Doporučit hru

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Rumek23
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Doporučit hru

Příspěvekod Rumek23 » 16 úno 2016 14:27

chtěl bych si nechat poradit nějakou hru u ktere se da zabavit
aktualně občasně hraju CS:GO, někdy LoL... bohužel mě ty to hry nebavěj an delši dobu jeto neustale to same raději bych něco kde se zlepšujete ve věcech apod.. ne že vyšvihneš o rank vyše nebo dropneš to je o ničem... neskutečně mě bavila hra v dnešni době už ne moc hrana a to WoW:TBC dalši patche mě nějak nechytli přemyšlel jsem o nečem jako Torchlight 2 možna Diablo III nevim zkuste mi něco navrhnout ne moc naročneho na muj ntb sestava niže... muže byt sing/mult apod... tanky ani warthunder ne to mě nějak nebere i když to si jednou za čas zahraju
předem diky
Notebook : Asus K53SV-SX966V CPU:Intel Core i5 Sandy Bridge 2x2.4Ghz GPU: NVIDIA Geforce GT540M 2gb RAM: 4gb HDD: 640gb

Reklama
mitsorubi
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučit hru

Příspěvekod mitsorubi » 16 úno 2016 14:33

zkus osu! to je celé o tom aby ses zlepšoval hraním. otázkou potom ale je jestli tě to chytne nebo ne

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9600
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučit hru

Příspěvekod Karrex » 16 úno 2016 14:35

Skoro jakákoliv MMORPG... Podle toho, která tě bude bavit víc.
Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
Rumek23
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučit hru

Příspěvekod Rumek23 » 16 úno 2016 14:38

Osa ?? pod jakym nazvem to hledat ?
Notebook : Asus K53SV-SX966V CPU:Intel Core i5 Sandy Bridge 2x2.4Ghz GPU: NVIDIA Geforce GT540M 2gb RAM: 4gb HDD: 640gb

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučit hru

Příspěvekod beather » 19 úno 2016 09:06

Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

gabriel
Level 2
Level 2
Příspěvky: 183
Registrován: červen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučit hru

Příspěvekod gabriel » 19 úno 2016 11:09

Mass Effect, Baldur's Gate, Batman, The Binding of Isaac, Borderlands, Darksiders, Deus Ex: Human Revolution, Dead Space, Dishonored, Dragon Age, The Elder Scrolls, Fallout, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Lucius, Orcs Must Die, Prototype, Saints Row, Sleeping Dogs, Sid Meier's Civilization, Star Wars hry, Thief, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, GTA: SA, Zaklínač, Assassins Creed, Legend of Grimrock, Battlefield, Crysis, Bioshock.

Jelikož máš kromě slabší RAMky v podstatě stejný noťasm, tak by ti měla většina těhle her jít.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů