Levné Hry na STEAM Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Koto15
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 124
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Koto15 » 17 kvě 2016 13:35

On se chtěl přiživit ;)

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2016 14:00

A na čem jsem se chtěl přiživit prosím tě? Asi znáš mé důvody líp než já. Jediné, co jsem napsal bylo, že má nabídka se měla týkat jiného tradu, ale s takovými lidmi obchody nevedu. Hry si dokážu koupit důvěryhodnějším způsobem
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Lama6543
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 361
Registrován: listopad 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Lama6543 » 17 kvě 2016 14:50

Jak dlouho tak nabídka potrvá ?
Intel-Core i5-3470S 2.90Ghz, turbo boost 3.60Ghz
MSI N770 TF 2GD5/OC Gaming
16 GB ram
Win 8.1 64bit

Uživatelský avatar
LosMajos
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 663
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod LosMajos » 17 kvě 2016 15:05

CSGOBet píše:
budu prodávat pořád, bety mi vychazí, pořád budu mít na steam wallet dost money
Don’t panic, it’s organic!

Intel Core i5-10400F, Gigabyte GTX 1660 Super OC, HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 2666 CL13, Seasonic CORE GM-500 - 500W, ASRock B460M PRO4 - Intel B460, Kingston A2000, M.2 - 1TB, Arctic Freezer 34 eSports, Ducky Shine 7 MX silent red, Endgame Gear XM1.

Uživatelský avatar
fantom004
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 272
Registrován: leden 15
Bydliště: Vyskytná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod fantom004 » 17 kvě 2016 16:04

Já bych přestal polemizovat, co Žbeky chtěl.. Má svůj názor. Kdo už nakoupil, by mohl říct, že vše proběhlo v pořádku.. :-)

Dodatečně přidáno po 10 minutách 37 vteřinách:
Ještě bych se rád zeptal na hru Jalopy a Scrap Mechanic.

Díky za odpověď :-)
CPU Intel i5 4670K - MB MSI B85-G43 - GK Gainward GeForce GTX 960 Phantom 2GB - RAM MAXSUN 1600MHz 16GB - SSD MAXSUN 1TB CASE MODECOM BULLDOZER

Mobil Google Pixel 4a

Můj STEAM http://steamcommunity.com/id/fantom004

Uživatelský avatar
Crywer
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 348
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Crywer » 17 kvě 2016 16:50

Žbeky píše:A na čem jsem se chtěl přiživit prosím tě? Asi znáš mé důvody líp než já. Jediné, co jsem napsal bylo, že má nabídka se měla týkat jiného tradu, ale s takovými lidmi obchody nevedu. Hry si dokážu koupit důvěryhodnějším způsobem


Nic ve zlym , ale jen si tu někoho vyhejtil, že ti chce prodat hru , kterou ti pošle předem. :) Logicky, když ji nepošle, tak nezaplatíš , jak jednoduchý to je.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2016 17:40

Ale já od něj nikdy žádnou hru nechtěl, rozumíme si? Kdybych ho chtěl hejtit, asi začnu jinak než poprosením o odkaz na steam účet. Připomíná mi to vedlejší téma s podvodníky z bazoše - sleva mnoho lidí zaslepila natolik, že nevidí/nechtějí vidět, že tento uživatel je zcela nový, nikdo ho nezná, on evidentně nechce být poznán a přitom je natolik dobrosrdečný, že by se kvůli nám vzdal části svých výdělků... Z toho už jsem vyrostl

Registruje se tu nový uživatel, pojmenuje se CSGOBet a první téma co založí je viewtopic.php?f=36&t=174311
Už ten jeho úvod je silně podezřelý. Proč neodpoví těm lidem, kteří se jej ptají, ale registruje se na fórum, které se steamem obchodováním nebo CS:GO sázením vůbec nezajímá? Jak se ho můžou ptát, když má soukromý profil a není ani vidět inventář? Proč by dával zadarmo informace, na kterých ostatní mají postavený bussiness (CSGOHub apod.)? Proč se chvástá penězi, ale dokázat skutečnost právě steam levelem nebo cash rep nechce? A hlavně proč jediný reagující Tutenkamen odpovídá ze stejného zařízení?

Ten samý den odpoledne pak založí toto vlákno. Vlákno, ve kterém by sám sebe okrádal o peníze, protože je jde ze steamu vybrat pod větším procentem. Vlákno, kde hra je omezena minimální cenou, i když dle jeho slov má prakticky neomezené finance ve steam peněžence a je tedy jedno, jestli by hru koupil hru za 1€ nebo 60€. Když po něm chci, ať doloží svou serióznost, dostane se mi odpovědi, že je přeci jedno, kdo on je a že to je jeho věc. Že jeho profil je stejně soukromý. Přitom každý normální uživatel na steamu, který často obchoduje s ostatními, má profil i inventář veřejný - soukromý ho mají tak maximálně scammeři. Po tomto mu něvěřím ani za mák.

Je krásné, že ověřeným uživatelům pošle hru jako první, ale kdo zaručí, že je nepřeprodává od nějakých zlodějíčků a že z knihovny za pár dní nezmizí tak, jak se to dělo například s mnoha aktivovanými GTA 5? Nebo že nedodá jen prvním lidem, pak sebere prachy a zdrhne?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

CSGOBet
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod CSGOBet » 17 kvě 2016 17:46

Žbeky píše:Ale já od něj nikdy žádnou hru nechtěl, rozumíme si? Kdybych ho chtěl hejtit, asi začnu jinak než poprosením o odkaz na steam účet. Připomíná mi to vedlejší téma s podvodníky z bazoše - sleva mnoho lidí zaslepila natolik, že nevidí/nechtějí vidět, že tento uživatel je zcela nový, nikdo ho nezná, on evidentně nechce být poznán a přitom je natolik dobrosrdečný, že by se kvůli nám vzdal části svých výdělků... Z toho už jsem vyrostl

Registruje se tu nový uživatel, pojmenuje se CSGOBet a první téma co založí je viewtopic.php?f=36&t=174311
Už ten jeho úvod je silně podezřelý. Proč neodpoví těm lidem, kteří se jej ptají, ale registruje se na fórum, které se steamem obchodováním nebo CS:GO sázením vůbec nezajímá? Jak se ho můžou ptát, když má soukromý profil a není ani vidět inventář? Proč by dával zadarmo informace, na kterých ostatní mají postavený bussiness (CSGOHub apod.)? Proč se chvástá penězi, ale dokázat skutečnost právě steam levelem nebo cash rep nechce? A hlavně proč jediný reagující Tutenkamen odpovídá ze stejného zařízení?

Ten samý den odpoledne pak založí toto vlákno. Vlákno, ve kterém by sám sebe okrádal o peníze, protože je jde ze steamu vybrat pod větším procentem. Vlákno, kde hra je omezena minimální cenou, i když dle jeho slov má prakticky neomezené finance ve steam peněžence a je tedy jedno, jestli by hru koupil hru za 1€ nebo 60€. Když po něm chci, ať doloží svou serióznost, dostane se mi odpovědi, že je přeci jedno, kdo on je a že to je jeho věc. Že jeho profil je stejně soukromý. Přitom každý normální uživatel na steamu, který často obchoduje s ostatními, má profil i inventář veřejný - soukromý ho mají tak maximálně scammeři. Po tomto mu něvěřím ani za mák.

Je krásné, že ověřeným uživatelům pošle hru jako první, ale kdo zaručí, že je nepřeprodává od nějakých zlodějíčků a že z knihovny za pár dní nezmizí tak, jak se to dělo například s mnoha aktivovanými GTA 5? Nebo že nedodá jen prvním lidem, pak sebere prachy a zdrhne?


poslední věta : Nebo že nedodá jen prvním lidem, pak sebere prachy a zdrhne? *dodá

díky za spam vlákna, moc si toho cením

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2016 17:57

Nezněla by pak ta věta "Kdo zaručí, že dodá jen prvním lidem, pak sebere prachy a zdrhne" trochu proti tobě? :wink: Místo hloupých pokusů o mou češtinu bys mohl dodat ten odkaz, nemyslíš?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

CSGOBet
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod CSGOBet » 17 kvě 2016 18:02

Žbeky píše:Nezněla by pak ta věta "Kdo zaručí, že dodá jen prvním lidem, pak sebere prachy a zdrhne" trochu proti tobě? :wink: Místo hloupých pokusů o mou češtinu bys mohl dodat ten odkaz, nemyslíš?


ta věta je uplně nesmyslná, opravil jsem jí, vím že jsi jí myslel takhle, ano zní to proti mě, to je tvuj cíl, btw když už jsme u těch obvinovaní, nejsi to náhodou ty? Prý jsi mu dost podobný. https://eumostwanted.eu/#/bojan-dragicevic

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod Žbeky » 17 kvě 2016 18:21

:-)
Naposled tě prosím o dokázání pravdivosti tvých tvrzení. V opačném případě se budeme muset rozloučit
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

CSGOBet
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Levné Hry na STEAM

Příspěvekod CSGOBet » 17 kvě 2016 18:30

Žbeky píše::-)
Naposled tě prosím o dokázání pravdivosti tvých tvrzení. V opačném případě se budeme muset rozloučit


papa, těšilo mě, pak zas napiš až budeš něco potřebovat


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výběr levné smart TV do 5 tisíc.
    od HelFix » 31 říj 2023 18:55 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    1804
    od HelFix Zobrazit poslední příspěvek
    06 lis 2023 06:40
  • ESET antivirus a další produkty - levně od PC-HELP
    od Ltb » 27 lis 2023 18:47 » v Vše ostatní (sw)
    0
    9269
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    27 lis 2023 18:47
  • Levné "Herní" PC bez GK a CPU. Max. 10 000
    od Whoan » 23 srp 2023 12:36 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    1481
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    24 srp 2023 12:47
  • rada se steam
    od Mladkov204 » 17 srp 2023 20:11 » v Vše ostatní (sw)
    3
    2520
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 10:41
  • Steam deck problem
    od Quadros » 20 čer 2023 16:58 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    2076
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 16:16

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů