Je normální že krabicovky obsahují Steam klíč?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je normální že krabicovky obsahují Steam klíč?

Příspěvekod kimi999 » 05 led 2015 14:29

Já si myslím že v poslední době není se Steamem moc problémů, rychlost stahování je vysoká, stabilita dobrá :-)
A k instalacím, v roce 2009 jsme si koupil FM2010, tehdy nešlo instalovat z DVD (i když hra má asi kolem 2GB) a musel jsme to stahovat z internetu, tehdy rychlostí kolem 500 Kb/s a velkou nestabilitou (každou chvíli se stahování zastavilo) jsme to stahoval hodně dlouho, dneska stahuji mnohem rychleji skoro konstantní rychlostí, takže já mohu z vlastních zkušeností Steam jen doporučit a hlavně DVD nikomu nepůjčíte (kdo ho pak nevrátí), neztratíte, nezničí se vám... Já jsem se Steamem plně spokojen a dneska mi ani nevadí stahovat hry z internetu místo instalací z DVD :-)

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53765
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Je normální že krabicovky obsahují Steam klíč?

Příspěvekod petr22 » 05 led 2015 14:38

Zasadni nevyhoda Steamu je ta, ze je to Steam - coz znamena ze pristup ke hram zavisi na libovuli jedne firmy, ktera ho muze kdykoliv zrusit z libovolneho duvodu. Spousta her navic Steam primo vyzaduje ke spusteni, protoze zastava nektere funkce ktere se vyvojarum nechtelo implementovat do hry.

Vysledkem je, ze spousta takzvane krabicovych verzi je bez Steamu (a dalsich podobnych sluzeb) nepouzitelna. DVD se hrou sice neztratime, ale zase koupenou hru nemuzeme nikomu prodat, protoze aktivacni klic je na jedno pouziti.

Kdyby ciste z nejakeho duvodu doslo k tomu ze Steam skonci, tak uzivateli nezbyde zadna hra, protoze autori urcite nebudou delat patche na x let stare hry ktere ze hry odstrani podporu Steamu. K tomu by doslo pouze u par nejprodavanejsich nebo multiplayer titulu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nesprávný klíč k zabezpečení domácí sítě Příloha(y)
    od dedky » 16 dub 2024 12:12 » v Sítě - hardware
    4
    1909
    od dedky Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 15:16
  • rada se steam
    od Mladkov204 » 17 srp 2023 20:11 » v Vše ostatní (sw)
    3
    2563
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 10:41
  • Steam deck problem
    od Quadros » 20 čer 2023 16:58 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    2114
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 16:16

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů