Rád bych si zahrál staré hry našel jsem tohle ale nějak to

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

hc50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 342
Registrován: květen 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Rád bych si zahrál staré hry našel jsem tohle ale nějak to

Příspěvekod hc50 » 15 lis 2014 03:09

http://sourceforge.net/projects/win9xbo ... rce=navbar našel jsem tohle ale nějak to nechápu že to má podporovat Windows 9x a 3d ale je to prázdné není tam ani zdroják ani na jejich foru nic není proste jen že existuje nějakej 9xbox ale nikde nic ke stažení si dělají P----Dell nebo je to výkřik nějakého blázna jako hop a ještě nepřeskočil?

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7365
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rád bych si zahrál staré hry našel jsem tohle ale nějak

Příspěvekod faraon » 15 lis 2014 07:29

Jestli ti jde o opravdu staré hry, tak použij DOSBox, v něm se dá spusti i Win3. Tohle má být jeho vylepšená verze, ve které by fungovaly novější hry, z doby po nástupu W95, W98... Ty by sice ve dnešních Widlích měly fungovat v režimu kompatibility, ale protože softwarové korporace chtějí především stále znovu prodávat svoje nové a novější výtvory, nestojí o to abys mohl používat ty starší. Zvykej si, bude hůř.

Takže v tuhle chvíli máš tři možnosti:
  1. Pár let počkat, až/jestli tenhle projekt začne fungovat a dosáhne stádia použitelnosti, pak si stáhneš ze Sourceforge zdrojáky a zkompiluješ si je...
  2. Rozjet nějakou starou šunku, která ti bude stát v koutě a čekat až dostaneš chuť zahrát si nějakou starou pecku.
  3. Nainstalovat W98SE do virtuálu.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

hc50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 342
Registrován: květen 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Rád bych si zahrál staré hry našel jsem tohle ale nějak

Příspěvekod hc50 » 15 lis 2014 14:02

Zkousel jsem 98 ve virtualu, ale tam je jen grafika pře vesa bios extension tj že NFS3 nebo 4 nejde spustit atd na vmware mi nešlo ani horké léto 2 pak jsem musel aspon downgradovat z windows 8 64 na 7 64 ted mi jde aspon virtual pc 2007 v 8mičkách mi šlo také ale bohužel po patchu aby tam šlo se třásla myš a na hraní horké léto 2 k ničemu. to same kdyz korporace nechtej aby lidi hraly stare tituly ted se mi stalo ze muj prabratranek ve 13letech je závyslí na novích prasárnách tipu multiplayer a se mnou se nebaví protože neumím hrát nové hry důvod je prostý neumím anglicky a například ve Smite jsem se před ním ztrapnil protože jsem se snažil zabít phoenixe, ale anglicky mi hra hlásila že mám jít do tábora postřílet vojáky. on i jeho kamarád se mi smály. Horké léto 2 i 1 je česky bohužel hl2 je pro windows 95. Mimochodem bochs má emulovat staré pc včetně 3dfx vodoo ale realita je taková že pc emuluje na 60 mhz 486ka a 3dfx funguje jen s jednim biosem z nějakého realného pc kde ani nelze uložit nastavení který zpomaluje celý chod ještě více. Aspon jsem do vmware player dal xpeck oa universalni d3dpatch dxwnd to znamena že většinu winher hraji jedine co trochu zlobí je to horké léto 2 kdy u velkého ucha kde mám tlumočit normálně přibližně a zesíleně se mi ty položky neobjevují ale klikat se an ně dá i je vidět kde jsou.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Je tohle nejlepší PC sestava za 30k? Příloha(y)
    od Thebeginner58 » 05 lis 2023 17:37 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    832
    od Kminek Zobrazit poslední příspěvek
    05 lis 2023 22:55
  • Remote Desktop konfigurace - i když jsem za providerem
    od Wiston » 08 říj 2023 17:47 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    3181
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 18:08
  • Jsem jediný uživatel, aplikaci zablokoval správce, co s tím? Příloha(y)
    od Minapark » 06 led 2024 09:58 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1825
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    06 led 2024 14:58

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů