Písmo v Outlook 2003

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

macfig
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Písmo v Outlook 2003

Příspěvekod macfig » 11 bře 2016 14:22

Po letech jsem musel přemigrovat na nový počítač (z WXPSP3 na W8.1up10), kde jsem instaloval své programy, na které mám licence, tedy i Office 2003.
S W10 se postupně seznamuji a jediné, co mi zatím vadí je, že vše musím hledat, protože je to jinde a jinak a že zatím není zas příliš rad na různé speciální customizace, na které jsem zvyklý.
Ale narazil jsem na problém - sice hlavně estetický, ale hodně mi vadící. Po instalaci Office 2003 jsem si přenesl i všechny *.pst pro Outlook (mám jich víc kvůli třídění pošty, parciálního zálohování, kdy nechci motat v jednom *.pst soukromé, pracovní a spolkové záležitosti). Na starém PC jsem měl v mých mejlech použité písmo Tahoma a v cizích byla Tahoma nebo Arial. Teď mám své v Tahomě a cizí částečně v Tahomě a částečně Times New Roman, který je pro mě jakožto patkové písmo hůř čitelný, ale hlavně je při stejné bodové velikosti menší, a tak pro mě v kombinaci s patkovým písmem skoro nečitelný.
V nastavení formátu pošty mám pořád stejně nastavená písma Tahoma a Arial a pro jistotu (není Arial jako Arial) jsem je přenastavil na písma aktuálně přítomná v novém PC (pro jistotu s mezikrokem přes úplně jiné písmo a vždy s restartem PC, abych měl jistotu, že ke změně v nastavení opravdu došlo). Jenže ani nakonec, ani v mezikroku se písmo Times New Roman nezměnilo. Ještě doplňuji, že jsem si ani na starém ani na novém PC neměnil Outlookové formuláře a ve Wordovském normal.dot mám nastavené Calibri - samozřejmě až na úrovni stylů počínaje stylem "normální".
Prohledal jsem leccos, ale nenašel jsem žádnou další možnost, kde by se písmo mohlo nastavovat. Na internetu jsem hledal taky, ale ani v českých, ani cizích fórech jsem nic řešícího problém nenašel (všude je jen úprava nastavení nebo změna formulářů, což jsem zkoušel hned z počátku).
Poradí mi někdo, jak ten Times New Roman z Outlooku odstranit?
Díky předem na konkrétní rady nebo jen nasměrování nebo odkaz, kde se něco takového již řešilo.
MacFig

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1645
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od janakailana » 03 bře 2024 08:21 » v Kancelářské balíky
    6
    899
    od janakailana Zobrazit poslední příspěvek
    03 bře 2024 11:16
  • MS Outlook - Hromadné vytvoření složek Příloha(y)
    od czTANIScz » 22 zář 2023 11:36 » v Kancelářské balíky
    6
    2837
    od czTANIScz Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 22:34
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od huklorcz » 15 bře 2024 22:20 » v Kancelářské balíky
    5
    961
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 23:52

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 6 hostů