Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

RikerCZ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Příspěvekod RikerCZ » 31 bře 2011 09:42

Dobrý den,
máme problém s Outlookem, když si otevřu mail, dám uložit jako a chci ho uložit na disk, občas ne pravidelně, outlook vyhodí hlášku: ,,Operace se nezdařila. Rozhraní zasílání zpráv vrátila neznámou chybu. Pokud problém potrvá, spusttě aplikaci Outlook znovu." Nevíte někdo co by to mohlo způsobovat? Někdy i na druhý pokus to hodí tu samou hlášku a potřetí už to uloží. Jak kdy, prostě.

V logu žádné hlášky nikde nejsou, vypnul jsem všechny doplňky v Outlooku, pouštěl v nouzovém režimu. I reinstall Office. Nepomohlo.

Na stanici je Win7 Enterprise 64bit. a Office 2010 jsou 32bit. Server Exchange, uživatel nemá žádný PST ani OST, jede to online. Režim Exchange s mezipamětí vypnutý, ale zkoušeli jsme i zapnout, vytvořit PST, ale i tak to blbne. Stahujou se celé zprávy ne jen záhlaví.

Kompy instalujeme z hotový image a právě, že to blbne pod každým uživatelem, na každým kompu. Tak nevím, jestli je někde něco blbě nastavený nebo jestli to je prostě novej Outlook 2010? :-)

Díky za každý nápad, radu, cokoliv.

Reklama
Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Příspěvekod Riviera kid » 31 bře 2011 10:28

jestli třeba není poškozená ta image, když říkáš, že to dělá všude každému uživateli. zkus na stanici odebrat outlook 2010 a naistaluj třeba verzi 2003
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

RikerCZ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Příspěvekod RikerCZ » 31 bře 2011 12:53

No, teď jsem to zkoušel na jednom notebooku, kterej není z image. Klasicky nainstalovanej. Ale tam to tu chybu hlásí taky. Takže špatnou image bych vyloučil.

Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Příspěvekod Riviera kid » 31 bře 2011 14:28

takže ty instaluješ ty offici dodatečně? nebo jak to tam vlastně máte?
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

RikerCZ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010 - Operace se nezdařila, .....

Příspěvekod RikerCZ » 04 dub 2011 11:44

Ne nic neinstaluju dodatečně. Jen jsem uváděl, že na klasický stolní PC máme udělanou image. Všechny stolní PC jsou nainstalovaný z image. A dělá to tuhle chybu. Pak jsi podotknul jestli ta image není špatná. Tak jsem si vzal svůj notebook, kterej sem si sám normálně nainstaloval, a na tom mi to tu chybu dělá taky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů