Obnova "neuloženého" wordu 2007. Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Obnova "neuloženého" wordu 2007.

Příspěvekod Romaine » 27 bře 2010 18:29

Ahoj, mou hloupostí se mi stalo, že se mi smazal včerejší zápis z přípravy k SZZk, což mě dost štve. Na přednášce jsem si vytvořila nový Dokument1 a (blbec) jsem ho neuložila. Psala jsem poznámky a mám nastavené ukládání každé 3 minuty. Cestou ze školy byl noťas v hibernaci. Doma jsem pustila noťas, něco si dělala. Pak jsem si pustila film před spaním a nastavila automatické vypnutí "hibernaci", jako vždy - ale omylem jsem dala shutdown a ne právě hibernaci. Soubor by otevřen, aby jsem ráno mohla hned zas psát. Nějak mi nedošlo, že ho nemám uložen přes uložit jako :-( Ráno po zapnutí mi došlo, co je špatně. Při spuštění wordu mi nenabídl automaticky to obnovení násilím zavřeného dokumentu jako vždy, když se mi vybije baterie třeba a notebook je násilím vypnut. Ve složce C:\Users\Romaine\AppData\Roaming\Microsoft\Word\ jsem našla soubor ukládání pro automatickou obnovu dokument1.asd Ale nevím, v čem to otevřít? Mělo by to být toto, ne? Takto tam mám i "ukladani pro automatickou obnovu Soustředěni k SZZk.asd", který jsem dnes vytvořila a aktuálně mám otevřen a "ukladani pro automatickou obnovu Tématické okruhy Bc.asd", který otevřen nemám. A pak tam je ještě "ukladani pro automatickou obnovu Normal.as$

Myslíte, že by to šlo nějak vydolovat? Zkusila jsem i Recover my files, ale tento dokument nenašel.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Reklama
Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Obnova "neuloženého" wordu 2007.  Vyřešeno

Příspěvekod Romaine » 27 bře 2010 18:46

Ehm :oops: :oops: :oops: Omlouvám se, zkusila jsem to otevřít ve wordu a včerejší dokument se otevřel :blush: Někdy stačí, že sem napíšu po hodinách přemýšlení a pak najednou mě něco napadne, co pomůže :blush: :lol: Za což stejně vděčím zdejšímu fóru, dřív bych nevěděla vůbec nic, takže děkuju, že mi to občas už i myslí, i když pozdě.

Nebudu to mazat, třeba to aspoň někdy někomu pomůže.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů