor, ja mám jiný zkušenosti
CPU Intel Core i5-3210M GPU NVIDIA GeForce GT 640M RAM 8GB DDR3 HDD 1TB+1TB OS Windows 10

CPU AMD Phenom II X4 965 BE GPU SAPPHIRE NITRO+ RX 580 OC 4G RAM 8GB DDR3 SSD 120GB HDD 500GB OS Windows 10

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod memphisto » 20 zář 2010 20:44

Protože pokud je to opravdu hra, co za to stojí, tak "vývojáře" rád podpořím ...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod samotarrk » 20 zář 2010 21:58

Ano memphisto přesně tak to je. Pokud má hra demo, které tě informuje jak hra vypadá je to OK a warez není nutný. Pokud ovšem demo nelže a nebo schválně neukáže slabé stránky hry. V případě, že demo není je pak skutečně jediná naděje ... to co se nemá a nesmí.

Mezera v zákoně (myslím) je ta, že nelze hru reklamovat, tedy vrátit s tím, že nesplnila očekávání. Tedy, že nebaví a nebo neběží na hardware přestože by měla.

LZE HRU KOUPENOU PO INTERNETU DO 14 DNŮ VRÁTIT?
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod El Diablo » 20 zář 2010 22:35

Když nebude rozbalená tak nejspíš ano.
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vše k Mafia 2

Příspěvekod samotarrk » 20 zář 2010 22:43

Předpokládám, že nebude když se mi nebude líbit. Bude nainstalovaná a možná hraná. Takový pes nejsem abych hodnotil hru podle obalu :lol:
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti